Roger v Praze 2011

in the flesh

Moderátor: bery

Odpovědět
Uživatelský avatar
aries101
raver
Příspěvky: 109
Registrován: 02.01.2008 22:14:01

Roger v Praze 2011

Příspěvek od aries101 »

kto idete a kam mate listok?:)

ja idem pod podium :twisted:
Do you like our pig? We don't like him very much. Right, that's enough fun; home piggy. This next one is for all you disco fans - with a nice bouncy beat - called 'Run Like Hell'.

Uživatelský avatar
Richard
piper
Příspěvky: 1844
Registrován: 17.01.2006 17:11:32

Příspěvek od Richard »

Jááá !!! :D
Uvidíme, jaký lupeny budou k mání. :shock:
Prodávat se budou až v pondělí, takže je zatím nemáme nikdo, asi...
Welcome my son, welcome to the machine

volka.z
piper
Příspěvky: 262
Registrován: 20.06.2006 18:15:47

Příspěvek od volka.z »

tak nevím, ale asi v pondělí nic nekoupíš neb podle toho jak bych to pochopoval :D pak ten prodej zahajuje až v úterý on 22.6. online v 8 hodin

aspoň podle sazkaticket

Rezervace vstupenek: 15. 4. 2011 20:00 hod. ID akce: 1502379

Další informace o konání akce:

PRODEJ VSTUPENEK ZAHÁJEN 21. 6. 2010 (REZERVACE OD 22. 6. DO 13. 4. 2011

Uživatelský avatar
Richard
piper
Příspěvky: 1844
Registrován: 17.01.2006 17:11:32

Příspěvek od Richard »

Já to asi nepochopuji zcela správně.... #-o

Když na SAZKA TICKET napíšou:

Další informace o konání akce:
PRODEJ VSTUPENEK ZAHÁJEN 21. 6. 2010 (REZERVACE OD 22. 6. DO 13. 4. 2011)

... tak jsem myslel, že tedy můžu koupit 21.6. 2010. Proč až 22.6? :shock:

http://www.sazkaticket.cz/Ticket/eventD ... d=19081863
Welcome my son, welcome to the machine

volka.z
piper
Příspěvky: 262
Registrován: 20.06.2006 18:15:47

Příspěvek od volka.z »

[quote="Richard"]Já to asi nepochopuji zcela správně.... #-o
no já si myslím,já bych řekl .... jedině najít místo z těch prodejních kde mají terminál, ale to jsi ještě nevyhrál, neb ho nemusí mít zapnutý ... aspoň jak už jsem v okruhu pár kilometrů zjistil. A když jsem si zavolal na prodejní místo, kde je ještě zapnutý, pak to uvedenou akci pod ID nenašla... a to ta slečna či paní byla dost ochotná. Ale jak je v textu psáno....prodej.... rezervace.....nakonec jsem našel, ale to si musím přivstat. Hold daň, že zkušenost nemám....

už pondělní :
a je to na terminálu - sektor 117 !!!!!!!!!

PetrM
raver
Příspěvky: 79
Registrován: 19.04.2007 15:06:34
Bydliště: Pardubice

Příspěvek od PetrM »

Tak mám stání u pódia! Stačí zajít někam, kde maj terminál Sazky (já byl na poště), nahlásit ID akce a cenovou kategorii a už to jede
It all makes perfect sence...

Uživatelský avatar
Harold
piper
Příspěvky: 289
Registrován: 19.04.2006 13:47:06
Bydliště: Brno

Příspěvek od Harold »

Harold + 1 pod pódium \:D/

A paní prodavačka říkala, že stejnou akci chtěl nějaký pán chvíli přede mnou. :D

Uživatelský avatar
bery
piper
Příspěvky: 1941
Registrován: 28.04.2006 14:36:43
Bydliště: Zlín, Velké Karlovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od bery »

Divam se ze pod podium uz je vyprodano, to je teda rachot.

Pokud jde o me tak: Bery + minimalne 1 pod podium.

Jeste tak trochu zvazuju Berlin, abych to videl taky trochu z dalky, ale uvidime.
...and after all we're only ordinary men Obrázek

Uživatelský avatar
proti
piper
Příspěvky: 1975
Registrován: 22.12.2006 11:59:49
Bydliště: Tady někde
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od proti »

A kolik stojí vstupenka na podium? :mrgreen:

Zarezervoval jsem si tribunu - tu nejlevnější variantu.

(tak nevím... pokud je to poslední turné... trochu se cítím, jako bych si objednal lístek na pohřeb... :cry: ... už ani já nejsem nejmladší, tak snad to dožiju...)

Kdyby byl Dave Kilminster, potěšilo by to - příjemný chlapík...
Tolik slz. Chladná. Miluji tě i nenávidím.
Nadřazenost i svoboda. Turistika i drancování.
Deutschland nad námi všemi! Je to štěstí nebo prokletí?
Deutschland! Jste zapomnění nebo je to požehnání?
(Rammstein, Deutschland, Radio Tapok – cover)

PetrM
raver
Příspěvky: 79
Registrován: 19.04.2007 15:06:34
Bydliště: Pardubice

Příspěvek od PetrM »

proti, jestli ti můžu radit a jestli ten lístek do čtvrtého patra máš jen objednaný a ne ještě koupený, tak ho neber a připlať si taky za stání u pódia (teď zrovna tam nějaký jsou, chce to hlídat, i když je sektor vyprodanej, eště přihazujou). Ve 4. patře Sazky jsem byl na koncertě jednou a never more - je to šíleně daleko a zvuk příšernej, jak se to pod střechou různě odráží. U pódia jsem stál...už ani neumím spočítat kolikrát...a vždy úžasný. Vzhledem k tomu, že to 4. patro stojí 1700 a stání u pódia 2500, tak můžu říct že rozdíl v dojmu z koncertu bude mnohonásobně větší než rozdíl v ceně. Jasně, 800 navíc je dost, ale 1700 za špatný místo mi přijde daleko horší. Pod pódiem je člověk přímo součástí koncertu, ve 4. patře...to je lepší si doma pustit dývko.
It all makes perfect sence...

