Broken China

any colour you like

Moderátor: bery

Uživatelský avatar
Jana
piper
Příspěvky: 332
Registrován: 19.08.2005 10:11:39
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jana »

Tak ať se vrátíme k Rickovi... A co Wet Dream? Taky pěkný, ne? Ale ta China je lepší :)
Finally I understand the feelings of the few
Ashes and diamonds, foe and friend
- We were all equal in the end...

Uživatelský avatar
Jend
piper
Příspěvky: 1716
Registrován: 19.08.2005 14:34:41
Bydliště: Brno

Příspěvek od Jend »

Jana píše:Tak ať se vrátíme k Rickovi... A co Wet Dream? Taky pěkný, ne? Ale ta China je lepší :)
Jojo, tohle album se mi docela líbí... :D Vždycky když to poslouchám, tak si uvědomím, že Pink Floyd nebyli jen Roger Waters a Dave Gilmour...
What do you mean interesting?

Uživatelský avatar
the Dark Lord
piper
Příspěvky: 850
Registrován: 19.08.2005 11:39:56
Bydliště: Turnov

Příspěvek od the Dark Lord »

Jana píše:
Míra píše:Z Rogerovy sólový tvorby jsem zatím neslyšel než ukázky z Ça Iry . . .
To je ale velká chyba..........
Však jsem si taky u tebe "objednal" všechny sólovky co od PF máš, ne? ;)
Ale je málo času . . .
Obrázek

Uživatelský avatar
Jana
piper
Příspěvky: 332
Registrován: 19.08.2005 10:11:39
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jana »

Míra píše: Však jsem si taky u tebe "objednal" všechny sólovky co od PF máš, ne? ;)
Ale je málo času . . .
Pokud vim, plácal si něco o tom, že Rogera nechceš, ale mám to doma a to je 192 km daleko, takže někdy :)
Finally I understand the feelings of the few
Ashes and diamonds, foe and friend
- We were all equal in the end...

Uživatelský avatar
FleetingGlimpse
piper
Příspěvky: 489
Registrován: 21.08.2005 21:59:10
Bydliště: Trutnov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od FleetingGlimpse »

Jend píše:Ač Rogera nemám zrovna nejradši, tak musím uznat, že třeba takové Amused To Death zní floydovštěji než AMLOP.
Musim souhlasit..
The sun is the same in a relative way but you're older,
shorter of breath and one day closer to death

Uživatelský avatar
the Dark Lord
piper
Příspěvky: 850
Registrován: 19.08.2005 11:39:56
Bydliště: Turnov

Příspěvek od the Dark Lord »

Jana píše:
Míra píše: Však jsem si taky u tebe "objednal" všechny sólovky co od PF máš, ne? ;)
Ale je málo času . . .
Pokud vim, plácal si něco o tom, že Rogera nechceš, ale mám to doma a to je 192 km daleko, takže někdy :)
Ajova, vlastně. Vidíš to.
Jsem zapoměl, že Rogera jedinýho jsem nedal . . .

Ale jinak jsem dal všechny a tak mi to splynulo . . .
Teda krom Syda (myslim) - od něj máš jen The Madcap Laughts a to už mám taky . . .


Ale máš pravdu v tom, že s Rogerem jsem chtěl ještě počkat, nicméně Ça Iru si sehnat plánuju téměř od té doby co vyšla . . .
Tak proč to nerozšířit i o to ostatní . . .
Obrázek

Uživatelský avatar
LuckyM
boy child
Příspěvky: 21
Registrován: 28.10.2005 12:23:15
Bydliště: Uherské Hradiště

Příspěvek od LuckyM »

Broken China? Perfektní solo album, nejfloyd a asi taky nejlepší, které jsem od všech členů slyšel... Jak tomu bývalo, Waters s Gilmourem si chyběli v tvorbě během Floyd War... Takže Wright zatím u mě vede :o

Taky asi proto, že to album má s PF hodně společného, dle mě se mohlo stát zpracované skupinou a vydané pod značkou... :shock: :twisted:

Uživatelský avatar
NatkA
legend
Příspěvky: 178
Registrován: 03.11.2005 15:01:04
Bydliště: Žilina

Příspěvek od NatkA »

Míra píše:
Jana píše:
Míra píše: Však jsem si taky u tebe "objednal" všechny sólovky co od PF máš, ne? ;)
Ale je málo času . . .
Pokud vim, plácal si něco o tom, že Rogera nechceš, ale mám to doma a to je 192 km daleko, takže někdy :)
Ajova, vlastně. Vidíš to.
Jsem zapoměl, že Rogera jedinýho jsem nedal . . .

