Music From "The Body"

in the flesh

Moderátor: bery

Odpovědět
Uživatelský avatar
bery
piper
Příspěvky: 1941
Registrován: 28.04.2006 14:36:43
Bydliště: Zlín, Velké Karlovice
Kontaktovat uživatele:

Music From "The Body"

Příspěvek od bery »

Slyšeli jste? případně viděli. Co na to říkáte?

Já si to občas pustím a celkem si to užívám, mám rád takové úlety typu Several Species... i když teda na tomhle albu patří mezi úlety ty Geesinovy věci, ty Rogerovy jsou ještě docela "normální".

Mimochodem poslední píseň Give birth to a smile mě překvapila, nechápu jaktože mě to netrklo dřív když jsem to poslouchal, v Inside Out jsem se dočetl že na ní účinkovali i Nick, Rick a David čili poslední píseň na albu hrajou Pink Floyd :o .

Obrázek
...and after all we're only ordinary men Obrázek

fernetti
piper
Příspěvky: 3322
Registrován: 19.08.2005 11:16:01
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od fernetti »

tu info ohledně give a birth jsem v inside out minul, ale možné to docela je - ten zvuk nahrávky, rickův klavír... dost mi to připomíná watersovu if nebo saint tropez z meddle.
jinak dost dlouho jsem music from the body neslyšel, jaksi poslední dobou flákám i poslech floydovských řadovek, jaksi není čas... :(
there´s no dark side of the moon, really. matter of fact it´s all pink.

Uživatelský avatar
proti
piper
Příspěvky: 1975
Registrován: 22.12.2006 11:59:49
Bydliště: Tady někde
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od proti »

Nekde jsem cetl / slysel, ze na te posledni skladbe tam hrali vsichni... ono je to i dost slyset... :D
Tolik slz. Chladná. Miluji tě i nenávidím.
Nadřazenost i svoboda. Turistika i drancování.
Deutschland nad námi všemi! Je to štěstí nebo prokletí?
Deutschland! Jste zapomnění nebo je to požehnání?
(Rammstein, Deutschland, Radio Tapok – cover)

Uživatelský avatar
bery
piper
Příspěvky: 1941
Registrován: 28.04.2006 14:36:43
Bydliště: Zlín, Velké Karlovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od bery »

Jen připomínám že ti kdož tuto desku opomíjejí a nejsou vyložení odpůrcí Rogera Waterse, by si to měli alespoň poslechnout. Myslím že šanci si zaslouží, minimálně je tam několik Rogerových písniček které připomínají jeho akustický styl z 69-70 (Grantchester Meadows, If..)
Stejně tak je to pro lidi kteří mají rádi šílenosti typu Ummagumma a taky AHM.
A poslední píseň - to je třešnička na dortu. Hrajou na ná komplet Pink Floyd. Je sice krátká ale myslím že povedená a zní moc pěkně.
...and after all we're only ordinary men Obrázek

Odpovědět