Uživatelský avatar
proti
piper
Příspěvky: 1975
Registrován: 22.12.2006 11:59:49
Bydliště: Tady někde
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od proti »

PetrM píše:proti, jestli ti můžu radit a jestli ten lístek do čtvrtého patra máš jen objednaný a ne ještě koupený, tak ho neber a připlať si taky za stání u pódia (teď zrovna tam nějaký jsou, chce to hlídat, i když je sektor vyprodanej, eště přihazujou). Ve 4. patře Sazky jsem byl na koncertě jednou a never more - je to šíleně daleko a zvuk příšernej, jak se to pod střechou různě odráží. U pódia jsem stál...už ani neumím spočítat kolikrát...a vždy úžasný. Vzhledem k tomu, že to 4. patro stojí 1700 a stání u pódia 2500, tak můžu říct že rozdíl v dojmu z koncertu bude mnohonásobně větší než rozdíl v ceně. Jasně, 800 navíc je dost, ale 1700 za špatný místo mi přijde daleko horší. Pod pódiem je člověk přímo součástí koncertu, ve 4. patře...to je lepší si doma pustit dývko.
Dik za radu, ale pro mne prisla pozde. (Resp. ja byl rychlejsi v kupovani listku. :-) )
Ale tak snad tvoje rada pomuze nekomu jinemu.

Uvidim jak to bude s tim zvukem.
Na stati pod podiem nemam moc naladu - atmosfera samosebou tam bude uzasna, ale ze Strahova 94 mam neprijemnou vzpominku na jednoho opilce a tak nevermore.
Na koncertu 2006 jsem byl na tribune I. kategorie (ted se mi to uz nechtelo platit) - a to mi prislo celkem v pohodě blízko, tak jsem si říkal, že to tentokrát zkusím z větší dálky - přece promítání a tak...

Na tribunach bude x dalsich lidi, nepredpokladam ze budou vsichni nespokojeni - uvidim, uslysim a dam vedet. :-)

Ta ctvrta tribuna byl jakysi kompromis mezi mim prvnim ja (musim tam byt) a mim druhym ja (Musis byt vsude???) :D
(Protoze posledni dobou zjistuji, ze zkutecne nemusim byt vsude... a svet se bude tocit i beze mne... nejaka ctvrta tribuna... )
Tolik slz. Chladná. Miluji tě i nenávidím.
Nadřazenost i svoboda. Turistika i drancování.
Deutschland nad námi všemi! Je to štěstí nebo prokletí?
Deutschland! Jste zapomnění nebo je to požehnání?
(Rammstein, Deutschland, Radio Tapok – cover)

PetrM
raver
Příspěvky: 79
Registrován: 19.04.2007 15:06:34
Bydliště: Pardubice

Příspěvek od PetrM »

proti, tak ti přeju, aby sis to užil i ve 4. patře. Je pravda, že Roger má asi nejlepří koncertní ozvučení co jsem kdy slyšel, tak třeba se s tím popere.

Co se vzdálenosti týče, tak já se snažím být vždycky co nejblíž, ale je fakt, že v r.2006 jsem viděl Stouny v Berlíně z nejvyššího patra fotbalovýho stadionu a zážitek to byl úžasnej (i když když jsem je viděl zpod pódia, tak byl ještě daleko lepší :D ). Takže určitě to může fungovat.

Jak jsem byl tehdy v tom 4. patře Sazky, tak to jem byl v 2005 na Dylanovi a je pravda, že to je dost jinej druh koncertu, daleko komornější a ta vzdálenost v tom případě fakt vadila a ozvučení bude mít Roger určitě lepší.

Nemyslím si, že 4. patro v případě Rogerova koncertu by byla bůhvíjaká chyba, určitě si to užiješ. A já se těším pod pódium!
It all makes perfect sence...

Uživatelský avatar
Richard
piper
Příspěvky: 1844
Registrován: 17.01.2006 17:11:32

Příspěvek od Richard »

Sektor 113, řada 12. \:D/

Ale ještě mi tu chybí Ogi ! :mrgreen:
Welcome my son, welcome to the machine

Uživatelský avatar
ogi
piper
Příspěvky: 680
Registrován: 22.10.2005 19:53:36
Bydliště: nikde

Příspěvek od ogi »

tak nak cekam na love ...
kupuju 4 listky a jak na to koukam pujdu do davu =D> =D>

jeste resim kde sehnat normalni listky a ne билет s termotiskarny na agipu...kua precijenom je to zed a chci mit nakou pamatku

...mohli by jsme zase udelat trycka...

ale tentokrat neco originalniho

Obrázek

takhle jsme stali s klemou na narodni u prechodu s vyzehlenyma tryckama a pred nama zastavila RZta... to byl pohled #-o

nechce se toho nekdo ujmout?
kazdej by udelal nakej navrh a pak by se hlasovalo

Uživatelský avatar
Richard
piper
Příspěvky: 1844
Registrován: 17.01.2006 17:11:32

Příspěvek od Richard »

ogi píše:jeste resim kde sehnat normalni listky a ne билет s termotiskarny na agipu...kua precijenom je to zed a chci mit nakou pamatku

...mohli by jsme zase udelat trycka...

ale tentokrat neco originalniho
Jo to by bylo dobrý! Něco, co se nedá zaměnit s jiným tričkem.... :shock:
Welcome my son, welcome to the machine

Odpovědět