Ale jinak jsem dal všechny a tak mi to splynulo . . .
Teda krom Syda (myslim) - od něj máš jen The Madcap Laughts a to už mám taky . . .



Ale máš pravdu v tom, že s Rogerem jsem chtěl ještě počkat, nicméně Ça Iru si sehnat plánuju téměř od té doby co vyšla . . .
Tak proč to nerozšířit i o to ostatní . . .
Úha,tak mne si nehovoril o tom,že máš sólovky... :( Čo tak podeliť sa o ne??? :wink:
NatkA
"I´ve been mad for fucking years,absolutely years,been over the edge for yonks,been working me buns off for bands...

Uživatelský avatar
the Dark Lord
piper
Příspěvky: 850
Registrován: 19.08.2005 11:39:56
Bydliště: Turnov

Příspěvek od the Dark Lord »

NatkA píše:Úha,tak mne si nehovoril o tom,že máš sólovky... :( Čo tak podeliť sa o ne??? :wink:
NatkA
Mám je "objednané" - to je trošililinku rozdíl.
A neboj, ty víš že já nejsem hamoun . . .
Obrázek

Uživatelský avatar
NatkA
legend
Příspěvky: 178
Registrován: 03.11.2005 15:01:04
Bydliště: Žilina

Příspěvek od NatkA »

Míra píše:
NatkA píše:Úha,tak mne si nehovoril o tom,že máš sólovky... :( Čo tak podeliť sa o ne??? :wink:
NatkA
Mám je "objednané" - to je trošililinku rozdíl.
A neboj, ty víš že já nejsem hamoun . . .
Aha!To som nejak nezaregistrovala!
Ale v slove "hamoun" sa strácam... :cry: :?:

NatkA
"I´ve been mad for fucking years,absolutely years,been over the edge for yonks,been working me buns off for bands...

Uživatelský avatar
the Dark Lord
piper
Příspěvky: 850
Registrován: 19.08.2005 11:39:56
Bydliště: Turnov

Příspěvek od the Dark Lord »

Lakomec
Obrázek

Uživatelský avatar
Bubla
martyr
Příspěvky: 42
Registrován: 18.04.2006 21:05:45
Bydliště: Burkina Faso

Příspěvek od Bubla »

Broken China je asi moje nejoblíbenější sólovka člena Pink Floyd (dál Amused To Death a David Gilmour). Méně usedlé a víc floydovské než Division Bell.

Uživatelský avatar
Jana
piper
Příspěvky: 332
Registrován: 19.08.2005 10:11:39
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jana »

Bubla píše:Broken China je asi moje nejoblíbenější sólovka člena Pink Floyd (dál Amused To Death a David Gilmour). Méně usedlé a víc floydovské než Division Bell.
Jen bych prohodila Amused - to bych dala dopředu, ale jinak se s tímhle tvrzením docela souhlasím.... A taky bych jen zmírnila ten soud ohledně The Division Bell, který se mi moooc líbí... Ale Broken China,ta je doooobrá....
Finally I understand the feelings of the few
Ashes and diamonds, foe and friend
- We were all equal in the end...

Uživatelský avatar
Yettel
boy child
Příspěvky: 34
Registrován: 03.01.2006 0:11:55
Bydliště: Milovice u Elbe

Příspěvek od Yettel »

Jana píše:
Bubla píše:Broken China je asi moje nejoblíbenější sólovka člena Pink Floyd (dál Amused To Death a David Gilmour). Méně usedlé a víc floydovské než Division Bell.
Jen bych prohodila Amused - to bych dala dopředu, ale jinak se s tímhle tvrzením docela souhlasím.... A taky bych jen zmírnila ten soud ohledně The Division Bell, který se mi moooc líbí... Ale Broken China,ta je doooobrá....
No, ono Division Bell má z půlky výborné věci (High Hopes, ...), ale z té druhé je to vážně slabé, narozdíl od Broken, které má sílu od začátku do konce.

fernetti
piper
Příspěvky: 3322
Registrován: 19.08.2005 11:16:01
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od fernetti »

na vltavě mají broken chinu za nějakých 233,- kč, tak jsem si udělal radost a konečně si ji objednal. až ji naposlouchám, tak sem postnu, pár řádek o ní. jen doufám, že to bude dřív než za tři týdny, co anoncují na webu...
there´s no dark side of the moon, really. matter of fact it´s all pink.

Odpovědět