Pozměněný text v Time

knihy, recenze, rozhovory...

Moderátor: bery

Odpovědět
Uživatelský avatar
Kwisatz Haderach
seer of visions
Příspěvky: 112
Registrován: 06.02.2007 12:15:32
Bydliště: Brno-Bohunice

Pozměněný text v Time

Příspěvek od Kwisatz Haderach »

Ahoj, když poslouchám nějaké ROIO z let 1972-74, tak je v Time jasně slyšet změněný text- místo ,,Tired of lying in the sunshine" je tam ,,lying foo fight in the sunshine" a místo ,,every year is getting shorter" je tam ,,every day is getting shorter." Přišlo mi to celkem zajímavé, protože jsem o tom nikde nečetl, víte o tom něco? Případně mohu dodat i důkazy :D

Uživatelský avatar
Harman
piper
Příspěvky: 309
Registrován: 24.11.2005 20:23:04
Bydliště: Brno

Příspěvek od Harman »

nějak jsem si nevšiml, z této doby mám jen oproti celku relativně málo bootlegů. pokud máš pravdu, tak tato změna bude asi spíš v roce 1972 kdy ještě Time nebyl úplně hotovej. Jinak teda bych to viděl naopak protože "every day is getting shorter" se hodi spíš pro starší lidi
Live In Peace

Uživatelský avatar
Kwisatz Haderach
seer of visions
Příspěvky: 112
Registrován: 06.02.2007 12:15:32
Bydliště: Brno-Bohunice

Příspěvek od Kwisatz Haderach »

Harman píše:nějak jsem si nevšiml, z této doby mám jen oproti celku relativně málo bootlegů. pokud máš pravdu, tak tato změna bude asi spíš v roce 1972 kdy ještě Time nebyl úplně hotovej. Jinak teda bych to viděl naopak protože "every day is getting shorter" se hodi spíš pro starší lidi
Objevuje se to například i na bootlegu z roku 1975(!), což mě dost překvapilo. Jak to myslíš, naopak?

Uživatelský avatar
the Dark Lord
piper
Příspěvky: 850
Registrován: 19.08.2005 11:39:56
Bydliště: Turnov

Příspěvek od the Dark Lord »

Jako že by to pozměnili sami autoři ve svém pozdnější věku . . . .
Obrázek

fernetti
piper
Příspěvky: 3322
Registrován: 19.08.2005 11:16:01
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od fernetti »

nebo to sklerotický rick opět nějak zamotal... :twisted:
there´s no dark side of the moon, really. matter of fact it´s all pink.

Uživatelský avatar
md8590forever
piper
Příspěvky: 319
Registrován: 16.12.2006 16:42:59
Bydliště: Chomutov

Re: Pozměněný text v Time

Příspěvek od md8590forever »

Kwisatz Haderach píše:Ahoj, když poslouchám nějaké ROIO z let 1972-74, tak je v Time jasně slyšet změněný text- místo ,,Tired of lying in the sunshine" je tam ,,lying foo fight in the sunshine" a místo ,,every year is getting shorter" je tam ,,every day is getting shorter." Přišlo mi to celkem zajímavé, protože jsem o tom nikde nečetl, víte o tom něco? Případně mohu dodat i důkazy :D
Ano, máš pravdu, důkaz je třeba na bootlegu z Hamiltonu z roku 1974....
Remember when you were young, you shone like the sun
Shine on you crazy diamond

Odpovědět