Sbírka fanouška

plkání vážné i nevážné

Moderátor: bery

Odpovědět
Uživatelský avatar
bery
piper
Příspěvky: 1941
Registrován: 28.04.2006 14:36:43
Bydliště: Zlín, Velké Karlovice
Kontaktovat uživatele:

Sbírka fanouška

Příspěvek od bery »

Jak může vypadat fanouškova sbírka? Třeba takto.
Fotky mi zaslal Zbyněk (volka.z), byla by škoda to nevystavit protože je tam spousta zajímavostí.

Pokud vás nějaké cd/lp/dvd/singl/bootleg inspiruje k reakci, založte příslušný topic nebo pokračujte pokud již k tématu existuje.

Zbyněk nám může některé rarity popsat, nebo něco extra zajímavého vyzvednout. Pro jednodušší orientaci jsem fotky očísloval.
A prosím zdržte se off-topicu at již zde nebo jinde na fóru, radši založte extra topic.

1.
Obrázek
2.
Obrázek
3.
Obrázek
4.
Obrázek
5.
Obrázek
6.
Obrázek
7.
Obrázek
8.
Obrázek
9.
Obrázek
10.
Obrázek
11.
Obrázek
12.
Obrázek
13.
Obrázek
14.
Obrázek
15.
Obrázek
16.
Obrázek
17.
Obrázek
18.
Obrázek
19.
Obrázek
20.
Obrázek
21.
Obrázek
22.
Obrázek
23.
Obrázek
24.
Obrázek
25.
Obrázek
...and after all we're only ordinary men Obrázek

Uživatelský avatar
Richard
piper
Příspěvky: 1844
Registrován: 17.01.2006 17:11:32

Příspěvek od Richard »

Neskutečná náhoda, námět na tohle téma mě napadl dnes odpoledne! :D
Ale já nemám takovou sbírku, jen zírám. :shock:
Tady je těžko co dodat a musím jen blahopřát!

Zkusím tedy alespoň přidat něco, co si pravý fanda taky zařadí do takové sbírky:

Obrázek
Welcome my son, welcome to the machine

Uživatelský avatar
proti
piper
Příspěvky: 1975
Registrován: 22.12.2006 11:59:49
Bydliště: Tady někde
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od proti »

Hezka sbirka!!!

Ale radeji jsem se ocima ani moc nezameroval na jednotlive kousky, protoze by to zkoncilo obligatnim "to chci videt" / "to chci slyset" :-)
nebo jeste horsim: "to chci taky mit" :D .

Vzhledem ke skracujici se delce zivota, vim, ze nikdy vse neuvidim, neuslysim, takze rezignuji. :D

Ad sbirka:
Ale jednu vec predce z toho - nahodou asi mam. Pata fotka - to uplne v pravo - to CD se "sesticipou hvezdickou" + napis Limited Edition - neni to nejaky interview disc? - Nebo se mozna mylim - totiz mam takovy (nebo podobny) interview disc. Ale ted ani nevim, kde jsem ho zalozil...

ad moze zbirka:
mam jen radove albumy s Boxetem Shine On, The Piper 30th Unniversary, par videokazet, DVDs, "original Roios" :D - nic moc zvlastniho, co by stalo za fotku.

Na fotce c. 3 - jsem si vsimnul takovy zajimavy efekt - jak se obal the Wall zrcadli na obalu Final Cutu. :-)

8. fotka - to uprostred s napisem "pink floyd" a zlutym pod tim napsane "starprofil" - nebo tak nejak - to mam taky - sveho casu to bylo v Levnych knihach - tusim za 100 Kc. Je to audio pokec o PF (tusim) + knizka, ale nikdy jsem nemel tolik trpelivosti, abych to doposlouchal do konce. (je tam neco zajimaveho?)

Ad listky - listek z koncertu na Strahove mam listek i s ustrizkem. Kontrola na listky pres kterou jsme tehdy sli je jaksi netrhala. brachovi zustal cely listek (pak mi ho daroval) a mne to nechali do 3/4 natrhnute a kdyz kontrolor videl muj smutny pohled tak ten ustrizek nedotrhl. :-)

AD DVDs - jo nektere ty kusi jsem videl, za celkem (ne)slusny ceny, takze jsem to nechal byt.

Neco z toho meli na popronu...
Tolik slz. Chladná. Miluji tě i nenávidím.
Nadřazenost i svoboda. Turistika i drancování.
Deutschland nad námi všemi! Je to štěstí nebo prokletí?
Deutschland! Jste zapomnění nebo je to požehnání?
(Rammstein, Deutschland, Radio Tapok – cover)

Uživatelský avatar
Devilian
martyr
Příspěvky: 51
Registrován: 12.01.2008 13:14:06

Příspěvek od Devilian »

No sakra...Nádhera!

