Kniha "Comfortably Numb - A History Of The Wall"

knihy, recenze, rozhovory...

Moderátor: bery

Ondřej
martyr
Příspěvky: 58
Registrován: 21.01.2007 21:01:42
Bydliště: Benešov nad Ploučnicí

Kniha "Comfortably Numb - A History Of The Wall"

Příspěvek od Ondřej »

Zdravim Floyd maniaci!!!
Nevíte někdo jakýkoli podrobnosti o téhle knize???
Je za cca 40 dolarů, jenom v angličtině, ale podle mě by za hřích určitě stála!!!
Popřípadně, nemáte (na rozdíl ode mě) někdo nějaký zkušenosti z takovýmhle objednáváním ze zahraničí?

Odkaz: www.pfapublishing.com
...and now the weather. Tommorow will be cloudy...with an expected high of 4000 degrees celsius.

Uživatelský avatar
highwayking
legend
Příspěvky: 172
Registrován: 02.10.2006 20:19:05
Bydliště: Praha

Příspěvek od highwayking »

Tuto knihu jsem již na netu zahlédl ale nemám jí, takže jsem jí ani nečetl. Ale co se týče nakupování ze zahraničí, mám zkušenosti s Amazonem či eBay a je to absolutně bez problému. Nejlepší je platit přes PayPal - což je defacto stejné jako kreditkou ale je to bezpečnější. Registraci provedeš úplně jednoduše na www.paypal.com. Jenom musíš mít u kreditky povolené internetové platby.
Shine on...

fernetti
piper
Příspěvky: 3322
Registrován: 19.08.2005 11:16:01
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od fernetti »

přiznám se, že jsem si na tu knížku taky myslel, podle mě bude hodně dobrá, bohatá na jinak neznámá fakta, ale je to přece jen nějakých tisíc káčé, takže jsem si nechal zajít chuť a pořídil si místo toho jiné laskominy :)
there´s no dark side of the moon, really. matter of fact it´s all pink.

Uživatelský avatar
md8590forever
piper
Příspěvky: 319
Registrován: 16.12.2006 16:42:59
Bydliště: Chomutov

Příspěvek od md8590forever »

Vypadá dost zajímavě, nejlepší je si jí třeba koupit přes známý jestli tam máš, ja takhle sehnal před 2 roky Inside out....

Uživatelský avatar
highwayking
legend
Příspěvky: 172
Registrován: 02.10.2006 20:19:05
Bydliště: Praha

Příspěvek od highwayking »

md8590forever píše:Vypadá dost zajímavě, nejlepší je si jí třeba koupit přes známý jestli tam máš, ja takhle sehnal před 2 roky Inside out....
Kvůli ušetření poštovnýho určitě ale jinak nevidím problém v tom si to nechat poslat. Vypadá opravdu velice zajímavě :shock: mohla by být ale o nějaký ten cent levnější... :) Ale za dobrý věci se holt platí no...
Shine on...

Ondřej
martyr
Příspěvky: 58
Registrován: 21.01.2007 21:01:42
Bydliště: Benešov nad Ploučnicí

Příspěvek od Ondřej »

Takže to udělám tak, že se zaregistruju na PayPalu, mrsknu tam číslo svý karty, a když to budu chtít objednat, tak jak? Na tý jejich stránce je napsáno, že při odesílání peněz mám na PayPalu do kolonky Recepient's Email napsat jejich mail (sales@PFAPublishing.com) a odešlu prachy. Ale jak budou vědět co chci objednat, a na jakou adresu to maj doručit. Taky by mě zajímalo v jakym pásmu poštovnýho leží Česká republika - viz tabulka na pfapublishing.com. No jsem z toho pořádně blbej...Please help!!!!
...and now the weather. Tommorow will be cloudy...with an expected high of 4000 degrees celsius.

Uživatelský avatar
Jend
piper
Příspěvky: 1716
Registrován: 19.08.2005 14:34:41
Bydliště: Brno

Příspěvek od Jend »

Že bychom se přece jen mohli dozvědět, jak to bylo s filmováním koncertů The Wall??
Název knihy zní lákavě...
What do you mean interesting?

Uživatelský avatar
md8590forever
piper
Příspěvky: 319
Registrován: 16.12.2006 16:42:59
Bydliště: Chomutov

Příspěvek od md8590forever »

Jend píše:Že bychom se přece jen mohli dozvědět, jak to bylo s filmováním koncertů The Wall??
Název knihy zní lákavě...
Taky bude určitě zajímavá cena....... :D Hele třeba je někde v elektronický podobě ke stažení (torrent) co????!!!

