Roger Waters - Nová deska

in the flesh

Moderátor: bery

Odpovědět
Uživatelský avatar
bery
piper
Příspěvky: 1941
Registrován: 28.04.2006 14:36:43
Bydliště: Zlín, Velké Karlovice
Kontaktovat uživatele:

Roger Waters - Nová deska

Příspěvek od bery »

Možná jste si všimli v diskusi na pinkfloyd.cz zmínku o nové Rogerově desce. Zdroj je možná Wikipedie:
Waters is also known to be working on two new solo albums, which (as remarked to Jim Ladd, with whom he worked on Radio K.A.O.S.) one has the working title of Heartland, and that it might be released in 2006 or 2007. Two possible tracks from this album have appeared on In the Flesh Live ("Each Small Candle") and the compilation Flickering Flame: The Solo Years Vol. 1 ("Flickering Flame"). The other of the two albums deals with the theme of Love like his first solo album. A possible track is a song dubbed "Woman" which was heard during the sound checks for the "In the Flesh" tour....
http://en.wikipedia.org/wiki/Roger_Waters
...and after all we're only ordinary men Obrázek

fernetti
piper
Příspěvky: 3322
Registrován: 19.08.2005 11:16:01
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od fernetti »

jj, taky jsem to na pinkfloyd.cz četl, ale ono vůbec není jisté, jestli to s tou deskou není spíš zbožné přání než realita. když roger dělá letos a příští rok turné, tak by měl mít snahu zahrát na něm nějaké nové skladby, aby udělal své nové desce pořádné promo jako to udělal gilmour s on an island, ne? jenže ono se nic takového neděje. na svém playlistu sice má leaving beirut a each small candle, ale to je, myslím, vše. těžko proto říct, jestli waters desku vydá nebo ne. podle mě letos určitě ne, protože předvánoční prodeje pomalu začínají, což je období, kdy se na trh uvádějí nové desky asi nejvíc, a s watersem je ticho po pěšině...
there´s no dark side of the moon, really. matter of fact it´s all pink.

Uživatelský avatar
bery
piper
Příspěvky: 1941
Registrován: 28.04.2006 14:36:43
Bydliště: Zlín, Velké Karlovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od bery »

fernetti píše:jj, taky jsem to na pinkfloyd.cz četl, ale ono vůbec není jisté, jestli to s tou deskou není spíš zbožné přání než realita. když roger dělá letos a příští rok turné, tak by měl mít snahu zahrát na něm nějaké nové skladby, aby udělal své nové desce pořádné promo jako to udělal gilmour s on an island, ne? jenže ono se nic takového neděje. na svém playlistu sice má leaving beirut a each small candle, ale to je, myslím, vše. těžko proto říct, jestli waters desku vydá nebo ne. podle mě letos určitě ne, protože předvánoční prodeje pomalu začínají, což je období, kdy se na trh uvádějí nové desky asi nejvíc, a s watersem je ticho po pěšině...
pravda, a jak by při tom koncertování měl čas točit desku - pokud to ovšem už nemá natočené, ale předtím zase dělal Ca Iru že..
Nezbývá než to zbožné přání.
...and after all we're only ordinary men Obrázek

fernetti
piper
Příspěvky: 3322
Registrován: 19.08.2005 11:16:01
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od fernetti »

kdyby se na tu operu vykašlal a raději se věnoval tomu co umí, mohli jsme jeho nové album už dávno poslouchat...
there´s no dark side of the moon, really. matter of fact it´s all pink.

Uživatelský avatar
Jend
piper
Příspěvky: 1716
Registrován: 19.08.2005 14:34:41
Bydliště: Brno

Příspěvek od Jend »

fernetti píše:na svém playlistu sice má leaving beirut a each small candle, ale to je, myslím, vše.
To sice jo, ale na tom albu má být i Flickering Flame, kterou hrál na turné v r. 2002, a To Kill The Child*
Jen ty 4 skladby dohromady jsou dostatečně dlouhé, aby z nich mohlo vzniknout album...

* krátká ukázka na http://music.msn.com/album/?album=39121479#
What do you mean interesting?

Uživatelský avatar
Jana
piper
Příspěvky: 332
Registrován: 19.08.2005 10:11:39
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jana »

Já myslím, že mýty o tomhle albu (albech?) slaví už tak minimálně své první kulaté narozeniny.......... Nebude to tak horký...
Finally I understand the feelings of the few
Ashes and diamonds, foe and friend
- We were all equal in the end...

fernetti
piper
Příspěvky: 3322
Registrován: 19.08.2005 11:16:01
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od fernetti »

horký to opravdu nebude, protože se měl roger nechat slyšet, že za poslední dva roky doposud nenašel pro své budoucí album žádný koncept, takže příští rok asi budeme mít smolíka...
there´s no dark side of the moon, really. matter of fact it´s all pink.

