The Orb feat. DG

fat old sun

Moderátor: bery

Odpovědět
Uživatelský avatar
eclipse
piper
Příspěvky: 397
Registrován: 08.03.2007 18:35:09
Bydliště: Orlová

The Orb feat. DG

Příspěvek od eclipse »

musim rict, ze na toto spojeni se moc tesim =D> =P~
http://davidgilmour.com/orb/index.htm

Uživatelský avatar
Richard
piper
Příspěvky: 1844
Registrován: 17.01.2006 17:11:32

Příspěvek od Richard »

Welcome my son, welcome to the machine

Sorbent
stranger
Příspěvky: 1
Registrován: 12.10.2010 8:19:52
Bydliště: cz

Příspěvek od Sorbent »

Tak už to poslouchám druhej den stále dokola a jsem nadšen, pro DG je to dost povedený návrat ke kořenům a spojení s Orb je více než šťastné. Pro mne je to hudební událost roku (společně s novinkou Načevy).

Uživatelský avatar
aries101
raver
Příspěvky: 109
Registrován: 02.01.2008 22:14:01

Příspěvek od aries101 »

Do you like our pig? We don't like him very much. Right, that's enough fun; home piggy. This next one is for all you disco fans - with a nice bouncy beat - called 'Run Like Hell'.

Uživatelský avatar
eclipse
piper
Příspěvky: 397
Registrován: 08.03.2007 18:35:09
Bydliště: Orlová

Příspěvek od eclipse »

Sorbent píše:Tak už to poslouchám druhej den stále dokola a jsem nadšen, pro DG je to dost povedený návrat ke kořenům a spojení s Orb je více než šťastné. Pro mne je to hudební událost roku (společně s novinkou Načevy).
dneska jsem se k tomu dostal a je to fajn... bal jsem se, ze tam DG bude moc dominovat, ale je to krasne sladene

Uživatelský avatar
aries101
raver
Příspěvky: 109
Registrován: 02.01.2008 22:14:01

Příspěvek od aries101 »

eclipse píše:
Sorbent píše:Tak už to poslouchám druhej den stále dokola a jsem nadšen, pro DG je to dost povedený návrat ke kořenům a spojení s Orb je více než šťastné. Pro mne je to hudební událost roku (společně s novinkou Načevy).
dneska jsem se k tomu dostal a je to fajn... bal jsem se, ze tam DG bude moc dominovat, ale je to krasne sladene
hra pocas celej skladby?:) lebo to ma 23min
Do you like our pig? We don't like him very much. Right, that's enough fun; home piggy. This next one is for all you disco fans - with a nice bouncy beat - called 'Run Like Hell'.

Uživatelský avatar
eclipse
piper
Příspěvky: 397
Registrován: 08.03.2007 18:35:09
Bydliště: Orlová

Příspěvek od eclipse »

aries101 píše:
eclipse píše:
Sorbent píše:Tak už to poslouchám druhej den stále dokola a jsem nadšen, pro DG je to dost povedený návrat ke kořenům a spojení s Orb je více než šťastné. Pro mne je to hudební událost roku (společně s novinkou Načevy).
dneska jsem se k tomu dostal a je to fajn... bal jsem se, ze tam DG bude moc dominovat, ale je to krasne sladene
hra pocas celej skladby?:) lebo to ma 23min
na te prvni skladbe (28 minut) je jeho kytara da se rict vsude po cele skladbe... ale abyste si nemysleli, ze tam hraje nejaka silena sola, to ne, ta jeho kytara je povetsinou jen takovy jemny ambientni podklad
na te druhe skladbe (20 minut) hraje o neco mene (aspon mam takovy pocit)

Uživatelský avatar
aries101
raver
Příspěvky: 109
Registrován: 02.01.2008 22:14:01

Příspěvek od aries101 »

prave to ze je to iny pohlad na DG hru na gitare mi to pride sympaticke, proste DG opat urobil krok dopredu a neverim ze nedostal chut nahravat (ak uz davno nepracuje na novom albume)
Do you like our pig? We don't like him very much. Right, that's enough fun; home piggy. This next one is for all you disco fans - with a nice bouncy beat - called 'Run Like Hell'.

Uživatelský avatar
Harold
piper
Příspěvky: 289
Registrován: 19.04.2006 13:47:06
Bydliště: Brno

Příspěvek od Harold »

Přes prvotní šok z informace, že se David spojil s The ORB (znal jsem je akorát z remixů Oldfielda z první poloviny 90. let, které nemám rád), jsem si ono dílo poslechl a musím uznat, že to zní zajímavě, líbí se mi to. :-^

volka.z
piper
Příspěvky: 262
Registrován: 20.06.2006 18:15:47

Příspěvek od volka.z »

Harold píše:.... jsem si ono dílo poslechl a musím uznat, že to zní zajímavě, líbí se mi to. :-^

Pořídil jsem si to a určitě jen souhlas ... je to poslouchatelné a určitě dobrý

fernetti
piper
Příspěvky: 3322
Registrován: 19.08.2005 11:16:01
Kontaktovat uživatele:

Re: The Orb feat. DG

Příspěvek od fernetti »

úplně po haluzi jsem natrefil na info, že gilmour nahrál kytáru v první skladbě desky alana parsonse - a valid path (2004) - nedalo mi, poslechl jsem si a úplně mi hlavou blesklo, že přesně toto muselo být to první jiskrou, která zažehla o pár let později vydané metallic spheres. posuďte sami: https://www.youtube.com/watch?v=Cdvq8jBFr6I
there´s no dark side of the moon, really. matter of fact it´s all pink.

Odpovědět