TAK JAKÉ JSOU DOJMY Z PRAHY??????

in the flesh

Moderátor: bery

Odpovědět
fernetti
piper
Příspěvky: 3322
Registrován: 19.08.2005 11:16:01
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od fernetti »

zpět k watersovi: kdo půjde do tohoto trika (které je velmi pravděpodobně z prahy)?

http://www.aukro.cz/item226768575_unika ... aters.html
there´s no dark side of the moon, really. matter of fact it´s all pink.

Uživatelský avatar
bery
piper
Příspěvky: 1941
Registrován: 28.04.2006 14:36:43
Bydliště: Zlín, Velké Karlovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od bery »

Moc zajímavé! Pokud je to opravdu pravé tak moc pěkný suvenýr, škoda že asi nemám na to abych v aukci vyhrál.
...and after all we're only ordinary men Obrázek

fernetti
piper
Příspěvky: 3322
Registrován: 19.08.2005 11:16:01
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od fernetti »

bery píše:Moc zajímavé! Pokud je to opravdu pravé tak moc pěkný suvenýr, škoda že asi nemám na to abych v aukci vyhrál.
no tipuju, že se cena přehoupne přes tisícovku...
there´s no dark side of the moon, really. matter of fact it´s all pink.

Uživatelský avatar
proti
piper
Příspěvky: 1975
Registrován: 22.12.2006 11:59:49
Bydliště: Tady někde
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od proti »

Cervene? :shock:

Ta barva me v tomhle pripade nijak neoslovuje...
... a za 1000-ku - to jsou dve CD - to si radeji koupim ty kompakty. :D

Ad ten pokec o "originalite" - hm... moc bych tomu neveril... ale kdovi...

(tolik skepse hned po ranu.. ach jo... :( )
Tolik slz. Chladná. Miluji tě i nenávidím.
Nadřazenost i svoboda. Turistika i drancování.
Deutschland nad námi všemi! Je to štěstí nebo prokletí?
Deutschland! Jste zapomnění nebo je to požehnání?
(Rammstein, Deutschland, Radio Tapok – cover)

PetrM
raver
Příspěvky: 79
Registrován: 19.04.2007 15:06:34
Bydliště: Pardubice

Příspěvek od PetrM »

Vím, že to sem moc nepatří, ale někteří se tu zmiňovali o koncertu Rolling Stones v Brně. Skvělej koncert, nezapomenutelnej. Tak pro ty z vás, co tam byli, tady je ke stažení perfektní roio: http://www.iorr.org/talk/read.php?2,765 ... msg-770818
Jinak moc nechápu, proč se snažit srovnávar Stouny a Rogera, myslím, že to nemá smysl. Že Jagger mluvil česky a Roger ne? Že maj Stouni větší pódium a víc se po něm hejbou? Jak Stouni tak Roger mají naprosto špičkovou formu prezentace, která je svého druhu jedinečná a nedá se srovnávat. Byl jsem letos na obou koncertech a oba řadím mezi to nejlepší, co jsem videl
It all makes perfect sence...

Uživatelský avatar
md8590forever
piper
Příspěvky: 319
Registrován: 16.12.2006 16:42:59
Bydliště: Chomutov

Příspěvek od md8590forever »

PetrM píše:Vím, že to sem moc nepatří, ale někteří se tu zmiňovali o koncertu Rolling Stones v Brně. Skvělej koncert, nezapomenutelnej. Tak pro ty z vás, co tam byli, tady je ke stažení perfektní roio: http://www.iorr.org/talk/read.php?2,765 ... msg-770818
Jinak moc nechápu, proč se snažit srovnávar Stouny a Rogera, myslím, že to nemá smysl. Že Jagger mluvil česky a Roger ne? Že maj Stouni větší pódium a víc se po něm hejbou? Jak Stouni tak Roger mají naprosto špičkovou formu prezentace, která je svého druhu jedinečná a nedá se srovnávat. Byl jsem letos na obou koncertech a oba řadím mezi to nejlepší, co jsem videl

JJ pravda, pravda, ale přece jen Roger v jinech městech jejich jazykem mluvil, viz to kvalitní video z Rio de Janeira.........
Remember when you were young, you shone like the sun
Shine on you crazy diamond

PetrM
raver
Příspěvky: 79
Registrován: 19.04.2007 15:06:34
Bydliště: Pardubice

Příspěvek od PetrM »

Video z Ria jsem bohužel neviděl, pevně doufám, že Roger z letošního (loňského) turné vydá DVD - viděl jsem sice jen ten koncert v Praze, ale ten byl špičkovej a vzhledem k tomu, že jak setlist, tak celková prezentace se výrazně liší od In The Flesh, tak si myslím, že by byla věčná škoda "nezvěčnit" také toto turné
It all makes perfect sence...

fernetti
piper
Příspěvky: 3322
Registrován: 19.08.2005 11:16:01
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od fernetti »

no já si myslím, že o dvd z leotšní watersovy tour není nejmenší pochyby! někde jsem četl, že se pořídilo 6 profi záznamů v dvd kvalitě a roger z nich vybírá ten, který se konečně zpracuje a půjde následně do prodeje. možná i s ohledem na gilmourovo dvd se svým dvd počkal až do příštího roku (později než v r. 2008 tohle dvd určitě nevyjde).
there´s no dark side of the moon, really. matter of fact it´s all pink.

