Kompilace alb

bootlegy, roio, voio, streamy plus vše ostatní

Moderátor: bery

Uživatelský avatar
bery
piper
Příspěvky: 1941
Registrován: 28.04.2006 14:36:43
Bydliště: Zlín, Velké Karlovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od bery »

Harman píše:
bery píše:Jaktože tam nic není?(na live8) Je tam přece Wish You Were Here, to by se skvěle hodilo na alternativni WYWH kompilaci
tam bude nejspíš alternativní z 1987,slyšels?
Myslíš Pink Floyd 1987?
...and after all we're only ordinary men Obrázek

Uživatelský avatar
md8590forever
piper
Příspěvky: 319
Registrován: 16.12.2006 16:42:59
Bydliště: Chomutov

Příspěvek od md8590forever »

bery píše:
Harman píše:
bery píše:Jaktože tam nic není?(na live8) Je tam přece Wish You Were Here, to by se skvěle hodilo na alternativni WYWH kompilaci
tam bude nejspíš alternativní z 1987,slyšels?
Myslíš Pink Floyd 1987?
Přidávám se na stranu, která prosazuje WYWH z live 8...... Jinak have a cigar od Rogera, WTTM od rogera také....
Otázka bude co s Shine on, mě tam prostě nepasuje Davidův hlas...... Navrhoval bych, aby tyto dva kousky byly použity z let minulých a společných, třeba z bootlegu z LA nebo Oaklandu.....
Remember when you were young, you shone like the sun
Shine on you crazy diamond

Uživatelský avatar
md8590forever
piper
Příspěvky: 319
Registrován: 16.12.2006 16:42:59
Bydliště: Chomutov

Příspěvek od md8590forever »

md8590forever píše:
bery píše:
Harman píše: tam bude nejspíš alternativní z 1987,slyšels?
Myslíš Pink Floyd 1987?
Přidávám se na stranu, která prosazuje WYWH z live 8...... Jinak have a cigar od Rogera, WTTM od rogera také....
Otázka bude co s Shine on, mě tam prostě nepasuje Davidův hlas...... Navrhoval bych, aby tyto dva kousky byly použity z let minulých a společných, třeba z bootlegu z LA nebo Oaklandu.....
Taky by ale šlo třeba dát na album do Davida na začátek Shine on a třeba do části ENCORE od ROGERA
Remember when you were young, you shone like the sun
Shine on you crazy diamond

Uživatelský avatar
Harman
piper
Příspěvky: 309
Registrován: 24.11.2005 20:23:04
Bydliště: Brno

Příspěvek od Harman »

md8590forever píše: Taky by ale šlo třeba dát na album do Davida na začátek Shine on a třeba do části ENCORE od ROGERA
to spíš dát jako bonus nějaký SOYCD od Davida, aby to ta kompilace zněla celistvěji.

Co se týče té Live8, nemůžu říct, že by tam WYWH znělo špatně ale zní příliš stejně. Tyto kompilace mají nabídnout právěže něco jinýho než je na studiovce. WTTM od Rogera rozhodně není špatný, je skvělý ale je opětovně stejný až na větší prostor pro vokálistky. Co se týče 1987 WYWH songu tak sem myslel alternativní z KAOSu kde hlavní roli má klavír a saxofón, bude to takový celkem silný průřez oproti zvyku
Live In Peace

Uživatelský avatar
Harman
piper
Příspěvky: 309
Registrován: 24.11.2005 20:23:04
Bydliště: Brno

Příspěvek od Harman »

pochopte, že v těch kompilacích chcu aby bylo slyšet něco co nejvíc odlišnýho od originálu
Live In Peace

kuba
king of snake
Příspěvky: 355
Registrován: 18.08.2005 20:49:14
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kuba »

Harman píše:pochopte, že v těch kompilacích chcu aby bylo slyšet něco co nejvíc odlišnýho od originálu
No zrovna u Floydu je tedle pozadavek dost narocnej. :wink:

Uživatelský avatar
FleetingGlimpse
piper
Příspěvky: 489
Registrován: 21.08.2005 21:59:10
Bydliště: Trutnov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od FleetingGlimpse »

hehe
The sun is the same in a relative way but you're older,
shorter of breath and one day closer to death

Uživatelský avatar
Harman
piper
Příspěvky: 309
Registrován: 24.11.2005 20:23:04
Bydliště: Brno

Příspěvek od Harman »

kuba píše:
Harman píše:pochopte, že v těch kompilacích chcu aby bylo slyšet něco co nejvíc odlišnýho od originálu
No zrovna u Floydu je tedle pozadavek dost narocnej. :wink:
ale přesto se najdou a ty se tu snažím prosadit. v případě animals to bude skoro nemožný, v případě AHM tak trochu to pude, ale u WYWH se najde od všeho dost verzí, který jsou od originálu celkem dost jiný
Live In Peace

fernetti
piper
Příspěvky: 3322
Registrován: 19.08.2005 11:16:01
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od fernetti »

jako skvělá inspirace může posloužit kompilace ummagumma revisited - viz. http://www.neptunepinkfloyd.co.uk/wiki/ ... revisited)
there´s no dark side of the moon, really. matter of fact it´s all pink.

