Knebworth 1990, Clare Torry

bootlegy, roio, voio, streamy plus vše ostatní

Moderátor: bery

Odpovědět
Uživatelský avatar
bery
piper
Příspěvky: 1941
Registrován: 28.04.2006 14:36:43
Bydliště: Zlín, Velké Karlovice
Kontaktovat uživatele:

Knebworth 1990, Clare Torry

Příspěvek od bery »

Dnes jsem stáhl a poslechl kompletní nahrávku Knebworthu 1990 a nemůžu si pomoci ale Great Gig In The Sky v podání Clare Torry mě v některých pasážích hodně rozesmála. Je to sice velmi zajímavý host pro tento kus - koneckonců jí bylo přiznáno spoluautorsví a verze z Dark Side je nepřekonatelná, ale tohle si podle mě mohli odpustit.
Jaký je váš názor na její výkon jako celek?

Jestli to nemáte stahujte odtud
Sounds like high quality .mp3's (not being sarcastic)
the files are quite large for .mp3 format and I'm guessing the bitrate is at least 256kbps.

http://rapidshare.de/files/17069090/pinnkk1.zip
http://rapidshare.de/files/17070764/flooydd2.zip

thanks to
http://elmundodemimi.blogspot.com/2006_ ... chive.html

ps. I don't think Tory sounds all that bad on here...at least not as bad as some people say she was.
příspěvek od quincyq03 na AFG fóru
...and after all we're only ordinary men Obrázek

fernetti
piper
Příspěvky: 3322
Registrován: 19.08.2005 11:16:01
Kontaktovat uživatele:

Re: Knebworth 1990, Clare Torry

Příspěvek od fernetti »

bery píše:Dnes jsem stáhl a poslechl kompletní nahrávku Knebworthu 1990 a nemůžu si pomoci ale Great Gig In The Sky v podání Clare Torry mě v některých pasážích hodně rozesmála. Je to sice velmi zajímavý host pro tento kus - koneckonců jí bylo přiznáno spoluautorsví a verze z Dark Side je nepřekonatelná, ale tohle si podle mě mohli odpustit.
Jaký je váš názor na její výkon jako celek?

Jestli to nemáte stahujte odtud
Sounds like high quality .mp3's (not being sarcastic)
the files are quite large for .mp3 format and I'm guessing the bitrate is at least 256kbps.

http://rapidshare.de/files/17069090/pinnkk1.zip
http://rapidshare.de/files/17070764/flooydd2.zip

thanks to
http://elmundodemimi.blogspot.com/2006_ ... chive.html

ps. I don't think Tory sounds all that bad on here...at least not as bad as some people say she was.
příspěvek od quincyq03 na AFG fóru
co si pamatuju, tak clare torry tam opravdu moc nebodovala... těžko říct, čím to bylo, možná hnusným počasím, možná nedostatkem zkoušení před vystoupením... já si ale dovolím tvrdit, že při natáčení the great gig in the sky se clare octla někde úplně mimo čas a prostor. zkrátka se jí přihodila mimořádně šťastná chvíle, co se člověku stane jednou, dvakrát za život. nechci být patetický, ale tak krásné harmonie, které zahrál rick spustily něco, co mladé holce probudilo to nejhlubší, co v ní bylo a o čem možná ani ona sama nevěděla. její zpěv jen přenesl explozi emocí do mikrofonu jako když hromosvod svede blesk do země a ono to tam najedno bylo. to byla opravdu šťastná chvíle pro pink floyd, protože právě zpěv clare torry posunul už tak krásnou skladbu ještě o patro výš, někam do nebes. opravdové velké nebeské představení.
myslím si, že toto podání se už nedá překonat nikým, ani samotnou autorkou, natož, když už je o 17 let starší a někde úplně jinde než v době vzniku nahrávky.
there´s no dark side of the moon, really. matter of fact it´s all pink.

Uživatelský avatar
bery
piper
Příspěvky: 1941
Registrován: 28.04.2006 14:36:43
Bydliště: Zlín, Velké Karlovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Knebworth 1990, Clare Torry

Příspěvek od bery »

fernetti píše: co si pamatuju, tak clare torry tam opravdu moc nebodovala... těžko říct, čím to bylo, možná hnusným počasím, možná nedostatkem zkoušení před vystoupením... já si ale dovolím tvrdit, že při natáčení the great gig in the sky se clare octla někde úplně mimo čas a prostor. zkrátka se jí přihodila mimořádně šťastná chvíle, co se člověku stane jednou, dvakrát za život. nechci být patetický, ale tak krásné harmonie, které zahrál rick spustily něco, co mladé holce probudilo to nejhlubší, co v ní bylo a o čem možná ani ona sama nevěděla. její zpěv jen přenesl explozi emocí do mikrofonu jako když hromosvod svede blesk do země a ono to tam najedno bylo. to byla opravdu šťastná chvíle pro pink floyd, protože právě zpěv clare torry posunul už tak krásnou skladbu ještě o patro výš, někam do nebes. opravdové velké nebeské představení.
myslím si, že toto podání se už nedá překonat nikým, ani samotnou autorkou, natož, když už je o 17 let starší a někde úplně jinde než v době vzniku nahrávky.
to jsi napsal velmi pěkně, rozhodně se vším souhlasím a napadá mě jestli v tom co nahráli pro Dark Side jsou výrazné střihy nebo to takhle nazpívala v kuse.
...and after all we're only ordinary men Obrázek

Uživatelský avatar
ogi
piper
Příspěvky: 680
Registrován: 22.10.2005 19:53:36
Bydliště: nikde

Příspěvek od ogi »

myslim ze to jeli v kuse proto je to tak jedinecny
pokud by se k tomu vraceli nikdy by to takhle nedopadlo
cetl sem jeden rozhovor s RW ale je to uz hoodne davno a mam pocit ze na druhej pokus a naraz

jeste mi reknete to sago hreje kdo??je fakt hnusny

Uživatelský avatar
ogi
piper
Příspěvky: 680
Registrován: 22.10.2005 19:53:36
Bydliště: nikde

Příspěvek od ogi »

ted si nejsem 100%jisty ale mam pocit ze na tohle tema se mluvilo v dokumentu o DSOTM ne??

Uživatelský avatar
bery
piper
Příspěvky: 1941
Registrován: 28.04.2006 14:36:43
Bydliště: Zlín, Velké Karlovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od bery »

ogi píše: ..
jeste mi reknete to sago hreje kdo??je fakt hnusny
Myslím že je to Candy Dulfer, nehraje sice vůbec špatně mám rád její hudbu (navíc je to kočka) ale tohle jí nevyšlo, radši měla zůstat u funku.
Její kapela se jmenuje Funky Stuff a je to funk jako řemen.

Obrázek
...and after all we're only ordinary men Obrázek

Uživatelský avatar
ogi
piper
Příspěvky: 680
Registrován: 22.10.2005 19:53:36
Bydliště: nikde

Příspěvek od ogi »

uff ..ty voe :shock: :shock:

fernetti
piper
Příspěvky: 3322
Registrován: 19.08.2005 11:16:01
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od fernetti »

po delší době to zase poslouchám, a dost mě ten knebworth bere! naprosto nadupaná run like hell nebo sorrow mi tu znějí asi nejlíp z toho, co jsem z AMLOR tour doposud slyšel! jediné, čeho lituju je kvalita mého videoznáznamu - proto se ptám: koluje po torrentech nějaká pořádnější dvd verze s kompletním koncertem (mám doma jen 5 skladeb ripnutých ze záznamu pro mtv...)
there´s no dark side of the moon, really. matter of fact it´s all pink.

Odpovědět