...a já jsem ráda že mám originálky Dark side a Division bell... #-o

fernetti
piper
Příspěvky: 3322
Registrován: 19.08.2005 11:16:01
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od fernetti »

zbyňkovi na jednu stranu moc moc závidím, tahle sbírka si troufám říct, nemá ani v rámci evropy moc konkurenci, natož v rámci našeho desetimegového pidistátečku. je to skutečně skvostná kolekce plná vyjímečných rarit. zasloužila by si, aby jí zbyněk nějak zpřístupnil i jinou formou, než jen pár fotek, ale jak mi kdysi řekl, bylo by to na malý stěhovák :D takže nic. kochejme se aspoň fotkami.
a abych zbyňkovi jen nezáviděl - tak jej i trochu lituju: mít čas a klid na poslech a polaskání se s těmito věcmi, to je možná ještě cennější než sbírka samotná. (což zase může lehce těšit nás, socky :mrgreen: )
there´s no dark side of the moon, really. matter of fact it´s all pink.

Uživatelský avatar
proti
piper
Příspěvky: 1975
Registrován: 22.12.2006 11:59:49
Bydliště: Tady někde
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od proti »

fernetti píše:... je to skutečně skvostná kolekce plná vyjímečných rarit. zasloužila by si, aby jí zbyněk nějak zpřístupnil i jinou formou, než jen pár fotek,
Jo! ... eeeh.... a kdy vsichni muzeme prijet na poslech? :twisted: :mrgreen:
fernetti píše:... tak jej i trochu lituju: mít čas a klid na poslech a polaskání se s těmito věcmi, to je možná ještě cennější než sbírka samotná.
No prave... :roll: Cas, Time... toho se taky dost desim. Ted mne asi ceka koupe Gdansk, Remember that Night - ale mam strach, ze nebudu mit tolik casu to poslouchat tak casto jak bych chtel... :(

Ad Devilian: Mas vyhodu ze jeste mas co zbirat. A mas na to o nekolik dlouuuuhych let vic casu nez my. :D
Tolik slz. Chladná. Miluji tě i nenávidím.
Nadřazenost i svoboda. Turistika i drancování.
Deutschland nad námi všemi! Je to štěstí nebo prokletí?
Deutschland! Jste zapomnění nebo je to požehnání?
(Rammstein, Deutschland, Radio Tapok – cover)

Uživatelský avatar
paulie
piper
Příspěvky: 252
Registrován: 21.08.2005 11:28:49
Bydliště: Příbor/Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od paulie »

Tak skroluju těma fotkama a říkám si ... Hm ... hm ... ty jo ... ty vole ... TY VOLE ... TAK TO JE RACHOT!!! ... ... ...

Co říci než RESPEKT :)

volka.z
piper
Příspěvky: 262
Registrován: 20.06.2006 18:15:47

Příspěvek od volka.z »

Chtěl bych Berymu poděkovat, že umístil ty fotografie. Pro upřesnění bych dodal, že se jedná pouze část toho co prezentuje ono "moje Pink Floyd- ovské bohatství".
Přidat nějaký komentář jednotlivým poznámkám v diskuzi? Snad jen, že vše je odvozeno ze pro mne nejdůležitějších diskografii na http://www.pinkfloyd-forum.de/discography/index.htm a na www.pinkfloyd.cz http://ourworld.compuserve.com/homepages/PFArchives/
Souhlasit se dá se všemi názory, ale srovnám to na sbírku známek...ta ani nehraje :lol: a běda je-li ohnutý růžek...
Je opravdu zajímavé hledání titulů, jejich obsahu s vazbou na diskografie.Pak je vypátrat na netu .... a koupit. Mluvit o částkách? skoro bezpředmětné, neb jde o koníčka. Jsou tam singly z pinkflodovských začátků, rarity, které jsou na e-bay za kompletní sety dnes vydávaných věcí.Kompletní diskografie singlů na cd, kompletní sólová všech,včetně promo titulů.......co fotky nezabraly. Mohl bych psát víc, neb PC je vlastně o floydech. A i přesto jedno přidám a to upřímnou radost, že obsah odkazu zaujal. Pro ty kdo mají co koupit jedno ulehčení, je složité koupit když už máte hodně a pak je to opravdu a detailech, číslo vydaní, vydavatel....

Marooned
boy child
Příspěvky: 15
Registrován: 17.09.2008 15:27:37
Bydliště: Praha

Příspěvek od Marooned »

Ono někdy oficiálně vyšlo The Man And The Journey? :shock: :shock: :shock: to chci!

volka.z
piper
Příspěvky: 262
Registrován: 20.06.2006 18:15:47

Příspěvek od volka.z »


volka.z
piper
Příspěvky: 262
Registrován: 20.06.2006 18:15:47

Příspěvek od volka.z »


fernetti
piper
Příspěvky: 3322
Registrován: 19.08.2005 11:16:01
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od fernetti »

Marooned píše:Ono někdy oficiálně vyšlo The Man And The Journey? :shock: :shock: :shock: to chci!
nevyšlo. je to bootleg.
there´s no dark side of the moon, really. matter of fact it´s all pink.

volka.z
piper
Příspěvky: 262
Registrován: 20.06.2006 18:15:47

Příspěvek od volka.z »

nevyšlo. je to bootleg.[/quote] .... stránka nemluví jinak...

Odpovědět