Uživatelský avatar
highwayking
legend
Příspěvky: 172
Registrován: 02.10.2006 20:19:05
Bydliště: Praha

Příspěvek od highwayking »

Ondřej píše:Takže to udělám tak, že se zaregistruju na PayPalu, mrsknu tam číslo svý karty, a když to budu chtít objednat, tak jak? Na tý jejich stránce je napsáno, že při odesílání peněz mám na PayPalu do kolonky Recepient's Email napsat jejich mail (sales@PFAPublishing.com) a odešlu prachy. Ale jak budou vědět co chci objednat, a na jakou adresu to maj doručit. Taky by mě zajímalo v jakym pásmu poštovnýho leží Česká republika - viz tabulka na pfapublishing.com. No jsem z toho pořádně blbej...Please help!!!!
PayPal funguje přes mail. Takže ty jakoby platíš z mailu na kterej si zaregistruješ PayPal. Takže až budeš mít svůj účet na paypalu, tak se tam přihlásíš a dáš příkaz ve smyslu "send money" a tam zadáš ten jejich mail. Přijde ti to pravděpodobně na adresu, kterou budeš mít uvedenou v tom PayPal účtu.

Ale abych řekl pravdu, je to trochu divné. Raději bych zkusil najít lepší online shop, kde bude přehledný průvodce jak postupovat v nákupu. Např.: www.amazon.co.uk ale tam jsem tuto knihu neviděl. Určitě se bude dát najít jinde.
Shine on...

Uživatelský avatar
highwayking
legend
Příspěvky: 172
Registrován: 02.10.2006 20:19:05
Bydliště: Praha

Příspěvek od highwayking »

md8590forever píše:
Jend píše:Že bychom se přece jen mohli dozvědět, jak to bylo s filmováním koncertů The Wall??
Název knihy zní lákavě...
Taky bude určitě zajímavá cena....... :D Hele třeba je někde v elektronický podobě ke stažení (torrent) co????!!!
:shock: Nojo! že mě to nenapadlo. Zkusim to najít.
Shine on...

Ondřej
martyr
Příspěvky: 58
Registrován: 21.01.2007 21:01:42
Bydliště: Benešov nad Ploučnicí

Příspěvek od Ondřej »

Hele a neudělali bysme to tak, že by pár knížek (podle zájmu) objednal jeden člověk z fóra, kterej má účet a zkušenosti z PayPalem a objednáváním ze zahr., tomu by domluvený zájemci poslali prachy (složenkou, ...), a ten by nám to poslal domů? Možná blbej návrh, ale třeba by to bylo jednodušší a hlavně levnější...poštovný a tak.
Uznávám, že to je hodně o důvěře...ale já bych do toho šel...
...and now the weather. Tommorow will be cloudy...with an expected high of 4000 degrees celsius.

Uživatelský avatar
md8590forever
piper
Příspěvky: 319
Registrován: 16.12.2006 16:42:59
Bydliště: Chomutov

Příspěvek od md8590forever »

Ondřej píše:Hele a neudělali bysme to tak, že by pár knížek (podle zájmu) objednal jeden člověk z fóra, kterej má účet a zkušenosti z PayPalem a objednáváním ze zahr., tomu by domluvený zájemci poslali prachy (složenkou, ...), a ten by nám to poslal domů? Možná blbej návrh, ale třeba by to bylo jednodušší a hlavně levnější...poštovný a tak.
Uznávám, že to je hodně o důvěře...ale já bych do toho šel...
Třeba bude dostupná v Sazce na koncertě.....

Uživatelský avatar
highwayking
legend
Příspěvky: 172
Registrován: 02.10.2006 20:19:05
Bydliště: Praha

Příspěvek od highwayking »

Ondřej píše:Hele a neudělali bysme to tak, že by pár knížek (podle zájmu) objednal jeden člověk z fóra, kterej má účet a zkušenosti z PayPalem a objednáváním ze zahr., tomu by domluvený zájemci poslali prachy (složenkou, ...), a ten by nám to poslal domů? Možná blbej návrh, ale třeba by to bylo jednodušší a hlavně levnější...poštovný a tak.
Uznávám, že to je hodně o důvěře...ale já bych do toho šel...
Myslím, že to je zbytečný. Zaregistrovat si PayPal je fakt hrozně jednoduchý - stačí umět pár slůvek anglicky. Koukni na to, neni to problém.
Shine on...

Uživatelský avatar
Jend
piper
Příspěvky: 1716
Registrován: 19.08.2005 14:34:41
Bydliště: Brno

Příspěvek od Jend »

md8590forever píše:Třeba bude dostupná v Sazce na koncertě.....
No jakože... :D
...no radši nic... :)
What do you mean interesting?

Uživatelský avatar
md8590forever
piper
Příspěvky: 319
Registrován: 16.12.2006 16:42:59
Bydliště: Chomutov

Příspěvek od md8590forever »

Jend píše:
md8590forever píše:Třeba bude dostupná v Sazce na koncertě.....
No jakože... :D
...no radši nic... :)
Tak to nechápu......
Naposledy upravil(a) md8590forever dne 21.01.2007 22:29:31, celkem upraveno 1 x.

Odpovědět