Peter Watts

ostatní muzikanti, výtvarníci, manažeři, technici, přátelé apod. spojení s tvorbou pink floyd

Moderátor: bery

Odpovědět
Uživatelský avatar
Jend
piper
Příspěvky: 1716
Registrován: 19.08.2005 14:34:41
Bydliště: Brno

Příspěvek od Jend »

Jéé, já jsem se až při čtení Inside Out dozvěděl, že moje oblíbená herečka Naomi Watts je dcérečkou dávného bedňáka Pink Floyd- Petera Wattse :D Dokonce je v Nickově knize vyfocená, jak ji drží máma na pláži v St. Tropez :D Ale možná to někteří už víte... :)

Jinak docela kočka, ne? :wink:

Obrázek

Obrázek
What do you mean interesting?

fernetti
piper
Příspěvky: 3322
Registrován: 19.08.2005 11:16:01
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od fernetti »

jj, někteří to už víme :)
o peterovi se toho nikdy moc nepsalo, leda to, že byl neskutečně dobrý zvukař a to už je ve spojení s pink floyd co říct. zrovna před nedávnem jsem si dával pompeje, kde adrian maben vzpomíná na přípravu filmu a tam zmínil petera wattse a jeho živé záznamy z mixu, které prý byly lepší než ze studia! takže on fakt nebyl žádné ořezávátko, ale skutečná klasa. o to větší škoda ho je.
fotek petera wattse je jako šafránu, kromě obalu ummagummy a té známé z st. tropez jsem viděl ještě možná jednu, dvě, takže jen pro srovnání, po kom ta naomi asi je, vkládám típanec z dokumentu "aspekte - a hamburg moment, 1971-03-02"):



Obrázek
there´s no dark side of the moon, really. matter of fact it´s all pink.

Uživatelský avatar
Jend
piper
Příspěvky: 1716
Registrován: 19.08.2005 14:34:41
Bydliště: Brno

Příspěvek od Jend »

Himbajs, to je podoba! :D

Ty fotky Petera Wattse v Inside Out jsou ve skutečnosti dvě- hned pod pláží v St. Tropez je poměrně detailně vyfocený s Rogerem a Alanem Stylesem :wink:
Některé zdroje dokonce uvádí, že Peter je autorem maniackého smíchu v Dark Side, ale tím bych si nebyl tak jistý, protože někteří se v tomto smyslu zmiňují o Rogerovi The Hat. Nevíte, jak to tedy je?

Možná by si Peter zasloužil speciální vlákno.
What do you mean interesting?

fernetti
piper
Příspěvky: 3322
Registrován: 19.08.2005 11:16:01
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od fernetti »

jestli se nepletu, tak ten smích v breathe opravdu patřil peterovi.
a jo, svoje vlákno si opravdu zaslouží. podle mě patřil k tomu nejužšímu jádru kapely - spolu s alanem stilesem a stevem o´rourkem.
there´s no dark side of the moon, really. matter of fact it´s all pink.

Odpovědět