koncertní záběry z dokumentu DSOtM?

bootlegy, roio, voio, streamy plus vše ostatní

Moderátor: bery

Odpovědět
Uživatelský avatar
Dennis.16
raver
Příspěvky: 82
Registrován: 20.01.2008 10:49:28
Bydliště: Kladno

Příspěvek od Dennis.16 »

Koukal jsem na dokument "Darkside of the moon" a celkem často se tam objevovali záběry z nějakého živého koncertu právě z tohoto období a bylo to ve slušné kvalitě. Chtěl jsem se zeptat, jestli to náhodou někdo nemá, protože na yeeshkulu to fakt nemůžu najít. :o

Uživatelský avatar
bery
piper
Příspěvky: 1941
Registrován: 28.04.2006 14:36:43
Bydliště: Zlín, Velké Karlovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od bery »

Možná se pletu ale nejde o ten kousek koncertu známý jako záznam z "Brighton Dome" nebo tak nějak?
...and after all we're only ordinary men Obrázek

Uživatelský avatar
Dennis.16
raver
Příspěvky: 82
Registrován: 20.01.2008 10:49:28
Bydliště: Kladno

Příspěvek od Dennis.16 »

Nejspíš jo, protože jsem si stáhl dvd z 29.6.1972 právě z Brightonu, kde jsou ale jen dvě písně, jedna z nich je Set the Controls.... kde Roger při zpívání tuším kouří cigáro :D Ovšem druhé dvd právě z Darkside jsem nikde nenašel...

fernetti
piper
Příspěvky: 3322
Registrován: 19.08.2005 11:16:01
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od fernetti »

možná se pletu, protože dvd z DSOTM jsem neviděl, ale dost dobře může jít o záběry z května 1973, kdy BBC natáčela koncerty DSOTM v londýnské earls court...
there´s no dark side of the moon, really. matter of fact it´s all pink.

Uživatelský avatar
Dennis.16
raver
Příspěvky: 82
Registrován: 20.01.2008 10:49:28
Bydliště: Kladno

Příspěvek od Dennis.16 »

To je škoda, že to nikdo nemáte. Protože podle kvality to je na tu dobu velice dobře natočené, tak se docela divím, že se o tom neví víc.

Uživatelský avatar
bery
piper
Příspěvky: 1941
Registrován: 28.04.2006 14:36:43
Bydliště: Zlín, Velké Karlovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od bery »

Mrknul jsem se na to a nic jiného než ten zmíněný Brighton jsem tam neviděl, mohl by jsi třeba udělat obrázek z toho co myslíš?
Jinak ten Brighton bude celkem dobře k sehnání já ho mám min. na dvou různých voio, Remergence (spolu s jinýma) a 1972-06-29 Brighton DVD - Waking the Grapevine
Kdyby byl problém mohl bych trochu zaseedovat.

Mimochodem kdesi jsem viděl video kde hrajou Any Colour a k tomu byly obrázky z Brightonu
...and after all we're only ordinary men Obrázek

Uživatelský avatar
Dennis.16
raver
Příspěvky: 82
Registrován: 20.01.2008 10:49:28
Bydliště: Kladno

Příspěvek od Dennis.16 »

Obrázek

Tak jsem to teda printnul. Je to fotka, když zrovna hráli "On the run", nicméně záběry se z tohodle koncertu objevují při téměř každé písničce. A měl jsi pravdu, nejspíše se jedná o ten Brighton. 8)

Uživatelský avatar
Harman
piper
Příspěvky: 309
Registrován: 24.11.2005 20:23:04
Bydliště: Brno

Příspěvek od Harman »

je to z Brightonu a jako voio to nikdy nevyšlo až na CWTAE a STC a myslím že eště jedné písničky. Asi to maj u sebe tvůrci DSoTM dokumentu (kterej se myslím řadí mezi "oficiální bootlegy"), takže esli někde začít shánět, tak asi tam=)
Live In Peace

Uživatelský avatar
Dennis.16
raver
Příspěvky: 82
Registrován: 20.01.2008 10:49:28
Bydliště: Kladno

Příspěvek od Dennis.16 »

Škoda no. Takovej klenot a ty lakomci ho mají jenom pro sebe :D. A podle mě to nebude jedinej takhle dobrej záznam, co mají. Zajímalo by mě například, proč není něco natočený z éry Animals či Wish you were here.

Uživatelský avatar
eclipse
piper
Příspěvky: 397
Registrován: 08.03.2007 18:35:09
Bydliště: Orlová

Příspěvek od eclipse »

Any Colour You Like + Brighton
http://www.youtube.com/watch?v=M56Teku_oqE

Uživatelský avatar
Harold
piper
Příspěvky: 289
Registrován: 19.04.2006 13:47:06
Bydliště: Brno

Příspěvek od Harold »

K tomu Brightonu: jsou to ty videa, které jsou na Pink Floyd Video Anthology Disc 3 (od Harvested)? Hned první dvě skladby na třetím DVD jsou profi natočené Set The Controls... a Evžen..

Uživatelský avatar
aries101
raver
Příspěvky: 109
Registrován: 02.01.2008 22:14:01

Příspěvek od aries101 »

ano z roku 1972 existuje niekolko zaberov ale vzdy to je saucerful a carefuly. ale aj tak si myslim ze nieco natocene existuje. skoda ze ked chcel tocit max tak ho waters zdrbal ze zalieva podium bielym svetlom a nevynikne projekcia, tak kameru zastavil
Do you like our pig? We don't like him very much. Right, that's enough fun; home piggy. This next one is for all you disco fans - with a nice bouncy beat - called 'Run Like Hell'.

Odpovědět