David Gilmour - 2006-08-26 - Gdansk matrix

bootlegy, roio, voio, streamy plus vše ostatní

Moderátor: bery

kuba
king of snake
Příspěvky: 355
Registrován: 18.08.2005 20:49:14
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kuba »

Ok, tak jo, nenecham na tobe nit suchou ;)

Docela rad bych to srovnal s puvodni nahravkou, koukam, ze je to postaveny ze dvou amateru a FM, nejaky podrobnejsi info jak byly nahravany ty amatery? Aspon mikrofony by me zajimaly...

Basa je na muj vkus krute vyhulena, ale proti gustu...

Pak mi moc nesedi to rozhozeni kanalu, nevim jestli je to zamer, ale cely bych to cekal vic soupnuty doprava nebo minimalne basu nechal vic vprostred (nevim jak zni original, takze nedokazu odhadnout jak moc se s tim dalo neco delat).

To FMko je v ukazce CN cos tu dal mixnuty taky? Nebyla moznost jim nejak zakrejt ty hlasity divaky a vycichly bici? ;)

Az na tedle par drobnosti: =D> :spek: ... zkratka dobra prace. :palec:

paulie píše:Se někdy zastav :mrgreen: ale jak říkám, mají tendenci trochu přehánět, hlavně v basech. Jak jsem na to zvyklý a nasadím si jiná sluchátka, přijde se mi všechno najednou jakoby bez basů :)
Nojo halt s Kossama je potiz :mrgreen: :twisted: ... konec flejmu :oops:

Uživatelský avatar
Harman
piper
Příspěvky: 309
Registrován: 24.11.2005 20:23:04
Bydliště: Brno

Příspěvek od Harman »

Docela rad bych to srovnal s puvodni nahravkou, koukam, ze je to postaveny ze dvou amateru a FM, nejaky podrobnejsi info jak byly nahravany ty amatery? Aspon mikrofony by me zajimaly... - si je stáhni=) osobně jsem to chtěl už mít za sebou a nedělal jsem to nijak moc systematicky takže jsem opravdu neměl co psát do infa a ani doteď ti nejsem schopnej popsat jak jsem to dělal

Basa je na muj vkus krute vyhulena, ale proti gustu... - jo basy jsem vyhulil, ať jsou taky slyšet, obzvláště u CN. je pravda že celej mix jsem dělal na referenčních špuntech od sony co sem dostal k MD, takže jsem se tak nějak musel přizpůsobit. pak jsem to akorát slyšel jednou nebo dvakrát na dřeve 2x10W.

Pak mi moc nesedi to rozhozeni kanalu, nevim jestli je to zamer, ale cely bych to cekal vic soupnuty doprava nebo minimalne basu nechal vic vprostred (nevim jak zni original, takze nedokazu odhadnout jak moc se s tim dalo neco delat). - nedělal jsem remix ale pouze matrix. je pravda že by se tam asi toho dalo vyladit celkem dost, ale nebyl na to čas. hluk diváků u potlesku a tak jsem teda sklepával taky, protože mám radši ten davovej rozostřenej zvuk než peakovací tlesky tlesk. pravda že ten panning by to dodělat chtělo

To FMko je v ukazce CN cos tu dal mixnuty taky? Nebyla moznost jim nejak zakrejt ty hlasity divaky a vycichly bici? ;) z FM jsou jen Castellorizon, OAI, The Blue(nevím proč, ale necelý), This Heaven a WYWH
Live In Peace

kuba
king of snake
Příspěvky: 355
Registrován: 18.08.2005 20:49:14
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kuba »

