jak získat

bootlegy, roio, voio, streamy plus vše ostatní

Moderátor: bery

Uživatelský avatar
bery
piper
Příspěvky: 1941
Registrován: 28.04.2006 14:36:43
Bydliště: Zlín, Velké Karlovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od bery »

Jasně, zatím jich mám 8, až to bude komplet rozhodně nasdílím. Pokud bude zájem tak i v lossless.
...and after all we're only ordinary men Obrázek

fernetti
piper
Příspěvky: 3322
Registrován: 19.08.2005 11:16:01
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od fernetti »

do not encode to mp3 or other lossy crap!
there´s no dark side of the moon, really. matter of fact it´s all pink.

fernetti
piper
Příspěvky: 3322
Registrován: 19.08.2005 11:16:01
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od fernetti »

poradíte mi někdo, jak co nejlíp konvertovat ze shortenů do flaců? dělám to ve foobaru před convert, ale z původního formátu názvu skladby (např. pf1994-10-20d101) se mi touto konverzí změní název na 001 pf 1994-10-20d1t01 :evil:
problém je podle mě ve formátovacím řetězci, který je defaultně nastavený takto: $num(%_diskwriter_index%,3) %_filename% - když ale smáznu $num a provedu novou konverzi, tak mi to háže problém a nejde to. a ikdyž nechám původní defaultní řetězec, a edituju tracky (viz. fleetingglimpseho nápověda v tomto vláknu, tak se mi ve foobaru nezobrazuje tag, ale název originálního tracku. myslím, že to bude nějaká triviální blbost, ale fakt jsem s tím teď v koncích :(
there´s no dark side of the moon, really. matter of fact it´s all pink.

Uživatelský avatar
FleetingGlimpse
piper
Příspěvky: 489
Registrován: 21.08.2005 21:59:10
Bydliště: Trutnov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od FleetingGlimpse »

fernetti píše:poradíte mi někdo, jak co nejlíp konvertovat ze shortenů do flaců? dělám to ve foobaru před convert, ale z původního formátu názvu skladby (např. pf1994-10-20d101) se mi touto konverzí změní název na 001 pf 1994-10-20d1t01 :evil:
problém je podle mě ve formátovacím řetězci, který je defaultně nastavený takto: $num(%_diskwriter_index%,3) %_filename% - když ale smáznu $num a provedu novou konverzi, tak mi to háže problém a nejde to. a ikdyž nechám původní defaultní řetězec, a edituju tracky (viz. fleetingglimpseho nápověda v tomto vláknu, tak se mi ve foobaru nezobrazuje tag, ale název originálního tracku. myslím, že to bude nějaká triviální blbost, ale fakt jsem s tím teď v koncích :(
Proc tam nemit jen %filename%, pri tom to taky hlasi chybu? (a jakou?)
The sun is the same in a relative way but you're older,
shorter of breath and one day closer to death

Uživatelský avatar
bery
piper
Příspěvky: 1941
Registrován: 28.04.2006 14:36:43
Bydliště: Zlín, Velké Karlovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od bery »

Poradím okliku: používáš Total Commander? tam je celkem jednoduché hromadné přejmenování souborů.
...and after all we're only ordinary men Obrázek

Uživatelský avatar
FleetingGlimpse
piper
Příspěvky: 489
Registrován: 21.08.2005 21:59:10
Bydliště: Trutnov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od FleetingGlimpse »

To je taky fakt :) Takze abys prejmenoval zpatky ty soubory tvaru "001 pf 1994-10-20d1t01", tak ty soubory oznacis, Ctrl+M a v tom dialogu do "Search For:" napises ^[0-9]{3} (pozor, na konci je jeste mezera), zaskrtnes RegEx a potvrdis :) Predpokladam, ze pf neni oddelene mezerou od 1994-10-20d1t01, ale ze to je jen preklep.
The sun is the same in a relative way but you're older,
shorter of breath and one day closer to death

fernetti
piper
Příspěvky: 3322
Registrován: 19.08.2005 11:16:01
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od fernetti »

tak jsem zkusil měnit formátovací řetězec, ale ani ťuk, konvertované soubory buď hážou syntax error anebo se uloží pod názvem, které nechci. takže se ještě jednou ptám: jak zkonvertovat shorteny do flacu tak, abych zachoval původní názvy souborů? (hromadné přejmenovávání např. v totalcommanderu beru až jako nejzazší možnost). přece když to jde ostatním, musí to jít i mně! možná nejlepší by bylo, kdy sem někdo zkopčil svůj funkční formátovací řetězec...
there´s no dark side of the moon, really. matter of fact it´s all pink.

