Koncert 070413 Matrix???

in the flesh

Moderátor: bery

Uživatelský avatar
paulie
piper
Příspěvky: 252
Registrován: 21.08.2005 11:28:49
Bydliště: Příbor/Brno
Kontaktovat uživatele:

Koncert 070413 Matrix???

Příspěvek od paulie »

Tak na Yeeshkulu už máme perfektní torrent z Prahy! Chci se tímto zeptat odborníků na zvuk, jmenovitě Harmana, zda by se dalo složit více záznamů dohromady jako u Gdaňsku. :)

Mohu bohužel posloužit pouze nepříliš kvalitním záznamem od pravého rohu pódia (z pohledu Waterse), který natočil kamarád a který je na FTPčku (omylem v kořenovém adresáři, když tak to někdo přesuňte "dovnitř").

kuba
king of snake
Příspěvky: 355
Registrován: 18.08.2005 20:49:14
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kuba »

Co se tyce zaznamu z diktafonu, zbytecna prace se s nima vubec nejak zalamovat.

Zda ma cenu delat matrix zalezi na tom, jak ty zaznamy z Yeeskhulu vypadaj. Dva amatersky zaznamy smixovany do sebe nejsou mym salkem caje, preferuju jeden poradnej zaznam, pekne cistej. Kdyz uz tak ne kompletni mix ale treba jen z jednoho zaznamu pridat do druhyho chybejici vejsky nebo tak neco. Daleko lip se pro to hodi jeden amater a nahravka z pultu.

Ale jak rikam, ja ty nahravky neslysel, takze tezko vyrknu neco svetobornyho :|

Uživatelský avatar
eclipse
piper
Příspěvky: 397
Registrován: 08.03.2007 18:35:09
Bydliště: Orlová

Příspěvek od eclipse »

tohle z popisu torrentu zni lakave:

"A part of european leg of 2006/2007 Roger Water's world tour. Complete show, standard tracklist. Very carefully indexed. A pearl. One of the best sounding audience recordings from whole 2006/2007 Roger’s tour. Huge thanks to Yooby (the taper) and other guys (let them stay anonymous) for this really amazing show."

no... konecne je to tady... jdu to sosnout :)
Naposledy upravil(a) eclipse dne 19.04.2007 13:44:31, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
bery
piper
Příspěvky: 1941
Registrován: 28.04.2006 14:36:43
Bydliště: Zlín, Velké Karlovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od bery »

No dotažené to ještě nemám ale zní to naprosto exkluzivně!! Máme fakt pěknou památku.
...and after all we're only ordinary men Obrázek

Uživatelský avatar
proti
piper
Příspěvky: 1975
Registrován: 22.12.2006 11:59:49
Bydliště: Tady někde
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od proti »

bery píše:No dotažené to ještě nemám ale zní to naprosto exkluzivně!! Máme fakt pěknou památku.
... with love from Roger Waters. :mrgreen:

Uživatelský avatar
md8590forever
piper
Příspěvky: 319
Registrován: 16.12.2006 16:42:59
Bydliště: Chomutov

Příspěvek od md8590forever »

osobně myslím, že by to bylo více než zbytečné...... kvalita je ex++ a mohu to potvrdit. Už to mám stažené a poslouchám, to že tam je perla se vůbec nedivím, z letoška jsem stahoval poměrně pravidelně a náš záznam je na absolutní špičce!! =D> Pravděpodobně nejlepší... smekám před nimi...
Remember when you were young, you shone like the sun
Shine on you crazy diamond

Uživatelský avatar
eclipse
piper
Příspěvky: 397
Registrován: 08.03.2007 18:35:09
Bydliště: Orlová

Příspěvek od eclipse »

md8590forever píše:osobně myslím, že by to bylo více než zbytečné...... kvalita je ex++ a mohu to potvrdit. Už to mám stažené a poslouchám, to že tam je perla se vůbec nedivím, z letoška jsem stahoval poměrně pravidelně a náš záznam je na absolutní špičce!! =D> Pravděpodobně nejlepší... smekám před nimi...
fajneee... uz se nemuzu dockat \:D/