Uživatelský avatar
md8590forever
piper
Příspěvky: 319
Registrován: 16.12.2006 16:42:59
Bydliště: Chomutov

Příspěvek od md8590forever »

PetrM píše:Vím, že to sem moc nepatří, ale někteří se tu zmiňovali o koncertu Rolling Stones v Brně. Skvělej koncert, nezapomenutelnej. Tak pro ty z vás, co tam byli, tady je ke stažení perfektní roio: http://www.iorr.org/talk/read.php?2,765 ... msg-770818
Jinak moc nechápu, proč se snažit srovnávar Stouny a Rogera, myslím, že to nemá smysl. Že Jagger mluvil česky a Roger ne? Že maj Stouni větší pódium a víc se po něm hejbou? Jak Stouni tak Roger mají naprosto špičkovou formu prezentace, která je svého druhu jedinečná a nedá se srovnávat. Byl jsem letos na obou koncertech a oba řadím mezi to nejlepší, co jsem videl

Omlouvám se, tohle sem 100% nepatří, ale nevíš kde se dá stáhnout tohle:

http://bootcoverz.com/BiggerBangTour/20 ... drno12.jpg
Remember when you were young, you shone like the sun
Shine on you crazy diamond

PetrM
raver
Příspěvky: 79
Registrován: 19.04.2007 15:06:34
Bydliště: Pardubice

Příspěvek od PetrM »

md8590forever píše:
PetrM píše:Vím, že to sem moc nepatří, ale někteří se tu zmiňovali o koncertu Rolling Stones v Brně. Skvělej koncert, nezapomenutelnej. Tak pro ty z vás, co tam byli, tady je ke stažení perfektní roio: http://www.iorr.org/talk/read.php?2,765 ... msg-770818
Jinak moc nechápu, proč se snažit srovnávar Stouny a Rogera, myslím, že to nemá smysl. Že Jagger mluvil česky a Roger ne? Že maj Stouni větší pódium a víc se po něm hejbou? Jak Stouni tak Roger mají naprosto špičkovou formu prezentace, která je svého druhu jedinečná a nedá se srovnávat. Byl jsem letos na obou koncertech a oba řadím mezi to nejlepší, co jsem videl

Omlouvám se, tohle sem 100% nepatří, ale nevíš kde se dá stáhnout tohle:

http://bootcoverz.com/BiggerBangTour/20 ... drno12.jpg
Hmm, tenhle obal už jsem taky našel, bohužel ne to, k čemu patří....taky bych za to byl velmi vděčnej... :D
It all makes perfect sence...

PetrM
raver
Příspěvky: 79
Registrován: 19.04.2007 15:06:34
Bydliště: Pardubice

Příspěvek od PetrM »

fernetti píše:no já si myslím, že o dvd z leotšní watersovy tour není nejmenší pochyby! někde jsem četl, že se pořídilo 6 profi záznamů v dvd kvalitě a roger z nich vybírá ten, který se konečně zpracuje a půjde následně do prodeje. možná i s ohledem na gilmourovo dvd se svým dvd počkal až do příštího roku (později než v r. 2008 tohle dvd určitě nevyjde).
Tak to je fakt skvělá zpráva, to jsem netušil. Díky. Takže se máme zas na co těšit...
It all makes perfect sence...

Uživatelský avatar
Harold
piper
Příspěvky: 289
Registrován: 19.04.2006 13:47:06
Bydliště: Brno

Příspěvek od Harold »

Tak se ještě jedním příspěvkem vrátím k Rogerovu pražskému koncertu. Jedna malá reakce vyšla v časopisu Reflex už před Vánoci, ale já si na to u počítače vzpomněl až teď :lol: Zde je rubrika "U vytržení" z posledního loňského čísla Reflexu. Zaměřte pozornost hlavně na poslední příspěvek od Honzy Dědka :wink:

fernetti
piper
Příspěvky: 3322
Registrován: 19.08.2005 11:16:01
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od fernetti »

Harold píše:Tak se ještě jedním příspěvkem vrátím k Rogerovu pražskému koncertu. Jedna malá reakce vyšla v časopisu Reflex už před Vánoci, ale já si na to u počítače vzpomněl až teď :lol: Zde je rubrika "U vytržení" z posledního loňského čísla Reflexu. Zaměřte pozornost hlavně na poslední příspěvek od Honzy Dědka :wink:
jj, četl jsem a potěšilo mě to. i pro mě to byl jeden z nejsilnějších koncertních zážitků, co jsem měl doposud možnost prožít. je to něco, na co nezapomenu.
there´s no dark side of the moon, really. matter of fact it´s all pink.

Flower-pot
martyr
Příspěvky: 50
Registrován: 29.05.2007 22:06:25
Bydliště: Atom

Příspěvek od Flower-pot »

Tak dnes je to rok...
Stars can frighten...

Uživatelský avatar
eclipse
piper
Příspěvky: 397
Registrován: 08.03.2007 18:35:09
Bydliště: Orlová

Příspěvek od eclipse »

Flower-pot píše:Tak dnes je to rok...
no jo, to se nezda :o

Odpovědět