Ian Ritchie

ostatní muzikanti, výtvarníci, manažeři, technici, přátelé apod. spojení s tvorbou pink floyd

Moderátor: bery

Odpovědět
Uživatelský avatar
bery
piper
Příspěvky: 1941
Registrován: 28.04.2006 14:36:43
Bydliště: Zlín, Velké Karlovice
Kontaktovat uživatele:

Ian Ritchie

Příspěvek od bery »

Mrkejte na jeho tričko :shock:

Obrázek
...and after all we're only ordinary men Obrázek

Uživatelský avatar
Harman
piper
Příspěvky: 309
Registrován: 24.11.2005 20:23:04
Bydliště: Brno

Příspěvek od Harman »

a la Franz Kafka?
Live In Peace

fernetti
piper
Příspěvky: 3322
Registrován: 19.08.2005 11:16:01
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od fernetti »

vřele doporučuji projít si důkladně oficiální ianovu webovku http://ian-ritchie.com kde se dá mimojiné dočíst, jak to má ian s počítači, produkováním hudby (mimojiné radio kaos...), o jeho lásce k technu, zážitcích z jeho hraní s rogerem (v zurichu, tzn koncert před prahou jim nechtělo lítat prase a padalo furt mezi lidi :twisted: ) které jsou doplněny skvělými a aktuálními fotkami, anebo si prostřednictvím jeho profilu na myspace - http://myspace.com/ianritchiemusic - poslechnout pár tracků z jeho jazzového projektu soho music (mně se ta muzika líbí velice moc :)). docela dost teď zvažuju, jestli si to jeho cédé nekoupím (prý dokonce na spešl přání cédo podepíše!) :)

zkrátka ian je hodně šikovný a zajímavý chlapík, který na mě v praze udělal skvělý dojem. jediné, co jsem se ale nikde nedočetl je to, kdy se vlastně narodil...?
there´s no dark side of the moon, really. matter of fact it´s all pink.

Uživatelský avatar
Richard
piper
Příspěvky: 1844
Registrován: 17.01.2006 17:11:32

Příspěvek od Richard »

fernetti píše:... jediné, co jsem se ale nikde nedočetl je to, kdy se vlastně narodil...?
V roce 1954.

A tohle jsem prošvihnul #-o :

Aug 4, 2012 - I am looking forward to performing with the Harry Waters group in Ceske Budejovice, Czech Republic next Saturday August 11 in the jazz festival.
Welcome my son, welcome to the machine

Odpovědět