Uživatelský avatar
bery
piper
Příspěvky: 1941
Registrován: 28.04.2006 14:36:43
Bydliště: Zlín, Velké Karlovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od bery »

Co třeba Trader's Little Helper? Sice to nejde v jednom kroku ale zachová názvy.
Nejdřív SHN > Decode vzniknou wavy, potom dáš Encode nahážeš tam ty wavy, vybereš Flac a enkóduješ, názvy se nezmění.
...and after all we're only ordinary men Obrázek

fernetti
piper
Příspěvky: 3322
Registrován: 19.08.2005 11:16:01
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od fernetti »

jo, to by možná taky šlo, ale za prvé to musí jít ve foobaru a za druhé budu dělat konverze a tagování více než 70GB loslessů, takže na to není ani čas a ani chuť...
there´s no dark side of the moon, really. matter of fact it´s all pink.

kuba
king of snake
Příspěvky: 355
Registrován: 18.08.2005 20:49:14
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kuba »

Protoze k shortenum se jen tak nedostanu tak mam uz asi deset let nakej starej kram, MKW Audio Compression Tool nebo neco takovyho, tim to rozbalim do wavu a pak pouziju FLAC Frontend a nazvy souboru zustanou.

Uživatelský avatar
bery
piper
Příspěvky: 1941
Registrován: 28.04.2006 14:36:43
Bydliště: Zlín, Velké Karlovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od bery »

fernetti píše:jo, to by možná taky šlo, ale za prvé to musí jít ve foobaru a za druhé budu dělat konverze a tagování více než 70GB loslessů, takže na to není ani čas a ani chuť...
Možná nechápu správně co potřebuješ, ale nestačilo by ti zadat v nastavení toho Converteru do Output file names %filename% ?
Potom má výsledný soubor stejný název jako původní
...and after all we're only ordinary men Obrázek

fernetti
piper
Příspěvky: 3322
Registrován: 19.08.2005 11:16:01
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od fernetti »

Protoze k shortenum se jen tak nedostanu tak mam uz asi deset let nakej starej kram, MKW Audio Compression Tool nebo neco takovyho, tim to rozbalim do wavu a pak pouziju FLAC Frontend a nazvy souboru zustanou.
jo, ten MKWact jsem taky měl, dnešní trader´s little helper je vlastně to samé, akorát v lepším uživatelském prostředí a trochu vylepšený. takže jo, dekódovat shn -> wav a následně encode wav -> flac - to jde. akorát je to na dlouho a přijde mi to zbytečné, když to stejné by měl zvládnout foobar akorát s tím rozdílem, že to jde rovnou ze shortenů do flaců.
Možná nechápu správně co potřebuješ, ale nestačilo by ti zadat v nastavení toho Converteru do Output file names %filename% ?
Potom má výsledný soubor stejný název jako původní
zkusil jsem, ale místo původního názvu souboru mi to vyhodilo soubor _.flac
there´s no dark side of the moon, really. matter of fact it´s all pink.

Uživatelský avatar
bery
piper
Příspěvky: 1941
Registrován: 28.04.2006 14:36:43
Bydliště: Zlín, Velké Karlovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od bery »

To jsou věci, vypadá u tebe nastavení toho convertoru takhle?

Obrázek
...and after all we're only ordinary men Obrázek

fernetti
piper
Příspěvky: 3322
Registrován: 19.08.2005 11:16:01
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od fernetti »

mám verzi 0.8.3, která to má v nastavení trošičku jinak, ale ten řetězec jsem takhle měl a ani ťuk.
nicméně neva, ten trader´s little helper je taky moc šikovná věc, při trošce cviku ta konverze přes wav není zas tak hrozná. dá se na to zvyknout. foobar mám tedy jen na tagování.

i tak díky za snahu o pomoc :)
there´s no dark side of the moon, really. matter of fact it´s all pink.

Uživatelský avatar
proti
piper
Příspěvky: 1975
Registrován: 22.12.2006 11:59:49
Bydliště: Tady někde
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od proti »

fernetti píše:i tak díky za snahu o pomoc :)
Jeste par dni a mas to vyreseni. :mrgreen:
Tolik slz. Chladná. Miluji tě i nenávidím.
Nadřazenost i svoboda. Turistika i drancování.
Deutschland nad námi všemi! Je to štěstí nebo prokletí?
Deutschland! Jste zapomnění nebo je to požehnání?
(Rammstein, Deutschland, Radio Tapok – cover)

Odpovědět