Uživatelský avatar
Jádro
piper
Příspěvky: 490
Registrován: 22.08.2005 11:35:14
Bydliště: Liberec

Příspěvek od Jádro »

fernetti píše:horký to opravdu nebude, protože se měl roger nechat slyšet, že za poslední dva roky doposud nenašel pro své budoucí album žádný koncept, takže příští rok asi budeme mít smolíka...
Počkat, jistá osoba (určitě se hned dovtípí :) ) mi tvrdila, že Waters chystá hned dvě alba, z toho jedno bude politický a druhý bude mít něco společnýho s láskou či co... Tak jak je to?
Nikdo není Gilmourovatější než Gilmour :D Nicméně když už, tak Dave Kilminster :wink:

Uživatelský avatar
Jana
piper
Příspěvky: 332
Registrován: 19.08.2005 10:11:39
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jana »

Jana píše:Já myslím, že mýty o tomhle albu (albech?) slaví už tak minimálně své první kulaté narozeniny.......... Nebude to tak horký...
Tohle jsem myslela tak, že to album (prý snad opravdu alba) bude... Jen těžko odhadnout kdy.........
Že něco chystá, to je fakt. Že už to ale chystá dlouho, to je taky fakt (viz. písnička Flickering Flame, kterou hrál už v roce 2002). Rogerovy mlýny melou pomalu (a bohužel někdy i trochu nejistě)... Ale jo, jednou to vyjde :roll:
Finally I understand the feelings of the few
Ashes and diamonds, foe and friend
- We were all equal in the end...

Uživatelský avatar
Jádro
piper
Příspěvky: 490
Registrován: 22.08.2005 11:35:14
Bydliště: Liberec

Příspěvek od Jádro »

Jana píše:
Jana píše:Já myslím, že mýty o tomhle albu (albech?) slaví už tak minimálně své první kulaté narozeniny.......... Nebude to tak horký...
Tohle jsem myslela tak, že to album (prý snad opravdu alba) bude... Jen těžko odhadnout kdy.........
Že něco chystá, to je fakt. Že už to ale chystá dlouho, to je taky fakt (viz. písnička Flickering Flame, kterou hrál už v roce 2002). Rogerovy mlýny melou pomalu (a bohužel někdy i trochu nejistě)... Ale jo, jednou to vyjde :roll:
Hmm, to bude asi podobný jako s Gilmourem a jeho On An Island, ne-li horší... Viz jeho Smile zahraný na koncertě v Royal Albert Hall v roce 2001
Nikdo není Gilmourovatější než Gilmour :D Nicméně když už, tak Dave Kilminster :wink:

Uživatelský avatar
Harman
piper
Příspěvky: 309
Registrován: 24.11.2005 20:23:04
Bydliště: Brno

Příspěvek od Harman »

Jádro píše:
fernetti píše:horký to opravdu nebude, protože se měl roger nechat slyšet, že za poslední dva roky doposud nenašel pro své budoucí album žádný koncept, takže příští rok asi budeme mít smolíka...
Počkat, jistá osoba (určitě se hned dovtípí :) ) mi tvrdila, že Waters chystá hned dvě alba, z toho jedno bude politický a druhý bude mít něco společnýho s láskou či co... Tak jak je to?
něco takovýho bylo psaný na brain damage v kalendáři nevím na kterej kvartál 2007, asi na druhej nebo na třetí
Live In Peace

Uživatelský avatar
Jana
piper
Příspěvky: 332
Registrován: 19.08.2005 10:11:39
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jana »

Harman píše:
Jádro píše:
fernetti píše:horký to opravdu nebude, protože se měl roger nechat slyšet, že za poslední dva roky doposud nenašel pro své budoucí album žádný koncept, takže příští rok asi budeme mít smolíka...
Počkat, jistá osoba (určitě se hned dovtípí :) ) mi tvrdila, že Waters chystá hned dvě alba, z toho jedno bude politický a druhý bude mít něco společnýho s láskou či co... Tak jak je to?
něco takovýho bylo psaný na brain damage v kalendáři nevím na kterej kvartál 2007, asi na druhej nebo na třetí
Ono se to furt posouvá :lol: :lol: :lol:
Finally I understand the feelings of the few
Ashes and diamonds, foe and friend
- We were all equal in the end...

fernetti
piper
Příspěvky: 3322
Registrován: 19.08.2005 11:16:01
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od fernetti »

jsem schválně hledal na brain-damage ten kalendář, ale nikde nic? pominu-li ovšem rozpis watersových koncertů - ten tam je.
there´s no dark side of the moon, really. matter of fact it´s all pink.

Uživatelský avatar
Jádro
piper
Příspěvky: 490
Registrován: 22.08.2005 11:35:14
Bydliště: Liberec

Příspěvek od Jádro »

fernetti píše:jsem schválně hledal na brain-damage ten kalendář, ale nikde nic? pominu-li ovšem rozpis watersových koncertů - ten tam je.
Taky jsem ho hledal... Ten kalendář na starých strankách brain-damage byl pěkně přehledný, ale na těch nových jsem taky pod linkem Calendar našel jenom seznam gigů, tak nevím jestlli to tam vůbec je nebo jsme jenom oba slepí...
Nikdo není Gilmourovatější než Gilmour :D Nicméně když už, tak Dave Kilminster :wink:

Uživatelský avatar
Jana
piper
Příspěvky: 332
Registrován: 19.08.2005 10:11:39
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jana »

No rozhodně to na starym brain damage bylo.. ale hledat se mi to nechce, ono to to čekání neurychlí :)
Finally I understand the feelings of the few
Ashes and diamonds, foe and friend
- We were all equal in the end...

Odpovědět