SFPU

in the flesh

Moderátor: bery

Uživatelský avatar
uživatel
seer of visions
Příspěvky: 159
Registrován: 05.01.2007 10:38:07
Bydliště: zlín, Třinec, Velké Karlovice :)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od uživatel »

bery píše:Jsem zde a připraven se k tomu vyjádřit.
Co se všechno stane když člověk dvě hodiny absentuje...
No nic nejprve trochu popíšu stav, jelikož jsem v tom zaintersován:
Uživatel je moje přítelkyně (nezlobil bych se kdyby zde zveřejnila své jméno protože ten nick mi už leze na nervy), Pink Floyd a Rogera speciálně měla ráda před tím než jsme se potkali, vlastně to byla jedna z věcí která mě na ní zaujala, protože holka co poslouchá takovou hudbu musím být něco extra. Na tohle fórum začala přispívat sama, samozřejmě jsem ji pozval ale jinak tady funguje jako samostatná jednotka, nijak jsem jí neprotěžoval, spousta z vás určitě nemusela vědět že jsme takto propojeni.
Nyní k mé situaci: tohle je pro mě celkem nepříjmené, určitě pochopíte. Jsem ten kdo nemůže zaplatit koncert její milované hvězdy, vím víc než kdokoli jiný jaké to pro ni je, já jsem nyní v závěrečném ročníku vš a musím udělat diplomku, dodělat zkoušky, naučit se na státnice. čili nemůže se teď naplno věnovat přivýdělku který jsem předtím míval. Je mi to fakt trapné.
Navíc aby to bylo fér musím sdělit že to ona je ten člověk který se mnou pojede do Londýna na Watersův koncert 13. května.
Zařídil jsem to v době kdy Praha byla jen zbožné přání, a já jsem chytil paniku že by jsme ho snad propásli, do Londýna pojedem, o to není pochyb, a to je výlet podstatně náročnější.
Já věc chápu tak že Londýn to je náš soukromý Waters, ale ta Praha je prostě akce celé fanoušskovské obce v čr a hlavně tohoto fóra.

Oceňuji snahu vás všech samozřejmě pokud to bude možné udělam max proto aby jela to je jasné, ještě to proberu s majitelem lístku, je to můj opravdu dobrý kamarád a je neskutečně ochotný (na koncert jede) ale ty peníze prostě potřebuje (jede na delší dobu na Aljašku) zkusíme to nějak vyřešit ještě to neuzavírám.

Díky vám všem.
děkuju...miluju tě...nevím co říct...prostě nevím
SHINE ON!

Uživatelský avatar
the Dark Lord
piper
Příspěvky: 850
Registrován: 19.08.2005 11:39:56
Bydliště: Turnov

Příspěvek od the Dark Lord »

uživatel píše:já si to teprve teď všechno čtu..a nevím co na to říct...ale nemůžu to přijmout! to přece nejde!
Nic takovýho neříkej, sbírka už je v plném proudu.
Ber to jako takovou malou bezúročnou půjčku.
Rozhodně tě nenecháme ve štychu.
Sice jedeš na Rogera i do Londýna, ale Praha je Praha.

Tak přestaňte vy dva dělat drahoty . . . .

Dělejte co musíte, ale kdyby něco, čekají tu na vás finanční rezervy.

Společnost pro Finanční Podporu Uživatele

seznam členů:
the Dark Lord
Proti

Jend
Ogi
Richard
Fernetti
Naposledy upravil(a) the Dark Lord dne 26.03.2007 16:45:16, celkem upraveno 2 x.
Obrázek

fernetti
piper
Příspěvky: 3322
Registrován: 19.08.2005 11:16:01
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od fernetti »

tak jsem se sem dostal teprve teď, ale snad můžu říct že: prachy nejsou problém, ochotných lidí je tu dost. problém je jen v tom, že je uživatel nechce vzít. proto se vracím zpět k myšlence jí ty kačky pučit. vrácení je čistě na ní, tzn. až bude na to mít. jestli za měsíc nebo rok, to bych neřešil, resp. v mém případě to problém není.
there´s no dark side of the moon, really. matter of fact it´s all pink.

Uživatelský avatar
the Dark Lord
piper
Příspěvky: 850
Registrován: 19.08.2005 11:39:56
Bydliště: Turnov

Příspěvek od the Dark Lord »

tzn mam tě taky zapsat?
Obrázek

Uživatelský avatar
Jend
piper
Příspěvky: 1716
Registrován: 19.08.2005 14:34:41
Bydliště: Brno

Příspěvek od Jend »

Teď jsem si vzpomněl na jedno pořekadlo, které mi vždycka říkávala moje (dnes již zesnulá :cry: ) babička! :D

Hloupý kdo dává, hloupější kdo nebere :D

Tím nechci říct, že uživatel je hloupá. To ne! Ale když tady ta možnost a ochota je, tak proč ty drahoty? #-o
What do you mean interesting?

fernetti
piper
Příspěvky: 3322
Registrován: 19.08.2005 11:16:01
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od fernetti »

the Dark Lord píše:tzn mam tě taky zapsat?
jistě :)
there´s no dark side of the moon, really. matter of fact it´s all pink.

