Roger Waters - Nová deska

in the flesh

Moderátor: bery

Jend
piper

Re: Roger Waters - Nová deska

Příspěvekod Jend » 15.05.2017 11:30:17

Nedávné představení "Déjá vu" naživo:

https://www.youtube.com/watch?v=r3YlyE58LAk

Nevím, čím to, ale to koncertní provedení mi kupodivu přijde lepší :-o
Poslech Pink Floyd zvyšuje IQ (až na Ummagummu... #-o )

volka.z
piper

Příspěvekod volka.z » 19.05.2017 19:48:04

a co tohle? Roger Waters - The Last Refugee

https://www.youtube.com/watch?v=_XdLNqWYgGI

:D u mě dobrý.... :D

Richard
piper

Příspěvekod Richard » 21.05.2017 22:57:36

volka.z píše:Docela mne překvapují reakce na připravované vydání. Myslím si , že to co je už venku určitě za poslech stojí. V opačném případě bych si kladl otázku jaké představy a očekávání by to vše mělo podle každého z nás splnit.... Možná, kdyby si někdo dal práci, pak by určitě v diskuzi různých témat tohoto fóra našel vždy více očekávání v optimistickém duchu, neboť stejně jako koncerty pak i vydané tituly jsou vždy jen v kategorii buďme rádi za každý...

Já si desku rozhodně koupím a rozhodně jsem na ni zvědavý. Ukázkám velkého významu nedávám, jsou to jen kusé útržky a o celé desce toho
moc nenapoví. Je to jako vlézt do kuchyně, kousnout do nedovařeného knedlíku a pak dumat, jestli si večer to vepřo knedlo zelo dám.
Chci si desku přinést domů a v klidu si ji poslechnout od A do Z. Kromě Waterse se na ni budou podílet další muzikanti, myslím že tam hraje i Jon Carin.
Produkci Floydů a jednotlivých členů sleduji s potěšením již dlouho a neumím si představit, že bych tak dlouho očekávaný titul Rogera Waterse
jen tak přešel. To je zkrátka vyloučeno.
Welcome my son, welcome to the machine

fernetti
piper
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod fernetti » 22.05.2017 17:02:14

richarde, rozumím tvému optimismu, ale před vydáním desky se jako promo skladby zveřejňují ty, které něčím zaujmou, aby upoutaly pozornost fandů a dostatečně navnadily potencionální kupce. a bohužel za sebe musím říct, že jsem malinko zklamaný, rozhodně mě doposud zveřejněný materiál ničím nezaujal. na koupi desky vůbec natěšený nejsem a spíš to vnímám jako povinnost ji sehnat než že bych měl chuť ji slyšet. taková povinnost ze sentimentu, řekl bych...
there´s no dark side of the moon, really. matter of fact it´s all pink.

proti
piper
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod proti » 23.05.2017 21:59:19

volka.z píše:a co tohle? Roger Waters - The Last Refugee

https://www.youtube.com/watch?v=_XdLNqWYgGI

:D u mě dobrý.... :D

(Pozn.: občas si ze všeho dělám sr... pr..., jak se to řekne slušně?)
A taky bych byl nerad moc negativní, ale tato skladba se mi líbila do té chvíle, než Roger začal zpívat.
Ale pak to i s tím zpěvem bylo lepší...

Ale Richard má pravdu s tím knedlíkem.
Jenže taky by se to dalo přirovnat, že než se koláč upeče, tak děcka, co se motají v kuchyni, si přecpou žaludky syrovým těstem, a pak je jim špatně. :D

Pesimista, jej jen převlečený optimista, který chce být jen nadmíru potěšen, když se nepotrvrdí jeho "dark forebodings". :-)
Vnímání subjektu je mylný názor na realitu.
ˇWaiting for the Worms to come..."
„Je to fantastický úspěch. Propagandou postavenou do služeb naší myšlenky jsme tentokrát dobyli 2000 Km opevnění (ČR), 10 milionů lidí a území přes 100 000 km2. (Hitler)

Zpět na „Roger Waters“