Koncert 070413 Matrix???

in the flesh

Moderátor: bery

Uživatelský avatar
eclipse
piper
Příspěvky: 397
Registrován: 08.03.2007 18:35:09
Bydliště: Orlová

Příspěvek od eclipse »

tak jsem to RoIO hodil na FTP do moji slozky v mp3 (jen 160kbps, protoze uz tak to zabira skoro 200MB)

Uživatelský avatar
Harman
piper
Příspěvky: 309
Registrován: 24.11.2005 20:23:04
Bydliště: Brno

Příspěvek od Harman »

PetrM píše:Poláci jsou mistři, před dvěma lety jsem byl v Polsku na U2 a z toho koncertu existuje kompletní video záznam mixovanej z 19 kamer. Třeba se i z Rogerova koncertu dočkáme nějakého kompletního videa...
co se týče U2 tak ti totiž nezakazujou techniku tahat na koncerty a dokonce ju povolujou. když se mrkneš na oficiální živáky, tak tam je dost záběrů na lidi s kamerama
Live In Peace

kuba
king of snake
Příspěvky: 355
Registrován: 18.08.2005 20:49:14
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kuba »

eclipse píše:tak jsem to RoIO hodil na FTP do moji slozky v mp3 (jen 160kbps, protoze uz tak to zabira skoro 200MB)
Parada, dik =D>

PetrM
raver
Příspěvky: 79
Registrován: 19.04.2007 15:06:34
Bydliště: Pardubice

Příspěvek od PetrM »

eclipse píše:tak jsem to RoIO hodil na FTP do moji slozky v mp3 (jen 160kbps, protoze uz tak to zabira skoro 200MB)
Díky moc, už to mám poslechnutý a je to špičkový, je skvělé, že to někdo nahrál v takové kvalitě - máme všichni pěknou vzpomínku. Tak teď ještě čekat, jestli se někdo vytasí s nějakým kompletnějším videem, ale o tom trochu pochybuju. Necháme se překvapit...
It all makes perfect sence...

PetrM
raver
Příspěvky: 79
Registrován: 19.04.2007 15:06:34
Bydliště: Pardubice

Příspěvek od PetrM »

Harman píše:
PetrM píše:Poláci jsou mistři, před dvěma lety jsem byl v Polsku na U2 a z toho koncertu existuje kompletní video záznam mixovanej z 19 kamer. Třeba se i z Rogerova koncertu dočkáme nějakého kompletního videa...
co se týče U2 tak ti totiž nezakazujou techniku tahat na koncerty a dokonce ju povolujou. když se mrkneš na oficiální živáky, tak tam je dost záběrů na lidi s kamerama
To je pravda, o tom jsem taky četl, že U2 proti pořizování bootlegů nic nemají, nicméně konkrétně v případě Sazka arény pochybuju, že by to ochranka brala jakkoli v potaz, kdyby tam U2 hráli. Ono i v tom Polsku bylo na vstupence napsáno, že foto a video je zakázáno a před branou obcházeli lidi z ochranky čekající frontu a informovali, že foťáky jsou zakázaný, nicméně podle úsměvu na jejich tvářích myslím, že s tím opravdu nedělali problémy. To jen tak naokraj mimo téma...
It all makes perfect sence...

Uživatelský avatar
Jana
piper
Příspěvky: 332
Registrován: 19.08.2005 10:11:39
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jana »

PetrM píše:To je pravda, o tom jsem taky četl, že U2 proti pořizování bootlegů nic nemají, nicméně konkrétně v případě Sazka arény pochybuju, že by to ochranka brala jakkoli v potaz, kdyby tam U2 hráli.
Tak Sazka může být asi klidná, že přijedou U2 - to se jeví pomalu jako pomalu větší nesmysl, než že se Floydi dají dohromady... Ale ráda bych se pletla, jen mi přijde, že se sem nějak neženou :lol:
Finally I understand the feelings of the few
Ashes and diamonds, foe and friend
- We were all equal in the end...