Uživatelský avatar
uživatel
seer of visions
Příspěvky: 159
Registrován: 05.01.2007 10:38:07
Bydliště: zlín, Třinec, Velké Karlovice :)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od uživatel »

já Vám pouze skopíruju správu napsanou protimu: Víš, onoje to sožitější než se zdá...vím moc dobře, proč říkám to, co říkám a to sice, že nemůžu jet.. je mi proti srsti vzít něčí peníze a jít si užít koncet. To jistě chápeš...četla jsem nějaký návrh, že půjčka bude bez termínu vrácení, ale to nejde..zasekala bych se do dluhů ještě víc...nerada si půjčuju a snažím se vše řešit hned, a když na něco nemám, tak si to prostě nekoupím. Kamarád mi dal lístek s tím, že ho měl pro svoji bývalou, a že mi ho dá-což je pro mě nemyslitelné, protože si ráda na všechno vydělám. Nic méně není práce a maturita za dveřma,,.stres....boj o čas...je toho teď moc...Bery je nervózní, má těžké období...diplomka a tak...taky není nijak finančně zdatný a mě by stejně nikdy nenapadlo ho požádat o peníze. A tím že mi dá někdo tento ,,sponzorský dar ze solidarity" mi nijak nepomůže...svědomí by mi nedovolilo zžít se stím, že mi někdo uspořádal sbírku..pořád je to dluh a tím, že nepojedu se pro mě vyřeší spousta věcí...zaplatím si paušál, zaplatím částku něčeho na co mě někdo nalákal a já teď platím za jiné jak blbá nehorázné peníze, zaplatím si v klidu byt, jídlo, našetřím něco na Londýn...a tím, že mi ty peníze teď někdo dá, nebudu mít nikdy klid, pořád budu vědět že něco někde dlužím..nemohla bych s tím žít..já to neumím. jsem člověk, který musím mít všechno tip top, bez háčků, a pokud možno za své..doufám že mě chápeš..
a doufám že chápete i vy...
SHINE ON!

fernetti
piper
Příspěvky: 3322
Registrován: 19.08.2005 11:16:01
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od fernetti »

chápeme to, ale tady nejde o bankovní úvěr. takže žádné upomínky, žádné výčitky - až někdy budeš mít, tak nám ty kačky vrátíš... tak nic neřeš, nepučuješ si přece milión :)
there´s no dark side of the moon, really. matter of fact it´s all pink.

Uživatelský avatar
uživatel
seer of visions
Příspěvky: 159
Registrován: 05.01.2007 10:38:07
Bydliště: zlín, Třinec, Velké Karlovice :)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od uživatel »

.
Uživatel je moje přítelkyně (nezlobil bych se kdyby zde zveřejnila své jméno protože ten nick mi už leze na nervy),

jinak- jmenuju se Ingrid
SHINE ON!

fernetti
piper
Příspěvky: 3322
Registrován: 19.08.2005 11:16:01
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od fernetti »

tak už nic neřeš, ingrid, a puč si ty prachy :)

kocour fernetti
there´s no dark side of the moon, really. matter of fact it´s all pink.

Uživatelský avatar
proti
piper
Příspěvky: 1975
Registrován: 22.12.2006 11:59:49
Bydliště: Tady někde
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od proti »

Lidi jsou... zkratka jsme jaci jsme... nikdo z nas neni svaty... delame zpoustu hlouposti a kravin v zivote...

a kdyz chceme (myslim, ze tak muzu mluvit nejen za sebe), udelat jednu malou dobrou vec, tak je nam v tom braneno....

ja se snad zblaznim nebo co...

!!! Vyhlašuji protestni hladovku !!!

Ingrid, na kolenou te prosim, vem to.

Jak muzes mit to srdce a dat 6 klukum kosem???

Uživatelský avatar
uživatel
seer of visions
Příspěvky: 159
Registrován: 05.01.2007 10:38:07
Bydliště: zlín, Třinec, Velké Karlovice :)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od uživatel »

vezmu to....ale pod podmínkou- vrátím vám to do halíře...tohle už odmítnout nemůžu...DĚKUJU!!!!!!!!!!!!!!!!!!
SHINE ON!

Uživatelský avatar
Richard
piper
Příspěvky: 1844
Registrován: 17.01.2006 17:11:32

Příspěvek od Richard »

=D> =D> =D> =D> =D>
Welcome my son, welcome to the machine

fernetti
piper
Příspěvky: 3322
Registrován: 19.08.2005 11:16:01
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od fernetti »

hosana :)

btw. kačky si předáme před koncertem? bude to stačit? nebo převod na účet? kolik je vůbec potřeba?
there´s no dark side of the moon, really. matter of fact it´s all pink.

Uživatelský avatar
Jend
piper
Příspěvky: 1716
Registrován: 19.08.2005 14:34:41
Bydliště: Brno

Příspěvek od Jend »

proti píše:!!! Vyhlašuji protestni hladovku !!!
Už se zas můžem najíst :D
What do you mean interesting?

Odpovědět