Roger v Praze 2011

in the flesh

Moderátor: bery

Odpovědět
Uživatelský avatar
Harold
piper
Příspěvky: 289
Registrován: 19.04.2006 13:47:06
Bydliště: Brno

Příspěvek od Harold »

PetrM píše:A pánové - druhej koncert na ochoze s pivečkem a oříškama? Kdybych dal skoro 2 lirty za (nejlevnější) lístek, tak bych i tak nemrhal časem chozením pro pívo a oříšky, ty si můžu dát kdykoli kdekoli jinde. Já si to jedu 2x naplno užít!
Samozřejmě jsem nemyslel, že bych během koncertu někam odcházel. :D Ale udělat si takovou jakousi pohodu a vidět to kompaktně jako celek. Podle mě, když člověk bude stát těsně u pódia pod tou vysokou zdí, leccos mu může ujít. Navíc je tu otázka financí, já jakožto chudý student... Prostě budu rád, že uvidím i druhý koncert. Leda, že byste mě někdo zasponzoroval... :-D Nebo můžu zkusit napsat Rogerovi, jestli by mi nesehnal nějakou VIP vstupenku (klidně bych bral i stojáka na vrcholu zdi). :twisted:

PetrM
raver
Příspěvky: 79
Registrován: 19.04.2007 15:06:34
Bydliště: Pardubice

Příspěvek od PetrM »

Harold píše:Nebo můžu zkusit napsat Rogerovi, jestli by mi nesehnal nějakou VIP vstupenku (klidně bych bral i stojáka na vrcholu zdi). :twisted:
Tak to bych bral taky a při CN by mi mohli pověsit na krk kytaru, to sólo asi z poloviny umím, do tý doby bych se ho doučil a Killminster by se aspoň moh jít vyčůrat :D
It all makes perfect sence...

Uživatelský avatar
Richard
piper
Příspěvky: 1844
Registrován: 17.01.2006 17:11:32

Příspěvek od Richard »

Dneska u pumpy:

Obrázek
Welcome my son, welcome to the machine

Uživatelský avatar
ogi
piper
Příspěvky: 680
Registrován: 22.10.2005 19:53:36
Bydliště: nikde

Příspěvek od ogi »

hezkýýýýý
proc to uz nemas doma? :mrgreen:

Uživatelský avatar
proti
piper
Příspěvky: 1975
Registrován: 22.12.2006 11:59:49
Bydliště: Tady někde
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od proti »

ogi píše:hezkýýýýý
proc to uz nemas doma? :mrgreen:
Přesně to je ta první myšlenka, co mi přišla na rozum, když jsem se podíval na ten plakát. :mrgreen:

Třeba pod rouškem tmy, by to šlo... :twisted:

(btw... kde se nachází ta pumpa? :lol: )
Tolik slz. Chladná. Miluji tě i nenávidím.
Nadřazenost i svoboda. Turistika i drancování.
Deutschland nad námi všemi! Je to štěstí nebo prokletí?
Deutschland! Jste zapomnění nebo je to požehnání?
(Rammstein, Deutschland, Radio Tapok – cover)

Uživatelský avatar
Jend
piper
Příspěvky: 1716
Registrován: 19.08.2005 14:34:41
Bydliště: Brno

Příspěvek od Jend »

Tak druhý koncert je už taky téměř vyprodaný. To snad aby začali plánovat třetí termín... :wink:
What do you mean interesting?

PetrM
raver
Příspěvky: 79
Registrován: 19.04.2007 15:06:34
Bydliště: Pardubice

Příspěvek od PetrM »

Tak, a je vyprodáno. Ono se určitě ještě pěknejch pár lístků objeví, Sazka dycky přihazuje, ale je jasné, že oba koncerty budou vyprodané. Třetí koncert, myslím, určitě nebude, taky už bych asi další listek nekupoval, přeci jenom je to dost drahá sranda. No...těším se.
It all makes perfect sence...

