David Gilmour Fender Stratocaster

fat old sun

Moderátor: bery

Uživatelský avatar
skypekai
piper
Příspěvky: 368
Registrován: 13.11.2006 9:36:38
Bydliště: Kunovice

David Gilmour Fender Stratocaster

Příspěvek od skypekai »

Tak co, kdo plánuje koupi? Začne se teda prodávat až v roce 2008, ale do té doby bych mohl našetřit :wink:

fernetti
piper
Příspěvky: 3322
Registrován: 19.08.2005 11:16:01
Kontaktovat uživatele:

Re: David Gilmour Fender Stratocaster

Příspěvek od fernetti »

skypekai píše:Tak co, kdo plánuje koupi? Začne se teda prodávat až v roce 2008, ale do té doby bych mohl našetřit :wink:
na davidově weblogu píšou cosi o červenci 2008, ale datum ještě není oficiální. stejně tak se ještě ani neví, co přesně bude na této verzi jiného oproti klasickému stratu. ale třeba snad naši kytáristi by mohli vědět... :)
there´s no dark side of the moon, really. matter of fact it´s all pink.

Uživatelský avatar
skypekai
piper
Příspěvky: 368
Registrován: 13.11.2006 9:36:38
Bydliště: Kunovice

Příspěvek od skypekai »

to co na ní bude jiného bude ten pocit :)

fernetti
piper
Příspěvky: 3322
Registrován: 19.08.2005 11:16:01
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od fernetti »

skypekai píše:to co na ní bude jiného bude ten pocit :)
no já mít možnost koupit si volswagen golf pink floyd limited edition, tak bych ho stejně nekoupil. ani pro ten pocit :). holt hodně věcí se prodává dráž právě jen díky tomu, že se do reklamy zakvedlá nějaké známé jméno a přitom je to výrobek jako jakýkoliv jiný. ale třeba u tohoto stratu by mohlo být opravdu něco extra, co by stálo za to mít. co ale přesně, to netuším.
there´s no dark side of the moon, really. matter of fact it´s all pink.

Uživatelský avatar
ogi
piper
Příspěvky: 680
Registrován: 22.10.2005 19:53:36
Bydliště: nikde

Příspěvek od ogi »

Hele to je uvedeni strat modelu od fendra zacne se vyrabet 2008 v custom shopu pocitam ze snimace DG set od EMG vintage tremolo
ale mozny je vsechno

no uvidime ja bych urcite zajem mel sice mam Fendra 14tej rok a do dneska nebyl duvod to menit no ale ted???

Uživatelský avatar
ogi
piper
Příspěvky: 680
Registrován: 22.10.2005 19:53:36
Bydliště: nikde

Příspěvek od ogi »

fernett ted mi projel Golfík okolo hehe taky sem po nem silhal no ted to sou jebky

Uživatelský avatar
skypekai
piper
Příspěvky: 368
Registrován: 13.11.2006 9:36:38
Bydliště: Kunovice

Příspěvek od skypekai »

fernetti píše:
skypekai píše:to co na ní bude jiného bude ten pocit :)
no já mít možnost koupit si volswagen golf pink floyd limited edition, tak bych ho stejně nekoupil. ani pro ten pocit :). holt hodně věcí se prodává dráž právě jen díky tomu, že se do reklamy zakvedlá nějaké známé jméno a přitom je to výrobek jako jakýkoliv jiný. ale třeba u tohoto stratu by mohlo být opravdu něco extra, co by stálo za to mít. co ale přesně, to netuším.
jasné. já jen že uvažuju už delší dobu nad koupí fender strata, tož tak

Uživatelský avatar
ogi
piper
Příspěvky: 680
Registrován: 22.10.2005 19:53:36
Bydliště: nikde

Příspěvek od ogi »

cena:
40 - 50 litru ?

Uživatelský avatar
skypekai
piper
Příspěvky: 368
Registrován: 13.11.2006 9:36:38
Bydliště: Kunovice

Příspěvek od skypekai »

ogi píše:cena:
40 - 50 litru ?
řekl bych že je to možné. což znamená asi pracovat na brigádě celé mé vysokoškolské prázdniny dva roky po sobě :( ale oběť musí přijít. ale tak uvidí se

Uživatelský avatar
ogi
piper
Příspěvky: 680
Registrován: 22.10.2005 19:53:36
Bydliště: nikde

Příspěvek od ogi »

pokud to nebude mit EMG snimace tak bych do toho nesel pro ten pocit mi staci ze mam co mam a to bohate

Uživatelský avatar
skypekai
piper
Příspěvky: 368
Registrován: 13.11.2006 9:36:38
Bydliště: Kunovice

Příspěvek od skypekai »

ogi píše:pokud to nebude mit EMG snimace tak bych do toho nesel pro ten pocit mi staci ze mam co mam a to bohate
já zatím nemám nic. ale každopádně esi to nebude mít moc navíc tak si koupím Fender za poloviční cenu

Uživatelský avatar
ogi
piper
Příspěvky: 680
Registrován: 22.10.2005 19:53:36
Bydliště: nikde

Příspěvek od ogi »

skypekai:Jo to je rozumny ja mam Am.Standart a ta jede 14 let bez servisu!!! nigdy zadnej problem (potaky,prepinac,koliky)jsou 100% akorat prepinac sem uz parkrat promazl je pravda ze uz by chtela preprazcovat ale mam strach to nekomu dat sou to prasata hlavne lubaci co se tam vyucily
to si to raci preprazcuju sam

Uživatelský avatar
skypekai
piper
Příspěvky: 368
Registrován: 13.11.2006 9:36:38
Bydliště: Kunovice

Příspěvek od skypekai »

já mám zálusk na tenhle http://www.kytary.cz/karta.php?01010203 ... 0&ID=83089. má krásnou barvu :D btw máš nějaké zkušenosti se Squirama? nebo aspoň nějaká jejich pověst.. přeci jenom jsou za polovic

Uživatelský avatar
ogi
piper
Příspěvky: 680
Registrován: 22.10.2005 19:53:36
Bydliště: nikde

Příspěvek od ogi »

no vypada mooc pjekne :twisted:
Toho bych se nebal, hlavne me prekvapilo ze to ma alnico :!: :?: :!:

min.bych si vzal Mexiko. Vsechno okolo (Cina,Thaiwan)nebrat
Vydel sem squira s ciny no HRŮŮŮŮZA
Pomalu se v tom uz nevyznam hlavne mi pripada ze neco co se tady prodava je pekny smelo a ze by asi vedeni od Fendra pekne cumelo!!!
Pripad mojeho kamose koupil si za 25 origos ,sundal krk a na patce napsano Squir.Na krku ale mede in U.S.A :!:

Uživatelský avatar
ogi
piper
Příspěvky: 680
Registrován: 22.10.2005 19:53:36
Bydliště: nikde

Příspěvek od ogi »


Odpovědět