roger waters v lipsku

in the flesh

Moderátor: bery

Odpovědět
volka.z
piper
Příspěvky: 262
Registrován: 20.06.2006 18:15:47

roger waters v lipsku

Příspěvek od volka.z »

Tak jsme absolvovali koncert Waterse v Lipsku. Popisovat jak to bylo po hudební stránce by bylo asi nošením dříví do lesa,zvláště když fórum je plné odborníků, za kterého se já nepovažuji. Koncert byl super a atmosféra pohodová. Už venku vlastní čekání bylo od klobásky a pivu pár metrů od vstupu a po vpuštení do haly zase jen klid.
Výběr suvenýrů v cenách přes euro byl v pohodě a ne přemrštěné a když jsme šli do haly samotné kontrola proběhla,to že jsem držel v ruce PDA, ale nikdo nechtěl vědět co mám doopravdy. Vstupenky ač k sezení jsme využili až ve druhé půli, neb jsme věděli jak koncert běží v dramaturgií a tak jsme první část absolvovali na místech ke stání.Přímo v místě umístění "hranulu lomu světla"Super zvuk uprostřed věeho.
Po přestávce jsme se pak přesunuli na tribunu, odkud bylo sledování v "jiném obraze" a přiznám i atmosféře.
přehled jsme získali od jednoho, co byl s námi, neb byl už na pražském koncertě a pak na samotné ploše haly se člověk potká s lidmi z celé Evropy a tak někteří mají Waterse zkouknutého x-krát.
Bylo to super, ale o fotky se asi dělit nebudu, neb nedosahují kvalit, těch co fotili v Praze nebo co je už publikováno na netu.
Po skončení asi obdobně jako v Praze fungoval prodej plakátů po 5 eurech
a atmosféra se rozplynula při opuštění haly a tak vše bylo na nás jak to doladit při zpáteční cestě autem. A tak v z rádia šlo pouštět cokoliv ale hlavně zase něco od Floydů.
V závěru při mém věku smekám před vitalitou s jakou jsou koncerty absolvovány a v časovém sledu, ale podle toho co mi jeden z účastníků říkal po debatě se zastupci od Waterse je to asi poslední turné?!
Jo a kdo z vás jede na Waterse na londýnský koncert hvěz ke globálnímu oteplování? Tomu bude horko už teď. Má být jen 200000 vstupenek a budou losovaný- tak držím palce.

fernetti
piper
Příspěvky: 3322
Registrován: 19.08.2005 11:16:01
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od fernetti »

díky za report, zbyňku! :)
(škoda jen, že pořadatelská SLUŽBA nefungovala podobně v sazce...)
there´s no dark side of the moon, really. matter of fact it´s all pink.

Uživatelský avatar
bery
piper
Příspěvky: 1941
Registrován: 28.04.2006 14:36:43
Bydliště: Zlín, Velké Karlovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od bery »

Díky!
No teda od organizace v Sazkaarene se to asi dost lišilo.
volka.z píše:Jo a kdo z vás jede na Waterse na londýnský koncert hvěz ke globálnímu oteplování? Tomu bude horko už teď. Má být jen 200000 vstupenek a budou losovaný- tak držím palce.
Myslel jsem že vystoupí v USA?
...and after all we're only ordinary men Obrázek

Uživatelský avatar
proti
piper
Příspěvky: 1975
Registrován: 22.12.2006 11:59:49
Bydliště: Tady někde
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od proti »

Jak je videt organizace v SArene byla vic nemecka "Ordnung muss sein", nez v Nemecku samotnem... :(
Tolik slz. Chladná. Miluji tě i nenávidím.
Nadřazenost i svoboda. Turistika i drancování.
Deutschland nad námi všemi! Je to štěstí nebo prokletí?
Deutschland! Jste zapomnění nebo je to požehnání?
(Rammstein, Deutschland, Radio Tapok – cover)

Odpovědět