PINK FLOYD :Ilustrovaná biografie

knihy, recenze, rozhovory...

Moderátor: bery

Odpovědět
Uživatelský avatar
Jiří Engliš
legend
Příspěvky: 217
Registrován: 19.03.2007 1:44:11

PINK FLOYD :Ilustrovaná biografie

Příspěvek od Jiří Engliš »

Jak to , že nikdo z Vás, kocourkové, nehlásí další česky psanou knihu o PINK FLOYD !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
http://www.eknizky.cz/Svojtka-Co-s-r-o- ... biografie/

Uživatelský avatar
bery
piper
Příspěvky: 1941
Registrován: 28.04.2006 14:36:43
Bydliště: Zlín, Velké Karlovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od bery »

No to jsou věci. Mohl by tuto knihu někdo stručně zrecenzovat? Abychom věděli jak moc o ni máme stát.
...and after all we're only ordinary men Obrázek

Uživatelský avatar
Jiří Engliš
legend
Příspěvky: 217
Registrován: 19.03.2007 1:44:11

Recenze?

Příspěvek od Jiří Engliš »

\:D/

Zatím u nás nevyšla ani jedna kniha o P. FLoyd, která by nestála zo to :mrgreen:

Na první pohled se mi zdálo, že tam vidím některé stejné fotky jako v originál Inside Out, ale když jsem to doma proletěl, nebylo tomu tak. Kupujte bez obav .Podle mě STOJÍ ZA TO .

Uživatelský avatar
Harold
piper
Příspěvky: 289
Registrován: 19.04.2006 13:47:06
Bydliště: Brno

Příspěvek od Harold »

Ááá, díky za tip. Mrknu se po tom při nejbližší příležitosti.

Uživatelský avatar
Richard
piper
Příspěvky: 1844
Registrován: 17.01.2006 17:11:32

Příspěvek od Richard »

Kniha se již skví na mém stole a je skutečně zajímavá. :shock:
Tuto ilustrovanou biografii přesně vystihuje podtitulek:
UNIKÁTNÍ SOUBOR DVOU STOVEK KLASICKÝCH, VZÁCNÝCH A MÁLO ZNÁMÝCH FOTOGRAFIÍ
Vřele doporučuji všem Floydomilům =D>
Welcome my son, welcome to the machine

Uživatelský avatar
Harold
piper
Příspěvky: 289
Registrován: 19.04.2006 13:47:06
Bydliště: Brno

Příspěvek od Harold »

Poněkud se zpožděním jsem se dostal k této publikaci, jen malá recenze:
Fotky super, akorát mi občas přišlo trochu divné jejich řazení, např. hned na začátku, kde text mluví o The Tea Set, je fotka s Davidem, cca okolo DSOTM (?). Dále např. k celému turné Division Bell jsou tam asi tři fotky, zato z 20minutového vystoupení na Live 8, byť je dost významné, fotek 13. Na konci je taky dost fotek typu David/Nick+manželka(+potomci). Ale jinak dobré.

Co se týče textu, podle mě dost katastrofa. Jednak stylistikou, slovními obraty a strukturou textu mi opravdu hodně silně připomíná nějaký školní překlad z angličtiny, jednak ten překladatel neměl ani páru, o čem to vlastně překládá. Nevím, jak to bylo napsané v originále, ale hned první text z názvem "Z Cambridge do Londýna" mě dostal: ... Tato trojice (Waters, Mason, Wright - pozn. Harolda) vytvořila s dalšími spolužáky skupinu s názvem Clive Metcalf and Keith Noble, která se původně jmenovala Sigma 6, později však...

Uživatelský avatar
Jiří Engliš
legend
Příspěvky: 217
Registrován: 19.03.2007 1:44:11

Kniha

Příspěvek od Jiří Engliš »

Po počátečním nadšení jsem už také vystřízlivěl. Jak říkáš. Žádná chronologie fotografií a ten překlad je fakt na úrovni maturanta :evil:

Odpovědět