Kniha "Comfortably Numb - A History Of The Wall"

knihy, recenze, rozhovory...

Moderátor: bery

Ondřej
martyr
Příspěvky: 58
Registrován: 21.01.2007 21:01:42
Bydliště: Benešov nad Ploučnicí

Příspěvek od Ondřej »

Já ji objednal na www.vltava.cz (je tam s blbě přepsaným názvem "Reflections of the wall") a je i na www.audio3.cz za 518,-. Fakt se na to těšim, mohlo by to bejt hodně dobrý...divim se, že se o tomhle DVD mezi Floydovskou komunitou zase tolik nemluví...aby v tom nebyl nějakej háček, ale snad ne...
...and now the weather. Tommorow will be cloudy...with an expected high of 4000 degrees celsius.

Ondřej
martyr
Příspěvky: 58
Registrován: 21.01.2007 21:01:42
Bydliště: Benešov nad Ploučnicí

Příspěvek od Ondřej »

Jo a o tomhle DVD se tu už kdysi diskutovalo - v sekci Historie/The Wall movie. Někdo tam hodil i pěkný scany obalu...
...and now the weather. Tommorow will be cloudy...with an expected high of 4000 degrees celsius.

fernetti
piper
Příspěvky: 3322
Registrován: 19.08.2005 11:16:01
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od fernetti »

Ondřej píše:Já ji objednal na www.vltava.cz (je tam s blbě přepsaným názvem "Reflections of the wall") a je i na www.audio3.cz za 518,-. Fakt se na to těšim, mohlo by to bejt hodně dobrý...divim se, že se o tomhle DVD mezi Floydovskou komunitou zase tolik nemluví...aby v tom nebyl nějakej háček, ale snad ne...
pak nám dej vědět, jestli to dvd stojí za to mít :)
there´s no dark side of the moon, really. matter of fact it´s all pink.

Ondřej
martyr
Příspěvky: 58
Registrován: 21.01.2007 21:01:42
Bydliště: Benešov nad Ploučnicí

Příspěvek od Ondřej »

Jasný, napíšu. Podle mě to bude něco jako ten dokument "Behind The Wall", akorát o hodně delší a podrobnější. Prostě rozhovory prostříhaný záběrama z nahrávání, a z koncertů. Od tý knížky teda nevim, co mám čekat, ale snad bude za něco stát...kdyby byla o ničem, tak jí tam nedávaj. Docela mě teda štve, že takovýhle věci nevydávaj v češtině, (třeba ta knížka "Comfortably Numb" česky a v český distribuci...), myslim, že v Čechách by po tom byla docela poptávka...maj tady nehorázně moc fanoušků...i když v jaký zemi je nemaj...
...and now the weather. Tommorow will be cloudy...with an expected high of 4000 degrees celsius.

Uživatelský avatar
md8590forever
piper
Příspěvky: 319
Registrován: 16.12.2006 16:42:59
Bydliště: Chomutov

Příspěvek od md8590forever »

Ondřej píše:Jasný, napíšu. Podle mě to bude něco jako ten dokument "Behind The Wall", akorát o hodně delší a podrobnější. Prostě rozhovory prostříhaný záběrama z nahrávání, a z koncertů. Od tý knížky teda nevim, co mám čekat, ale snad bude za něco stát...kdyby byla o ničem, tak jí tam nedávaj. Docela mě teda štve, že takovýhle věci nevydávaj v češtině, (třeba ta knížka "Comfortably Numb" česky a v český distribuci...), myslim, že v Čechách by po tom byla docela poptávka...maj tady nehorázně moc fanoušků...i když v jaký zemi je nemaj...
Platí i pro Inside out

fernetti
piper
Příspěvky: 3322
Registrován: 19.08.2005 11:16:01
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od fernetti »

md8590forever píše: Platí i pro Inside out
mně to zkrátka hlava nebere, jak je možný, že to nikdo u nás nevydá v českém překladu :(
there´s no dark side of the moon, really. matter of fact it´s all pink.

Uživatelský avatar
highwayking
legend
Příspěvky: 172
Registrován: 02.10.2006 20:19:05
Bydliště: Praha

Příspěvek od highwayking »

fernetti píše:
md8590forever píše: Platí i pro Inside out
mně to zkrátka hlava nebere, jak je možný, že to nikdo u nás nevydá v českém překladu :(
Taky to nechápu... Ale mam aspoň motivaci něco dělat s tou angličtinou :)
Shine on...

Uživatelský avatar
Jiří Engliš
legend
Příspěvky: 217
Registrován: 19.03.2007 1:44:11

Re: Kniha "Comfortably Numb - A History Of The Wall"

Příspěvek od Jiří Engliš »

Poslední příspěvek v tomto vlákně je už velmi, velmi starý.
Knihu jsem si objednal, ale už si nevzpomenu kdy to bylo.
Cena knihy nebyla to nejhorší. To poštovné vyšlo na 35 USD.
Při dnešních cenách si to ani netroufám odhadovat.
Fotografií je v ní poskrovnu, ani jejich kvalita není nic extra, ale fakty nabitá určitě!

Odpovědět