TAK JAKÉ JSOU DOJMY Z PRAHY??????

in the flesh

Moderátor: bery

Odpovědět
Romulus
stranger
Příspěvky: 6
Registrován: 16.04.2007 22:30:51
Bydliště: Zlín, Kroměříž

rozpory kolem FINAL CUTu

Příspěvek od Romulus »

jarecek píše:
bery píše: Pokud jde o menší ovace písní z Final Cutu a Rogerových sólovek - to je zmíněno snad ve všech recenzích a reportech, no řekl bych že je to tím že většina lidí co tam byla znají hlavně Pink Floyd, přiznejme si že fanoušků Rogera Waterse je rozhodně méně než fanoušků PF.
Většina lidí co tam byla zná Wall, DSOTM, WYWH.. takže mě to vůbec nepřekvapilo.
Kdyby tam byli jen fanoušci RW tak by se určitě nejvíc řvalo právě u písní z ATD, Final Cutu, The Wall samozřejmě....
to, ze je final cut min znamy, urcite svoji roli sehralo. ale rekl bych, ze i na solovy veci publikum reagovalo lip, nez na final cut (a pritom je to jeste pf, i kdyz dost v uvozovkach). spis vidim problem v tom, ze final cut je vnimano opravdu (narozdil treba od atd) jako takovej nepodarek, co se uplacal ze zbytku zdi. a navic je to urcite pro radu lidi symbol rozpadu pf, i kdyz je zcela obvious, ze ten rozpad zacal uz vlastne od dsotm. tedy od doby, kdy si na autorstvi pf zacal waters delat monopol.

Nemám nic proti FINAL CUTu, ba dokonce je to jedno z mých hodně oblíbených alb, možná i nejvíce oblíbené. To že hrál skladby z tohoto výborného alba mi vůbec nevadilo, právě mě to spíš nabudilo na druhou polovinu k mému oblíbenému DSOTM. Vím, že hodně lidí nemá rádo tohle album, ale já mezi ně nepatřím.
There is no pain you are receding
A distant ship, smoke on the horizon
You are only coming through in waves

Uživatelský avatar
Petra
boy child
Příspěvky: 21
Registrován: 20.08.2005 17:28:49
Bydliště: Liberec

Příspěvek od Petra »

paulie píše:Já teda nevím, ale mně přišlo, že při Perfect Sense málem spadla arena :D
taky mám ten pocit... :D

Romulus
stranger
Příspěvky: 6
Registrován: 16.04.2007 22:30:51
Bydliště: Zlín, Kroměříž

peerfect sense

Příspěvek od Romulus »

paulie píše:Já teda nevím, ale mně přišlo, že při Perfect Sense málem spadla arena :D
Skladby z album Amused to Death mě více než potěšila, pořád si ji tedka pouštím dokola. Byl jsem hodně překvapený z toho, že mě tahle skladba hodně ovlivnila. Je strašně chytlavá. A ta projekce k tomu a to jak ROGER stál na boku podia a řídil jakoby motorku bylo úchvatné :roll:
There is no pain you are receding
A distant ship, smoke on the horizon
You are only coming through in waves

Uživatelský avatar
paulie
piper
Příspěvky: 252
Registrován: 21.08.2005 11:28:49
Bydliště: Příbor/Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: peerfect sense

Příspěvek od paulie »

Romulus píše:A ta projekce k tomu a to jak ROGER stál na boku podia a řídil jakoby motorku bylo úchvatné :roll:
...ponorku :mrgreen:

Uživatelský avatar
md8590forever
piper
Příspěvky: 319
Registrován: 16.12.2006 16:42:59
Bydliště: Chomutov

Re: peerfect sense

Příspěvek od md8590forever »

paulie píše:
Romulus píše:A ta projekce k tomu a to jak ROGER stál na boku podia a řídil jakoby motorku bylo úchvatné :roll:
...ponorku :mrgreen:
Mám to zvečněné!!!!! :D
Remember when you were young, you shone like the sun
Shine on you crazy diamond

Uživatelský avatar
md8590forever
piper
Příspěvky: 319
Registrován: 16.12.2006 16:42:59
Bydliště: Chomutov

Re: peerfect sense

Příspěvek od md8590forever »

md8590forever píše:
paulie píše:
Romulus píše:A ta projekce k tomu a to jak ROGER stál na boku podia a řídil jakoby motorku bylo úchvatné :roll:
...ponorku :mrgreen:
Mám to zvečněné!!!!! :D
A kdybych nebyl sprominutím střevo, tak jsem Vám to už nasdílel....... ale o víkendu.......
Remember when you were young, you shone like the sun
Shine on you crazy diamond

Uživatelský avatar
proti
piper
Příspěvky: 1975
Registrován: 22.12.2006 11:59:49
Bydliště: Tady někde
Kontaktovat uživatele:

Re: peerfect sense

Příspěvek od proti »

paulie píše:
Romulus píše:A ta projekce k tomu a to jak ROGER stál na boku podia a řídil jakoby motorku bylo úchvatné :roll:
...ponorku :mrgreen:
Mam pocit ze spis drzel v ruce periskop a zameroval torpeda na vystrel (tj. neridil ponorku - ale nejsem marinak, tak nevim :D )...

