Harry Waters

ostatní muzikanti, výtvarníci, manažeři, technici, přátelé apod. spojení s tvorbou pink floyd

Moderátor: bery

Uživatelský avatar
eclipse
piper
Příspěvky: 397
Registrován: 08.03.2007 18:35:09
Bydliště: Orlová

Příspěvek od eclipse »

proti píše:
eclipse píše:
bery píše::v Praze nepadaly ani na nás co jsme byli v kotli před pódiem, takže tento suvenýr nemám, protože po koncerte jsem byl mimo a vůbec mě nenapadlo si jen tal nějaké vzít.
Me to napadlo, ale pak jsem to zavrhl s tim, ze je to blbost sbirat po zemi nejake nastrihane papirky :).

Hezky se to tocilo ve vzduchu - taky jsem je par pochytal - pro zabavu... :D
no ja jsem byl druhe rade pod podiem... ke me to vzduchem nedoletelo :P

Uživatelský avatar
uživatel
seer of visions
Příspěvky: 159
Registrován: 05.01.2007 10:38:07
Bydliště: zlín, Třinec, Velké Karlovice :)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od uživatel »

Richard píše:Už to funguje. A má tam parádní fotky: :)

Obrázek

no mel by se oholit teda:)
SHINE ON!

Uživatelský avatar
Richard
piper
Příspěvky: 1844
Registrován: 17.01.2006 17:11:32

Příspěvek od Richard »

uživatel píše:no mel by se oholit teda:)
Tady je ještě oholen:

Obrázek
Welcome my son, welcome to the machine

Uživatelský avatar
Jend
piper
Příspěvky: 1716
Registrován: 19.08.2005 14:34:41
Bydliště: Brno

Re: Harry Waters

Příspěvek od Jend »

Docela zajímavé vlákno se objevilo na fóru Neptune Pink Floyd, kde se na základě interview s Harrym začalo trochu plkat o tom, proč Harry není součástí Rogerovy skupiny v rámci aktuální šňůry... :x

https://www.neptunepinkfloyd.co.uk/foru ... 3&p=628666

Snad to není příliš "bulvární" námět k diskuzi :shock:
What do you mean interesting?

fernetti
piper
Příspěvky: 3322
Registrován: 19.08.2005 11:16:01
Kontaktovat uživatele:

Re: Harry Waters

Příspěvek od fernetti »

ahoj,
bulvární téma to podle mě není. ale co k tomu říct? prostě se to stává... je pravda, že ze staré sestavy vypadl i graham broad nebo snowy white - ani o nich není nikde ani zmínka, proč už se seniorem nehrají. já si to zprvu vykládal tak, že se jim na tak dlouhé turné v jejich věku nechtělo, navíc nikdo neví, jak na tom jsou se zdravím a tak...
ale po tom, co jsem viděl naživo v o2 aréně letos kapelu celou naživo, tak se mi to velmi líbilo, pánové opravdu umějí! takže moje alternativní verze se spíš přiklání k názoru, že si waters chtěl udělat změnu a sestavil kapelu z těch, s nimiž natočil poslední desku. zjevně si při tom nahrávání minimálně hudebně sedli a tak se totální obměna bandu včetně vokalistů/stek nabídla jako příjemnou změnu toho, co už všichni znali jak své staré boty...
there´s no dark side of the moon, really. matter of fact it´s all pink.

Odpovědět