We get wiser and wiser as we get older and older...

knihy, recenze, rozhovory...

Moderátor: bery

Odpovědět

fernetti
piper
Příspěvky: 3322
Registrován: 19.08.2005 11:16:01
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od fernetti »

no docela klasika: všichni chtějí live8: rick, nick i roger, jen ten starej zaprděnej gilmour sedí jak žába na prameni... tedy není to tam napsáno úplně natvrdo, ale je to tam. co mě docela překvapilo, je tohleto: "Rick (Wright) and I were never really friends, and Dave (Gilmour) and I were never really friends"

docela mě to mrzí. podle mě jsou věci, o kterých se nemá moc mluvit, byť to tak možná doopravdy je.
stejně se ale nemůžu zbavit dojmu, že hlavně ze začátku všichni kámoši byli... nebo se vážně pletu a celé si to maluju na růžovo? nebo ty pompejské záběry z kantýny v abbey road byly nahrané? nebo jak to tedy je?
there´s no dark side of the moon, really. matter of fact it´s all pink.

Uživatelský avatar
proti
piper
Příspěvky: 1975
Registrován: 22.12.2006 11:59:49
Bydliště: Tady někde
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od proti »

Ja mam z toho dojem, ze uz ani oni sami nevedi jak to vlastne bylo...

Uživatelský avatar
eclipse
piper
Příspěvky: 397
Registrován: 08.03.2007 18:35:09
Bydliště: Orlová

Příspěvek od eclipse »

fernetti píše:no docela klasika: všichni chtějí live8: rick, nick i roger, jen ten starej zaprděnej gilmour sedí jak žába na prameni... tedy není to tam napsáno úplně natvrdo, ale je to tam. co mě docela překvapilo, je tohleto: "Rick (Wright) and I were never really friends, and Dave (Gilmour) and I were never really friends"

docela mě to mrzí. podle mě jsou věci, o kterých se nemá moc mluvit, byť to tak možná doopravdy je.
stejně se ale nemůžu zbavit dojmu, že hlavně ze začátku všichni kámoši byli... nebo se vážně pletu a celé si to maluju na růžovo? nebo ty pompejské záběry z kantýny v abbey road byly nahrané? nebo jak to tedy je?
No tak neni friend jako friend... ze s nekym pokecas a zasmejes se s nim, neznamena hned, ze je to tvuj kamos... asi to brali spis vice profesionalne

Uživatelský avatar
bery
piper
Příspěvky: 1941
Registrován: 28.04.2006 14:36:43
Bydliště: Zlín, Velké Karlovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od bery »

Ono se asi těžko zapomene na těch řekněme 10 let co si nerozuměli, všechno co dělali byl vyhádaný kompromis (tomu nechci věřit) a přesto spolu museli tvořit, nahrávat, hrát koncerty...ani mě nepřekvapuje že kamarádi nebyli ale mluvit o tom takhle natvrdo by fakt Waters nemusel.
Ty záběry z Abbey Road...nechci věřit že je to nahrané, přijde mi to uvolněné, přátelské. to vše asi přišlo později
...and after all we're only ordinary men Obrázek

Uživatelský avatar
proti
piper
Příspěvky: 1975
Registrován: 22.12.2006 11:59:49
Bydliště: Tady někde
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od proti »

Vzhledem k nadpisu threadu jsem mel na mysli hlavne tuhle vetu:
"And I regret my part in that negativity. Why should I have imposed my feeling about the work and what it was worth on the others
if they didn't reel the same? I was wrong in attempting to do that."

tj... volne prelozeno, pokud jsem to spravne pochopil (nechce se mi vytahovat slovnik :) ) - Roger lituje svou cast na te negativite. Proc jsem vnutil me pocity o praci a co to bylo platne, kdyz ti ostatni (snad by tam melo byt "feel"? - nevim) necitili to same. Mylil jsem se, kdyz jsem to chtel."

Nikdy bych necekal ze si Roger tak verejne stoupne do svedomi. Ale myslim si, ze je to tim vekem - clovek si uvedomuje - ze ma vic za sebou nez pred sebou, a tak o tom premysli...

Zda byli pratele - ono je to dost davno - spis bych to videl tak, ze byly pratele, jen dnes to uz tak "neberou" - stejne napr. jako mne ted nebere (prominte tu infantilnost - ale asi to vyjadri ten vztah k minulosti) osud kamarada, s kterym jsem si hral na piskovisti pred ctvrt stoletim - taky mne to nebere - ale v te dobe to byl muj nejlepsi pritel - i kdyz ted jsem uz nekde jinde...

Uživatelský avatar
Jádro
piper
Příspěvky: 490
Registrován: 22.08.2005 11:35:14
Bydliště: Liberec

Příspěvek od Jádro »

Vcelku správně přeloženo, jenom bych to ještě přeložil z češtiny do češtiny :)

"Proč jsem se jim snažil vnucovat svůj názor na práci a k čemu to bylo, když ostatni to neviděli stejně? Mýlil jsem se, když jsem se o tohle pokoušel."

Klobouk dolů před panem Watersem, největší umění je umět přiznat svou chybu, což už evidentně dokáže :)
Nikdo není Gilmourovatější než Gilmour :D Nicméně když už, tak Dave Kilminster :wink:

Uživatelský avatar
proti
piper
Příspěvky: 1975
Registrován: 22.12.2006 11:59:49
Bydliště: Tady někde
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od proti »

Timto ja chtel by vyjadrit ti vdek svuj. :)

Uživatelský avatar
Jádro
piper
Příspěvky: 490
Registrován: 22.08.2005 11:35:14
Bydliště: Liberec

Příspěvek od Jádro »

proti píše:Timto ja chtel by vyjadrit ti vdek svuj. :)
Hele nejseš ty náhodou Yoda? :lol:
Nikdo není Gilmourovatější než Gilmour :D Nicméně když už, tak Dave Kilminster :wink:

Uživatelský avatar
proti
piper
Příspěvky: 1975
Registrován: 22.12.2006 11:59:49
Bydliště: Tady někde
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od proti »

Jádro píše:
proti píše:Timto ja chtel by vyjadrit ti vdek svuj. :)
Hele nejseš ty náhodou Yoda? :lol:
Temer... jen tu barvu nemam... :mrgreen:

Odpovědět