Uživatelský avatar
md8590forever
piper
Příspěvky: 319
Registrován: 16.12.2006 16:42:59
Bydliště: Chomutov

Příspěvek od md8590forever »

Harman píše:
kuba píše:
Harman píše:pochopte, že v těch kompilacích chcu aby bylo slyšet něco co nejvíc odlišnýho od originálu
No zrovna u Floydu je tedle pozadavek dost narocnej. :wink:
ale přesto se najdou a ty se tu snažím prosadit. v případě animals to bude skoro nemožný, v případě AHM tak trochu to pude, ale u WYWH se najde od všeho dost verzí, který jsou od originálu celkem dost jiný
Nesnažil bych se vyloženě o kompilaci postavenou na odlišnosti jednotlivých skladeb od originálu. Spíš bych chtěl WYWH ze sólových projektů Davida a Rogera. Jak jsem již psal přikláním se, aby píseň WYWH byla z Live 8. O další skladby by se mohli oba pánové poměrně podělit.......... Roger - Have a cigar + WTTM, David Shine on obě části.
Remember when you were young, you shone like the sun
Shine on you crazy diamond

fernetti
piper
Příspěvky: 3322
Registrován: 19.08.2005 11:16:01
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od fernetti »

Nesnažil bych se vyloženě o kompilaci postavenou na odlišnosti jednotlivých skladeb od originálu. Spíš bych chtěl WYWH ze sólových projektů Davida a Rogera. Jak jsem již psal přikláním se, aby píseň WYWH byla z Live 8. O další skladby by se mohli oba pánové poměrně podělit.......... Roger - Have a cigar + WTTM, David Shine on obě části.
jsem přesně téhož názoru :)
there´s no dark side of the moon, really. matter of fact it´s all pink.

Uživatelský avatar
Harman
piper
Příspěvky: 309
Registrován: 24.11.2005 20:23:04
Bydliště: Brno

Příspěvek od Harman »

je nějaký SBD/FM bootleg z DG2002, kde jsou obě části? mám akorát 2002-01-16. Ikdyž první část bych dal radši z DG2006

co se týče Live8, hudebně v tom není nic moc zajímavýho a navíc je oficiálně vydaná.

Proto jsem se ptal na oficiálnost alternative mixu Summer 68
Live In Peace

Uživatelský avatar
md8590forever
piper
Příspěvky: 319
Registrován: 16.12.2006 16:42:59
Bydliště: Chomutov

Příspěvek od md8590forever »

Harman píše:je nějaký SBD/FM bootleg z DG2002, kde jsou obě části? mám akorát 2002-01-16. Ikdyž první část bych dal radši z DG2006

co se týče Live8, hudebně v tom není nic moc zajímavýho a navíc je oficiálně vydaná.

Proto jsem se ptal na oficiálnost alternative mixu Summer 68
Co se týče SBD, některé záznamy z publika mají lepší atmosféru než SBD. Konkrétně když třeba vezmeš píseň WYWH, tak na SBD třeba není slyšet zpěv publika, což k této písni docela patří....... Nemyslím se že by to muselo být jenom ze SBD...... Já třeba osobně bych dal Have a cigar naší z Prahy..... Byla zahraná výborně a záznam je kvalitní
Remember when you were young, you shone like the sun
Shine on you crazy diamond

Uživatelský avatar
Harman
piper
Příspěvky: 309
Registrován: 24.11.2005 20:23:04
Bydliště: Brno

Příspěvek od Harman »

WYWH je u mě jasný, HAC je nejjinější na 1987-11-01 KAOS takový trošku funky a klávesový, WTTM je správně technokratický a ponurý v PF1987.
s těma SOYCD si nevím rady

a hlavně

Jak na Summer 68 u AHM? můžu v rámci oficiality použít quad nebo alternative mix?
Live In Peace

Uživatelský avatar
bery
piper
Příspěvky: 1941
Registrován: 28.04.2006 14:36:43
Bydliště: Zlín, Velké Karlovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od bery »

To HAC tam zpívá Paul Carrack, že jo? to je fakt velký nářez. Moje oblíbená verze.

Pokud ti jde o "jinakost" nebude lepší Watersova WTTM? přece jen ty bubny a jeho hlas.
...and after all we're only ordinary men Obrázek

Odpovědět