Uživatelský avatar
eclipse
piper
Příspěvky: 397
Registrován: 08.03.2007 18:35:09
Bydliště: Orlová

Příspěvek od eclipse »

kuba píše:Parada, dik =D>
PetrM píše:Díky moc...
no neni zac ;)

Uživatelský avatar
Harman
piper
Příspěvky: 309
Registrován: 24.11.2005 20:23:04
Bydliště: Brno

Příspěvek od Harman »

PetrM píše:Tak teď ještě čekat, jestli se někdo vytasí s nějakým kompletnějším videem, ale o tom trochu pochybuju. Necháme se překvapit...
počkej tak min. dva týdny nebo měsíc a nějaký solidní by být mohlo...nebo ještě dýl, kdyby vypadlo nějaký z produkce HOP THE POND. je to zatím nejlepší bootlegářskej video tým, co sem kdy viděl, v určitých ohledech se dá občas i říct, že vůči možnostem překonávaj oficiální záznamy koncertů
Live In Peace

Uživatelský avatar
md8590forever
piper
Příspěvky: 319
Registrován: 16.12.2006 16:42:59
Bydliště: Chomutov

Příspěvek od md8590forever »

Bery, ty jsi jednal s těma polákama, nemohl by jsi je třeba poprosit, zda by nešlo, aby udělali DSOTM jako jednu stopu??? Třeba ty pouzy mezi TIME a BREATH REPRISE jsou takový no.....
Je mi jasný, že si hodně vymýšlím, ale když už to je tak SUPER záznam, mohli bychom to třeba ještě vylepšit.... POKUD by to ale někdo uměl z fóra taky třeba udělat tak by to bylo fajn, at je neotravujeme......
Remember when you were young, you shone like the sun
Shine on you crazy diamond

Uživatelský avatar
bery
piper
Příspěvky: 1941
Registrován: 28.04.2006 14:36:43
Bydliště: Zlín, Velké Karlovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od bery »

Já bych řekl že ten bootleg je v tomto ohledu naprosto v pořadku, a sice že stopy přesně navazují. To určitě potvrdí i někdo jiný.
Jak a v čem to přehráváš? Možná ti ty pausy dělá přehrávač. Pokud jsi to vypaloval na cd možná si zapoměl nastavit pause=0 mezi trackama.
Napiš jak to přehráváš.
...and after all we're only ordinary men Obrázek

Uživatelský avatar
md8590forever
piper
Příspěvky: 319
Registrován: 16.12.2006 16:42:59
Bydliště: Chomutov

Příspěvek od md8590forever »

bery píše:Já bych řekl že ten bootleg je v tomto ohledu naprosto v pořadku, a sice že stopy přesně navazují. To určitě potvrdí i někdo jiný.
Jak a v čem to přehráváš? Možná ti ty pausy dělá přehrávač. Pokud jsi to vypaloval na cd možná si zapoměl nastavit pause=0 mezi trackama.
Napiš jak to přehráváš.
OK asi máš pravdu
Remember when you were young, you shone like the sun
Shine on you crazy diamond

Uživatelský avatar
Harman
piper
Příspěvky: 309
Registrován: 24.11.2005 20:23:04
Bydliště: Brno

Příspěvek od Harman »

pauzy dělá přehrávač popř. vypalovací software. osobně mám radši DSoTM rozdělenej na tracky....aspoň nemusím hledat. jo co se týče toho matrixu, tak kdy budou ty další zdroje? sice furt kempím na celeronu 700mhz, ale právě jsem na tom dodělal intro jedný metalový kapelce. celý to čítalo zároveň 11 aktivních kanálů a vše 96/32 a přežilo to, takže s nějakým matrixem by neměl být problém :D
Live In Peace

Uživatelský avatar
md8590forever
piper
Příspěvky: 319
Registrován: 16.12.2006 16:42:59
Bydliště: Chomutov

Příspěvek od md8590forever »

md8590forever píše:
bery píše:Já bych řekl že ten bootleg je v tomto ohledu naprosto v pořadku, a sice že stopy přesně navazují. To určitě potvrdí i někdo jiný.
Jak a v čem to přehráváš? Možná ti ty pausy dělá přehrávač. Pokud jsi to vypaloval na cd možná si zapoměl nastavit pause=0 mezi trackama.
Napiš jak to přehráváš.
OK asi máš pravdu
Máš 100% pravdu =D> =D> :D
Remember when you were young, you shone like the sun
Shine on you crazy diamond

Odpovědět