In The Flesh Tour

bootlegy, roio, voio, streamy plus vše ostatní

Moderátor: bery

Uživatelský avatar
bery
piper
Příspěvky: 1941
Registrován: 28.04.2006 14:36:43
Bydliště: Zlín, Velké Karlovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od bery »

Ještě k tomu soundboardu z ITF. Mám bootleg nazvaný Animals From Soundboard je to Deutschlandhalle, West Berlin, West Germany.
Je tam jen první část (Animals), už jsem to dlouho neslyšel ale pokud jde o zvuk mám rozporuplné pocity, zdá se mi to celkově nevývažené a smíchané z více zdrojů, třeba Pigs On The Wing zní jako nahrávka z publika. Dogs je asi soundboard, je tam přehnaně moc slyšel Daveův hlas a kytara. Jako ale jinak to ujde (mno asi jako každý koncert Pink Floyd, že)
Ale dle mého to Montrealu a Oaklandu nešahá ani po kotníky.

...

teď to poslouchám a kromě obou částí Pigs On The Wing kde jsou hodně slyšel lidi to je hodně dobré
...and after all we're only ordinary men Obrázek

Uživatelský avatar
Kwisatz Haderach
seer of visions
Příspěvky: 112
Registrován: 06.02.2007 12:15:32
Bydliště: Brno-Bohunice

Příspěvek od Kwisatz Haderach »

O tohle turne se hodne zajimam, toto je moje sbirka ROIOs, tak kdyby mel nekdo zajem:
Obrázek

Jinak nejkvalitnejsi zvuk je podle me na Animal Instincts z Oaklandu.

Uživatelský avatar
bery
piper
Příspěvky: 1941
Registrován: 28.04.2006 14:36:43
Bydliště: Zlín, Velké Karlovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od bery »

Na tom Oaklandu se asi shodneme. Můj neoblíbenější je ale pekelný Montreal.

Kdyby se ti moc chtělo uploadovat tak bych rád třeba okusil "Who Refused to play encore"
...and after all we're only ordinary men Obrázek

fernetti
piper
Příspěvky: 3322
Registrován: 19.08.2005 11:16:01
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od fernetti »

zrovna poslouchám vienna master z 1.2.77 a ten začátek shine on (I-V) mi přijde, jakoby to to hrál snowy a ne david! to je úplně celé domotané a prkenné až uši přecházejí... je vůbec možné, že tohle mohl hrát snowy místo davida? já si nemůžu pomoct, ale já ho tam slyším - to jsou úplně jeho harmonické postupy - stačí si to klidně srovnat s tím, jak hrál snowy letos na turné s rogerem...
there´s no dark side of the moon, really. matter of fact it´s all pink.

Uživatelský avatar
Jend
piper
Příspěvky: 1716
Registrován: 19.08.2005 14:34:41
Bydliště: Brno

Příspěvek od Jend »

Hele a není z Vídně i amatérské videjko?
What do you mean interesting?

fernetti
piper
Příspěvky: 3322
Registrován: 19.08.2005 11:16:01
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od fernetti »

Jend píše:Hele a není z Vídně i amatérské videjko?
jo, to existuje, ale je to jen pár klipů o několika sekundách v PŘÍŠERNÉ kvalitě. ale jestli to mám brát jako odpověď na mou otázku, tak se na ně budu muset podívat - třeba tam něco uvidím...

btw. on celý ten koncert byl takový divný: třeba to, co david předváděl na lap steelku v shine on 6-9, to se taky jen tak neslyší (bohužel v tom horším slova smyslu). tak vážně nevím, jestli byl david zhulený nebo ho jen bolel zub... :)
jo a dobrý moment byl, když hráli wish you were here: jak tam ti lidi plácali do rytmu a halekali jak u táboráku, tak si z toho roger vyloženě dělal srandu - stačí si poslechnout, jak TRAPÁCKY vyhrával svůj basový part :mrgreen:
there´s no dark side of the moon, really. matter of fact it´s all pink.

Odpovědět