roger waters v lipsku

in the flesh

Moderátor: bery

volka.z
piper

roger waters v lipsku

Příspěvekod volka.z » 22.04.2007 22:16:26

Tak jsme absolvovali koncert Waterse v Lipsku. Popisovat jak to bylo po hudební stránce by bylo asi nošením dříví do lesa,zvláště když fórum je plné odborníků, za kterého se já nepovažuji. Koncert byl super a atmosféra pohodová. Už venku vlastní čekání bylo od klobásky a pivu pár metrů od vstupu a po vpuštení do haly zase jen klid.
Výběr suvenýrů v cenách přes euro byl v pohodě a ne přemrštěné a když jsme šli do haly samotné kontrola proběhla,to že jsem držel v ruce PDA, ale nikdo nechtěl vědět co mám doopravdy. Vstupenky ač k sezení jsme využili až ve druhé půli, neb jsme věděli jak koncert běží v dramaturgií a tak jsme první část absolvovali na místech ke stání.Přímo v místě umístění "hranulu lomu světla"Super zvuk uprostřed věeho.
Po přestávce jsme se pak přesunuli na tribunu, odkud bylo sledování v "jiném obraze" a přiznám i atmosféře.
přehled jsme získali od jednoho, co byl s námi, neb byl už na pražském koncertě a pak na samotné ploše haly se člověk potká s lidmi z celé Evropy a tak někteří mají Waterse zkouknutého x-krát.
Bylo to super, ale o fotky se asi dělit nebudu, neb nedosahují kvalit, těch co fotili v Praze nebo co je už publikováno na netu.
Po skončení asi obdobně jako v Praze fungoval prodej plakátů po 5 eurech
a atmosféra se rozplynula při opuštění haly a tak vše bylo na nás jak to doladit při zpáteční cestě autem. A tak v z rádia šlo pouštět cokoliv ale hlavně zase něco od Floydů.
V závěru při mém věku smekám před vitalitou s jakou jsou koncerty absolvovány a v časovém sledu, ale podle toho co mi jeden z účastníků říkal po debatě se zastupci od Waterse je to asi poslední turné?!
Jo a kdo z vás jede na Waterse na londýnský koncert hvěz ke globálnímu oteplování? Tomu bude horko už teď. Má být jen 200000 vstupenek a budou losovaný- tak držím palce.

fernetti
piper
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod fernetti » 22.04.2007 22:19:59

díky za report, zbyňku! :)
(škoda jen, že pořadatelská SLUŽBA nefungovala podobně v sazce...)
there´s no dark side of the moon, really. matter of fact it´s all pink.

bery
piper
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod bery » 22.04.2007 23:30:34

Díky!
No teda od organizace v Sazkaarene se to asi dost lišilo.

volka.z píše:Jo a kdo z vás jede na Waterse na londýnský koncert hvěz ke globálnímu oteplování? Tomu bude horko už teď. Má být jen 200000 vstupenek a budou losovaný- tak držím palce.

Myslel jsem že vystoupí v USA?
...and after all we're only ordinary men Obrázek

proti
piper
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod proti » 23.04.2007 7:17:47

Jak je videt organizace v SArene byla vic nemecka "Ordnung muss sein", nez v Nemecku samotnem... :(
Vnímání subjektu je mylný názor na objektivní realitu.
"There's enough religion in the world to make men hate each other,
but not enough to make them love."(Louis Cyphre)

Člověk se rozhodne svobodně, aby holdoval své nesvobodné závislosti.

Zpět na „Roger Waters“