Harman píše:si je stáhni=) osobně jsem to chtěl už mít za sebou a nedělal jsem to nijak moc systematicky takže jsem opravdu neměl co psát do infa a ani doteď ti nejsem schopnej popsat jak jsem to dělal
Jasny, zas tak akutni to neni ;)
Harman píše:je pravda že celej mix jsem dělal na referenčních špuntech od sony co sem dostal k MD, takže jsem se tak nějak musel přizpůsobit. pak jsem to akorát slyšel jednou nebo dvakrát na dřeve 2x10W.
Hm, todle je problem no. Dneska kdyz si na necem poradnym poslechnu veci, ktery jsem delal kdysi na ne uplne koser vybaveni tak se kolikrat zhrozim #-o
Harman píše:nedělal jsem remix ale pouze matrix. je pravda že by se tam asi toho dalo vyladit celkem dost, ale nebyl na to čas. hluk diváků u potlesku a tak jsem teda sklepával taky, protože mám radši ten davovej rozostřenej zvuk než peakovací tlesky tlesk. pravda že ten panning by to dodělat chtělo
To je skoda. S tim potleskem se shodnem.
Harman píše:To FMko je v ukazce CN cos tu dal mixnuty taky? Nebyla moznost jim nejak zakrejt ty hlasity divaky a vycichly bici? ;) z FM jsou jen Castellorizon, OAI, The Blue(nevím proč, ale necelý), This Heaven a WYWH
Jasny, tusil jsem ze je nekompletni.

Uživatelský avatar
Jádro
piper
Příspěvky: 490
Registrován: 22.08.2005 11:35:14
Bydliště: Liberec

Příspěvek od Jádro »

kuba píše:
Harman píše:je pravda že celej mix jsem dělal na referenčních špuntech od sony co sem dostal k MD, takže jsem se tak nějak musel přizpůsobit. pak jsem to akorát slyšel jednou nebo dvakrát na dřeve 2x10W.
Hm, todle je problem no. Dneska kdyz si na necem poradnym poslechnu veci, ktery jsem delal kdysi na ne uplne koser vybaveni tak se kolikrat zhrozim #-o
A přesně kvůli tomu si plánuju koupit nEar 05 eXperience + subw... :) Ono se totiž nedá másterovat ani s AKG K240DF, přest že jsou to téměř dokonalý sluchátka... bedny ti totiž nikdy nenahraděj...
Nikdo není Gilmourovatější než Gilmour :D Nicméně když už, tak Dave Kilminster :wink:

kuba
king of snake
Příspěvky: 355
Registrován: 18.08.2005 20:49:14
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kuba »

Jádro píše:A přesně kvůli tomu si plánuju koupit nEar 05 eXperience + subw... :) Ono se totiž nedá másterovat ani s AKG K240DF, přest že jsou to téměř dokonalý sluchátka... bedny ti totiž nikdy nenahraděj...
Hm... :palec:

Ale porad lepsi to delat na poradnejch sluchadlech nez se spatnejma bednama, vono totiz solidni monitory prijdou o dost draz nez decentni musle.

Uživatelský avatar
Jádro
piper
Příspěvky: 490
Registrován: 22.08.2005 11:35:14
Bydliště: Liberec

Příspěvek od Jádro »

kuba píše:
Jádro píše:A přesně kvůli tomu si plánuju koupit nEar 05 eXperience + subw... :) Ono se totiž nedá másterovat ani s AKG K240DF, přest že jsou to téměř dokonalý sluchátka... bedny ti totiž nikdy nenahraděj...
Hm... :palec:

Ale porad lepsi to delat na poradnejch sluchadlech nez se spatnejma bednama, vono totiz solidni monitory prijdou o dost draz nez decentni musle.
Tak v tomhle případě, budou asi lepší tyhle monitory, stojej 18tis a hrajou prej velmi solidně - informaci mám od spolehlivýho zdroje :)
Nikdo není Gilmourovatější než Gilmour :D Nicméně když už, tak Dave Kilminster :wink:

kuba
king of snake
Příspěvky: 355
Registrován: 18.08.2005 20:49:14
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kuba »

Jádro píše:Tak v tomhle případě, budou asi lepší tyhle monitory, stojej 18tis a hrajou prej velmi solidně - informaci mám od spolehlivýho zdroje :)
To je jasny, proto ten zdvizenej palec.

Ten vylev pod tim byl jen takovej vseobecnej plk.

Odpovědět