Uživatelský avatar
Harman
piper
Příspěvky: 309
Registrován: 24.11.2005 20:23:04
Bydliště: Brno

Příspěvek od Harman »

být víc zdrojů, tak na tom po matuře klidně máknu, o tom žádná=))) otázkou je, jaký ty zdroje budou. myslím, že v nějaké debatě jste napočítali boucích 5 aud zdrojů, s čímž se dá už pěkně makat. nejde o to jenom doplnit chybějící frekvenční, ale pokud možno nějaký zdroje bez kecání, protože těch výkřiků se blbě zbavuje. takový voloviny už dyžtak nechte na mě. ideální by bylo vědět kde byl kterej zdroj a podle toho se akusticky zařídit...nebo chcete dvd-audio 5.1?
Live In Peace

fernetti
piper
Příspěvky: 3322
Registrován: 19.08.2005 11:16:01
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od fernetti »

zatím jen 6,3%... :(

docela mě mrzí, že jsem ty poláky nikde nepotkal, docela by mě zajímalo, na co to natáčeli a jak se jim podařilo náčiníčko pronést dovnitř :twisted:
there´s no dark side of the moon, really. matter of fact it´s all pink.

PetrM
raver
Příspěvky: 79
Registrován: 19.04.2007 15:06:34
Bydliště: Pardubice

Příspěvek od PetrM »

Poláci jsou mistři, před dvěma lety jsem byl v Polsku na U2 a z toho koncertu existuje kompletní video záznam mixovanej z 19 kamer. Třeba se i z Rogerova koncertu dočkáme nějakého kompletního videa...
It all makes perfect sence...

Uživatelský avatar
Jana
piper
Příspěvky: 332
Registrován: 19.08.2005 10:11:39
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jana »

PetrM píše:Poláci jsou mistři, před dvěma lety jsem byl v Polsku na U2 a z toho koncertu existuje kompletní video záznam mixovanej z 19 kamer. Třeba se i z Rogerova koncertu dočkáme nějakého kompletního videa...
Jo tak tohle mě fakt pobavilo. No ještě že když to tam Češi nedostanou, tak tu máme naše severní sousedy :)
Finally I understand the feelings of the few
Ashes and diamonds, foe and friend
- We were all equal in the end...

Uživatelský avatar
proti
piper
Příspěvky: 1975
Registrován: 22.12.2006 11:59:49
Bydliště: Tady někde
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od proti »

Harman píše:...nebo chcete dvd-audio 5.1?

:shock: Jasne, ze chceme... teda aspon ja chci.. bych chtel... kdyby to slo...

Uživatelský avatar
bery
piper
Příspěvky: 1941
Registrován: 28.04.2006 14:36:43
Bydliště: Zlín, Velké Karlovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od bery »

Jsou to mistři o tom žádná. Když jsem je pokoušel kontaktovat tak se mě ptali jestli nevím o nějakém video záznamu, tak nevím jestli nesháněli dalšá zdroje.
Ale ne to bychom přeháněli.. :D

K té technice kterou nejspíš použili asi toto:

SP-BMC-12 Deluxe Audio Technica Miniature Binaural microphones
Obrázek

Sony MZ-RH1
Obrázek
...and after all we're only ordinary men Obrázek

Uživatelský avatar
Jend
piper
Příspěvky: 1716
Registrován: 19.08.2005 14:34:41
Bydliště: Brno

Příspěvek od Jend »

Ahoj! Koncert z Prahy (Nearly A Lauhg) už mám z půlky stažený a podle toho, co jsem zatím slyšel, soudím, že se to těm Polákům povedlo na jedničku! Zvuk je krásně čistý. Nádherná vzpomínka.

kuba
king of snake
Příspěvky: 355
Registrován: 18.08.2005 20:49:14
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kuba »

:shock:

Teda cumim, ze se to podarilo nahrat na neco jinyho nez shitozni Monacory nebo Sony. Kazdopadne jsem tyhle ATcka v akci jeste neslysel, takze se tesim az se dostanu k ukazce :palec:

Odpovědět