Šílený démant Syd Barrett a rozbřesk Pink Floyd

knihy, recenze, rozhovory...

Moderátor: bery

Odpovědět
Uživatelský avatar
bery
piper
Příspěvky: 1941
Registrován: 28.04.2006 14:36:43
Bydliště: Zlín, Velké Karlovice
Kontaktovat uživatele:

Šílený démant Syd Barrett a rozbřesk Pink Floyd

Příspěvek od bery »

Obrázek

http://www1.vltava.cz/store/GoodsDetail ... nce=zbsevl

Tuto knihu jsem dostal pod stromeček :wink: a už se těším až se k ní dostanu, je toho v té literatuře, pro mě jakožto svátečního čtenáře, v poslední době nějak dostatek :mrgreen: .
Četli jste někdo? Názory, komentáře vítány. Já ji začnu číst jakmile dorazím českou Inside Out a hned po ní mám ve frontě knuhu PF 1967-74

edit:
zde je oznámeno vydání originálu: http://pinkfloyd.o106.com/forum/viewtopic.php?t=299
...and after all we're only ordinary men Obrázek

Uživatelský avatar
skypekai
piper
Příspěvky: 368
Registrován: 13.11.2006 9:36:38
Bydliště: Kunovice

Příspěvek od skypekai »

já to četl někdy před dvěma rokama a knížka je to fakt sugestivně napsaná, už si moc nepamatuju, jestli tam byly nějaké faktické chyby (ikdyž já bych to asi nepoznal), ale čtení to bylo fakt pěkné. takže přeju příjemné chvíle strávené čtením :wink:

Uživatelský avatar
Jana
piper
Příspěvky: 332
Registrován: 19.08.2005 10:11:39
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jana »

skypekai píše:já to četl někdy před dvěma rokama a knížka je to fakt sugestivně napsaná, už si moc nepamatuju, jestli tam byly nějaké faktické chyby (ikdyž já bych to asi nepoznal), ale čtení to bylo fakt pěkné. takže přeju příjemné chvíle strávené čtením :wink:
Souhlasím - moc se mi to líbilo...
A když jsem si pak poslechla Shine on - znělo jako nikdy předtím..:shock: To je ale zážitek čistě subjektivního a osobního charakteru, takže ho každému, kdo tu knížku přečte, nezaručím.. Nicméně - furt to platí - knížka samotná byla mooc hezká...
Finally I understand the feelings of the few
Ashes and diamonds, foe and friend
- We were all equal in the end...

fernetti
piper
Příspěvky: 3322
Registrován: 19.08.2005 11:16:01
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od fernetti »

tuhle knížku ještě nemám, ale určitě si ji pořídím. zvědavý jsem hlavně na to, jestli mi její přečtení vyjasní poněkud pošramocený názor, který jsem na syda získal po přečtení knížky barryho milese.
there´s no dark side of the moon, really. matter of fact it´s all pink.

Uživatelský avatar
markéta
martyr
Příspěvky: 53
Registrován: 19.01.2008 20:19:10
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od markéta »

Tohle jsem četla asi před rokem a to hned dvakrát. díky letošní vánoční nadílce si to přečtu potřetí a rozhodně ne naposledy… opravdu vynikající knížka :wink:

Odpovědět