Marooned
boy child
Příspěvky: 15
Registrován: 17.09.2008 15:27:37
Bydliště: Praha

Příspěvek od Marooned »

Také si to jdu užít 2x do kotle, z dálky jsem to na podzim viděl v Nassau Coliseum (odkaz na moje fotky je na Pinkfloyd.cz), kde byla pouze místa k sezení a lístky do 1. řady byly šíleně drahé. Ne tedy, že by to sezení bylo využité, všichni celou dobu stáli. Každopádně Roger měl ohromnou formu a ohromně si to užíval. Sice i ostatní hudebníci jsou výborní, ale není pochyb, že toto je prostě one man show. 8)
Bus stop, rat bag, haha, charade you are

fernetti
piper
Příspěvky: 3322
Registrován: 19.08.2005 11:16:01
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od fernetti »

Marooned píše:Také si to jdu užít 2x do kotle, z dálky jsem to na podzim viděl v Nassau Coliseum (odkaz na moje fotky je na Pinkfloyd.cz), kde byla pouze místa k sezení a lístky do 1. řady byly šíleně drahé. Ne tedy, že by to sezení bylo využité, všichni celou dobu stáli. Každopádně Roger měl ohromnou formu a ohromně si to užíval. Sice i ostatní hudebníci jsou výborní, ale není pochyb, že toto je prostě one man show. 8)
fotky jsem viděl, moc pěkné! v NY asi problém s pronášením foťáků nebyl, co? v O2 areně asi problém tradičně bude, takže ani nemá smysl snažit se brát foťák s sebou...?
there´s no dark side of the moon, really. matter of fact it´s all pink.

Marooned
boy child
Příspěvky: 15
Registrován: 17.09.2008 15:27:37
Bydliště: Praha

Příspěvek od Marooned »

fernetti píše:fotky jsem viděl, moc pěkné! v NY asi problém s pronášením foťáků nebyl, co? v O2 areně asi problém tradičně bude, takže ani nemá smysl snažit se brát foťák s sebou...?


Foťáky byly povolené, lidé zákaz blesků docela dodržovali. Politiku O2 Areny nechápu, protože si to lidé fotili a natáčeli celé americké turné. Cit, obchodních podmínek O2 Areny:
Je zakázáno fotografování a pořizování obrazových a zvukových záznamů v průběhu akce včetně přestávek.
Bus stop, rat bag, haha, charade you are

Uživatelský avatar
Jend
piper
Příspěvky: 1716
Registrován: 19.08.2005 14:34:41
Bydliště: Brno

Příspěvek od Jend »

Je to tady, je to tady, je to tady!!! :twisted: :twisted: :twisted:
Jdu na oba koncerty! Škoda, že nejsou tři. Šel bych na tři :evil: :evil: :evil:
What do you mean interesting?

Uživatelský avatar
markéta
martyr
Příspěvky: 53
Registrován: 19.01.2008 20:19:10
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od markéta »

těším se jako blázen :D bohužel jdu jen dnes.. ale za to jsem byla včera na Harrym a ukořistila i fotku s ním 8) a nechala jsem pozdravovat pana otce :D

Uživatelský avatar
bery
piper
Příspěvky: 1941
Registrován: 28.04.2006 14:36:43
Bydliště: Zlín, Velké Karlovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od bery »

Super. Gratuluji k fotce:)
Ja jdu taky jen dnes a uz na nic jineho nemyslim, za chvili to balim v praci a vyrazim.
...and after all we're only ordinary men Obrázek

PetrM
raver
Příspěvky: 79
Registrován: 19.04.2007 15:06:34
Bydliště: Pardubice

Příspěvek od PetrM »

Já to taky právě balím v práci a razím směr Praha. V noci vlakm domů a zítra znova...
It all makes perfect sence...

Uživatelský avatar
ogi
piper
Příspěvky: 680
Registrován: 22.10.2005 19:53:36
Bydliště: nikde

Příspěvek od ogi »

KUA ROGI !!!!!

JEDEM :parba: :spek:

moc se na tebe tešim

Odpovědět