Kompilace alb

bootlegy, roio, voio, streamy plus vše ostatní

Moderátor: bery

fernetti
piper
Příspěvky: 3322
Registrován: 19.08.2005 11:16:01
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od fernetti »

Harman píše:WYWH je u mě jasný, HAC je nejjinější na 1987-11-01 KAOS takový trošku funky a klávesový, WTTM je správně technokratický a ponurý v PF1987.
s těma SOYCD si nevím rady

a hlavně

Jak na Summer 68 u AHM? můžu v rámci oficiality použít quad nebo alternative mix?
hledal jsem, jestli floydi někdy hráli summer 68 někdy naživo a ono néééé...
takže nejspíš ten alternative mix (to vlastně ani neznám...) - určitě ale ne quad, protože to ve stereu nebude poznat a za druhé to je tak napůl oficko
there´s no dark side of the moon, really. matter of fact it´s all pink.

Uživatelský avatar
Harman
piper
Příspěvky: 309
Registrován: 24.11.2005 20:23:04
Bydliště: Brno

Příspěvek od Harman »

Fernetti: to že S68 nehráli nikdy živě vím a proto jsem tak nějak váhal jak to vyřešit. Mám ten song moc rád na to, aby tam chyběl. Dík

u HAC - myslím že hudebně je odlišná a zároveň zajímavá, přestože se drží dost původního konceptu. Ten zpěv...nevím kdo to je ale Carrack by to být mohl

co se týče onoho WTTM. omlouvám se, že su zapomnětlivej. vůbec mi nedošlo že na studiovce to zpívá Gilmour. Osobně mi přijde verze pf1988 mnohem taková atmosfericky těžší a silnější než od Waterse2002...no ještě to probádám. abych k tomu přidal ještě RW 1987 tak ta zní tak nějak obyčejně, až na to že tam je strašně moc těch zvuků a saxofón, což tomu dodává taky celkem zajímavej zvuk. ale sax tam už mám u wywh, takže asi spíš ne. jo a pf verze je bez intra a outra takže ta by byla ukradená od waterse

Jak s těma SOYCD? Bych chtěl první část od gilmoura, asi 2006 a s tou druhou nevím, protože tu DG myslím kompletní nehrál ani na 2002 a dát k tomu druhou od Waterse by vyznělo v tom celku asi dooost divně


Pro ty, co by neměli doma KAOS z Quebecu, tak tady je ono WYWH
http://kordus.ufouni.cz/harman/wywh_kaos.mp3
Live In Peace

Uživatelský avatar
md8590forever
piper
Příspěvky: 319
Registrován: 16.12.2006 16:42:59
Bydliště: Chomutov

Příspěvek od md8590forever »

Harman píše:Fernetti: to že S68 nehráli nikdy živě vím a proto jsem tak nějak váhal jak to vyřešit. Mám ten song moc rád na to, aby tam chyběl. Dík

u HAC - myslím že hudebně je odlišná a zároveň zajímavá, přestože se drží dost původního konceptu. Ten zpěv...nevím kdo to je ale Carrack by to být mohl

co se týče onoho WTTM. omlouvám se, že su zapomnětlivej. vůbec mi nedošlo že na studiovce to zpívá Gilmour. Osobně mi přijde verze pf1988 mnohem taková atmosfericky těžší a silnější než od Waterse2002...no ještě to probádám. abych k tomu přidal ještě RW 1987 tak ta zní tak nějak obyčejně, až na to že tam je strašně moc těch zvuků a saxofón, což tomu dodává taky celkem zajímavej zvuk. ale sax tam už mám u wywh, takže asi spíš ne. jo a pf verze je bez intra a outra takže ta by byla ukradená od waterse

Jak s těma SOYCD? Bych chtěl první část od gilmoura, asi 2006 a s tou druhou nevím, protože tu DG myslím kompletní nehrál ani na 2002 a dát k tomu druhou od Waterse by vyznělo v tom celku asi dooost divně