Mne osobne se velmi libilo hlavne to "zvizualizovani" textu pisne z Perfect Sense - jak ponorka utoci uprostred stadionu na vrtni plosinu (ropa, penize, reality show). Ten filmecek, pokud mne moje starnouci pamet neklame, v r. 2002 jeste nemel. Presne takhle jsem si to predstavoval
+ valka v primem prenosu (koho zajima ze tam umiraji lidi, ze?)
+ reality show
+ boj o prachy a ropu
+ zabava
= absurdnost

Uživatelský avatar
highwayking
legend
Příspěvky: 172
Registrován: 02.10.2006 20:19:05
Bydliště: Praha

Re: peerfect sense

Příspěvek od highwayking »

md8590forever píše:
md8590forever píše:
paulie píše: ...ponorku :mrgreen:
Mám to zvečněné!!!!! :D
A kdybych nebyl sprominutím střevo, tak jsem Vám to už nasdílel....... ale o víkendu.......
Ať už to bylo cokoliv tak ta pantomima byla opravdu skvělá! :D

Aspoň se máme na co těšit.
Shine on...

Peca
stranger
Příspěvky: 2
Registrován: 19.04.2007 8:42:58
Bydliště: Slaný

Re: peerfect sense

Příspěvek od Peca »

proti píše:
paulie píše:
Romulus píše:A ta projekce k tomu a to jak ROGER stál na boku podia a řídil jakoby motorku bylo úchvatné :roll:
...ponorku :mrgreen:
Mam pocit ze spis drzel v ruce periskop a zameroval torpeda na vystrel (tj. neridil ponorku - ale nejsem marinak, tak nevim :D )...

Mne osobne se velmi libilo hlavne to "zvizualizovani" textu pisne z Perfect Sense - jak ponorka utoci uprostred stadionu na vrtni plosinu (ropa, penize, reality show). Ten filmecek, pokud mne moje starnouci pamet neklame, v r. 2002 jeste nemel. Presne takhle jsem si to predstavoval
+ valka v primem prenosu (koho zajima ze tam umiraji lidi, ze?)
+ reality show
+ boj o prachy a ropu
+ zabava
= absurdnost
Neměl to tam tak hezky udělaný. Mělt tam jen projekci ropné plošiny a pak snímek výbuchu. Seděl jsem vzadu, tak jsem neviděl práci s periskopem, ale prezentace byla tentokrát opravdu na vysoké úrovni....už se těším na dvd...doufám, že bude

Uživatelský avatar
FleetingGlimpse
piper
Příspěvky: 489
Registrován: 21.08.2005 21:59:10
Bydliště: Trutnov
Kontaktovat uživatele:

Re: peerfect sense

Příspěvek od FleetingGlimpse »

Peca píše:
proti píše:
paulie píše: ...ponorku :mrgreen:
Mam pocit ze spis drzel v ruce periskop a zameroval torpeda na vystrel (tj. neridil ponorku - ale nejsem marinak, tak nevim :D )...

Mne osobne se velmi libilo hlavne to "zvizualizovani" textu pisne z Perfect Sense - jak ponorka utoci uprostred stadionu na vrtni plosinu (ropa, penize, reality show). Ten filmecek, pokud mne moje starnouci pamet neklame, v r. 2002 jeste nemel. Presne takhle jsem si to predstavoval
+ valka v primem prenosu (koho zajima ze tam umiraji lidi, ze?)
+ reality show
+ boj o prachy a ropu
+ zabava
= absurdnost
Neměl to tam tak hezky udělaný. Mělt tam jen projekci ropné plošiny a pak snímek výbuchu. Seděl jsem vzadu, tak jsem neviděl práci s periskopem, ale prezentace byla tentokrát opravdu na vysoké úrovni....už se těším na dvd...doufám, že bude
Na DVD se tesim opravdu hodne, pokud bude - na jednu stranu fernetti rikal, ze pro ucely DVD se natacelo Magny Course, na druhou stranu tu nekdo citoval mail z Brain-Damage (tusim), ve ktere to popirali :-/
The sun is the same in a relative way but you're older,
shorter of breath and one day closer to death

Uživatelský avatar
proti
piper
Příspěvky: 1975
Registrován: 22.12.2006 11:59:49
Bydliště: Tady někde
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od proti »

Kdyz DVD, tak by bylo asi lepsi, kdyby tam byl i Nick - V Magny Cours byl (to je jasny - rychla auta to je jeho :D )

Tou dobou tam byl i Shumacher I.

Uživatelský avatar
bery
piper
Příspěvky: 1941
Registrován: 28.04.2006 14:36:43
Bydliště: Zlín, Velké Karlovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od bery »

Nepoznáte se tam?

Roger during 'Perfect Sense' in Prague. HRog

Obrázek
http://ian-ritchie.com/2007south/prague11.htm
Blog Iana Ritchieho
...and after all we're only ordinary men Obrázek

Uživatelský avatar
proti
piper
Příspěvky: 1975
Registrován: 22.12.2006 11:59:49
Bydliště: Tady někde
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od proti »

bery píše:Nepoznáte se tam?
Hm... to nebudu ja - nemel jsem cerny triko a mam kratsi vlasy. :twisted:

Uživatelský avatar
bery
piper
Příspěvky: 1941
Registrován: 28.04.2006 14:36:43
Bydliště: Zlín, Velké Karlovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od bery »

:smich: :parba:
...and after all we're only ordinary men Obrázek

jarecek
stranger
Příspěvky: 10
Registrován: 18.04.2007 11:59:43
Bydliště: kromeriz

rw - dsotml jako mp3 vcelku

Příspěvek od jarecek »

tak decka. jak jsem slibil, tak jsem ucinil. utikejte do neoficialnich nahravek a sosejte. jestli to stihnu, tak zitra na vase spolecne ftp nahraji jeste par vga videi, co jsem udelal v sazka arene, ktery pak postnu do vedlejsiho threadu "Co jste pořídili z koncertu?" :)

enjoy :)
is there anybody .. out there?

Odpovědět