Pro ty, co by neměli doma KAOS z Quebecu, tak tady je ono WYWH
http://kordus.ufouni.cz/harman/wywh_kaos.mp3
Rogera je moje modla, nejoblíbenější z PF, můj idol, ale zrovna tenhle kousek považuji za úlet, celou tuhle jeho šňůrů z K.A.O.S.em považuji za jeho hudební úlet...... Chci tím říct především to, aby kritéria výběru byla z tvé strany přehdonocena....... Neber to špatně, to vůbec ne, ale možná by bylo lepší tam dát písně z jejich projektů, které jsou na vysoké úrovni.... tzn. čerpat u ROGERA z tour In the Flesh a DSOTM a David OAI..... celý tento tvůj projekt kompilace můžeš pojmout jako WYWH po roce 1990 a dál........ Jinak ale kompilace je tvůj nápad a velice dobrý nápad!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Remember when you were young, you shone like the sun
Shine on you crazy diamond

Uživatelský avatar
Harman
piper
Příspěvky: 309
Registrován: 24.11.2005 20:23:04
Bydliště: Brno

Příspěvek od Harman »

md8590forever píše: Rogera je moje modla, nejoblíbenější z PF, můj idol, ale zrovna tenhle kousek považuji za úlet, celou tuhle jeho šňůrů z K.A.O.S.em považuji za jeho hudební úlet...... Chci tím říct především to, aby kritéria výběru byla z tvé strany přehdonocena....... Neber to špatně, to vůbec ne, ale možná by bylo lepší tam dát písně z jejich projektů, které jsou na vysoké úrovni.... tzn. čerpat u ROGERA z tour In the Flesh a DSOTM a David OAI..... celý tento tvůj projekt kompilace můžeš pojmout jako WYWH po roce 1990 a dál........ Jinak ale kompilace je tvůj nápad a velice dobrý nápad!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ano, kaosovský alternativní verze jsou tak trochu úlet a proto jsou co nejvíc odlišné od studia. RW2002 je jen nabalování "přebytečných" nástrojů do starého aranžmá. Největší dilema mám s tím SOYCD, jinak WTTM od DG a HAC s WYWH od RW zní dohromady celkem pěkně.

Myslím že kompilace WYWH bude relativně to nejjednoduší, potřeboval bych spíš nápady na ten zbytek, např.
který FOS (esli 70/71 se čtvrthodinových jamem nebo DG 06).
esli If opět z Kaos úletu nebo z BBC.
jak u Animals u POTW 2, esli tam dát nějakej cut z 8tracku nebo vůbec nic
Live In Peace

fernetti
piper
Příspěvky: 3322
Registrován: 19.08.2005 11:16:01
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od fernetti »

Harman píše:
md8590forever píše: Rogera je moje modla, nejoblíbenější z PF, můj idol, ale zrovna tenhle kousek považuji za úlet, celou tuhle jeho šňůrů z K.A.O.S.em považuji za jeho hudební úlet...... Chci tím říct především to, aby kritéria výběru byla z tvé strany přehdonocena....... Neber to špatně, to vůbec ne, ale možná by bylo lepší tam dát písně z jejich projektů, které jsou na vysoké úrovni.... tzn. čerpat u ROGERA z tour In the Flesh a DSOTM a David OAI..... celý tento tvůj projekt kompilace můžeš pojmout jako WYWH po roce 1990 a dál........ Jinak ale kompilace je tvůj nápad a velice dobrý nápad!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ano, kaosovský alternativní verze jsou tak trochu úlet a proto jsou co nejvíc odlišné od studia. RW2002 je jen nabalování "přebytečných" nástrojů do starého aranžmá. Největší dilema mám s tím SOYCD, jinak WTTM od DG a HAC s WYWH od RW zní dohromady celkem pěkně.

Myslím že kompilace WYWH bude relativně to nejjednoduší, potřeboval bych spíš nápady na ten zbytek, např.
který FOS (esli 70/71 se čtvrthodinových jamem nebo DG 06).
esli If opět z Kaos úletu nebo z BBC.
jak u Animals u POTW 2, esli tam dát nějakej cut z 8tracku nebo vůbec nic
moc se přimlouvám za staré FOS - má to děsné koule i po třiceti letech! oproti tomu je loňská gilmourovka docela čajíček...
u If to mám zase naopak- staré verze mipřijdou takové ukníkané, takže raději šílenost od páně waterse.
a ten snowyho 8-track tam dej, moc lidí to nezná a přitom je to moc pěkná věc, která mohla klidně být i na animals.
there´s no dark side of the moon, really. matter of fact it´s all pink.

Uživatelský avatar
Harman
piper
Příspěvky: 309
Registrován: 24.11.2005 20:23:04
Bydliště: Brno

Příspěvek od Harman »

tak mi zkuste doporučit nějaký velice dobře znějící aud nebo sbd z let 70. kde je nějaký luxusní fat old sun. předem vás varuji, že tam nechci cpát tu verzi z BBC, protože je naprosto ale naprosto všude. co se týče DG06 tak mi přijde jako kompromisní mezi 1970s a 2002, že má od obojího tak trochu

u těch POTW tam dám z 8tracku asi jen solo a druhou část, protože jinak by to nemělo smysl. (edit o deset minut později...hotovo=))))


1) Děkuji všem za podporu
2) je mi líto že se tady s váma hádám o těch povětšinou normálnějších verzích, protože to je věc které se snažím vyhnout
Live In Peace

Uživatelský avatar
bery
piper
Příspěvky: 1941
Registrován: 28.04.2006 14:36:43
Bydliště: Zlín, Velké Karlovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od bery »

Těšíme se na výsledek :palec:
...and after all we're only ordinary men Obrázek

kuba
king of snake
Příspěvky: 355
Registrován: 18.08.2005 20:49:14
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kuba »

Harman píše:tak mi zkuste doporučit nějaký velice dobře znějící aud nebo sbd z let 70. kde je nějaký luxusní fat old sun.
Paradni zvuk (nevim jak vykon) je trebas tady:
1970-09-26 Philadelphia
1970-11-21 Montreux

Uživatelský avatar
Harman
piper
Příspěvky: 309
Registrován: 24.11.2005 20:23:04
Bydliště: Brno

Příspěvek od Harman »

zdarte, sháním ten gilmourovský SOYCD 6-9 a jediný teoretický sbd jsem našel COMING BACK TO PARIS, nemáte to někdo?
Live In Peace

Uživatelský avatar
bery
piper
Příspěvky: 1941
Registrován: 28.04.2006 14:36:43
Bydliště: Zlín, Velké Karlovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od bery »

Mám to, někde ti to nahraju.

EDIT
tady to je.
Bohužel jak jsem teď zjistil sbd to nebude, jen je to ze stejného koncertu.
...and after all we're only ordinary men Obrázek

Uživatelský avatar
Harman
piper
Příspěvky: 309
Registrován: 24.11.2005 20:23:04
Bydliště: Brno

Příspěvek od Harman »

bery: zkus se po něm mrknout, na pf-db byl sbd pouze z tohodle koncertu. udělat sbd+aud matrix by nebylo od věci.

jinač mám hotovu ahm kompilaci. je tu nějaký sebevražedný dobrovolník na to vytvořit cover?
Live In Peace

Uživatelský avatar
Harman
piper
Příspěvky: 309
Registrován: 24.11.2005 20:23:04
Bydliště: Brno

Příspěvek od Harman »

http://www.yeeshkul.com/forum/showthread.php?p=23174
Pink Floyd - Absolutely Alternative Mother

tak stahujte děti moje, stahujte=)))
Live In Peace

Uživatelský avatar
eclipse
piper
Příspěvky: 397
Registrován: 08.03.2007 18:35:09
Bydliště: Orlová

Příspěvek od eclipse »

Harman píše:http://www.yeeshkul.com/forum/showthread.php?p=23174
Pink Floyd - Absolutely Alternative Mother

tak stahujte děti moje, stahujte=)))
parada, uz se tesim az to dostahuju :)

Uživatelský avatar
bery
piper
Příspěvky: 1941
Registrován: 28.04.2006 14:36:43
Bydliště: Zlín, Velké Karlovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od bery »

Harman píše:http://www.yeeshkul.com/forum/showthread.php?p=23174
Pink Floyd - Absolutely Alternative Mother

tak stahujte děti moje, stahujte=)))
Super jdu na to :palec:
...and after all we're only ordinary men Obrázek

Uživatelský avatar
md8590forever
piper
Příspěvky: 319
Registrován: 16.12.2006 16:42:59
Bydliště: Chomutov

Příspěvek od md8590forever »

bery píše:
Harman píše:http://www.yeeshkul.com/forum/showthread.php?p=23174
Pink Floyd - Absolutely Alternative Mother

tak stahujte děti moje, stahujte=)))
Super jdu na to :palec:
Jak to vapadá s kompilací WYWH???
Remember when you were young, you shone like the sun
Shine on you crazy diamond

Odpovědět