Pravda o DG a RWrightovi

fat old sun

Moderátor: bery

fernetti
piper
Příspěvky: 3322
Registrován: 19.08.2005 11:16:01
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od fernetti »

včera jsem brouzdal po galeriích na davidově sajtně, a je tam i tato fotka! fotila samosebou polly a ta oficko verze je proti této ořízlá. takže by mě docela zajímalo, jak se fotka polly samson dostala ven, když všichni víme, že ona své fotky postuje jen na www.davidgilmour.com ...
no ono je to docela fuk, ale richard na to kápl: david a rick jsou moc dobří kámoši (což např. david několikrát potvrdil v několika dřívějších interview co jsem s ním četl) a já jen doplňuju, že jsou i skvělí lidé.
there´s no dark side of the moon, really. matter of fact it´s all pink.

fernetti
piper
Příspěvky: 3322
Registrován: 19.08.2005 11:16:01
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od fernetti »

ještě pro pořádek repostuju oficiální verzi fotky polly samson - foceno 11.-12.8:2006 v benátkách:

Obrázek
there´s no dark side of the moon, really. matter of fact it´s all pink.

Uživatelský avatar
Jend
piper
Příspěvky: 1716
Registrován: 19.08.2005 14:34:41
Bydliště: Brno

Příspěvek od Jend »

Těch fotek Davida a Ricka v objetí je víc. Na netu jsem našel například tuhle fotku, asi někdy z konce 60. let:

Obrázek
What do you mean interesting?

fernetti
piper
Příspěvky: 3322
Registrován: 19.08.2005 11:16:01
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od fernetti »

jo!!! :lol: :lol: :lol:
there´s no dark side of the moon, really. matter of fact it´s all pink.

Uživatelský avatar
Jend
piper
Příspěvky: 1716
Registrován: 19.08.2005 14:34:41
Bydliště: Brno

Příspěvek od Jend »

Heh :)
What do you mean interesting?

Uživatelský avatar
Opice s kamerou
stranger
Příspěvky: 6
Registrován: 12.02.2007 19:14:26

My nic, my muzikanti.

Příspěvek od Opice s kamerou »

No a já se divil, proč je On an island tak vyměklé. A už vím proč. David nám prostě nějak... rozněžněl.
The monkey sat on a pile of stones and stared at the broken bone in his hand. And the stains of a Viennese quartet rang out across the land

Uživatelský avatar
proti
piper
Příspěvky: 1975
Registrován: 22.12.2006 11:59:49
Bydliště: Tady někde
Kontaktovat uživatele:

Re: My nic, my muzikanti.

Příspěvek od proti »

Opice s kamerou píše:No a já se divil, proč je On an island tak vyměklé. A už vím proč. David nám prostě nějak... rozněžněl.
Myslim, ze je to věkem... Zive si spominam, jak jsem poprve dostal do rukou cerstve okopcenou (asi tak 3 kopie) :) Division Bell, posadil jsem se do kresla a poslouchal - a taky mi to pripadlo nejak rozmekle, pomale, zadny Dogs of War a pod...

Uživatelský avatar
md8590forever
piper
Příspěvky: 319
Registrován: 16.12.2006 16:42:59
Bydliště: Chomutov

Příspěvek od md8590forever »

Mimochodem často na sebe mrkají i na P.U.L.S.E., zejména pak při Time, ale nejhezčí asi je, když zpívají Eclipse, Rick se na něj směje a David má pak v záběru potíže, aby vůbec udržel koutky když zpívá: And everyone you fight.

Opravdu krásný okamžik, vždycky mě to rozesměje....
:D

Uživatelský avatar
proti
piper
Příspěvky: 1975
Registrován: 22.12.2006 11:59:49
Bydliště: Tady někde
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od proti »

md8590forever píše:Mimochodem často na sebe mrkají i na P.U.L.S.E., zejména pak při Time, ale nejhezčí asi je, když zpívají Eclipse, Rick se na něj směje a David má pak v záběru potíže, aby vůbec udržel koutky když zpívá: And everyone you fight.

Opravdu krásný okamžik, vždycky mě to rozesměje....
:D

Taky jsem si o tom mrkani myslel svoje - ale osobne tak trochu pochybuji - jak se na sebe usmivali v "realu" a co je jen prace rezie a strihu...

... a zda David rozneznel? Asi byl dost nezny od mlada - 8 deti mluvi za vse...

Uživatelský avatar
md8590forever
piper
Příspěvky: 319
Registrován: 16.12.2006 16:42:59
Bydliště: Chomutov

Příspěvek od md8590forever »

proti píše:
md8590forever píše:Mimochodem často na sebe mrkají i na P.U.L.S.E., zejména pak při Time, ale nejhezčí asi je, když zpívají Eclipse, Rick se na něj směje a David má pak v záběru potíže, aby vůbec udržel koutky když zpívá: And everyone you fight.

Opravdu krásný okamžik, vždycky mě to rozesměje....
:D

Taky jsem si o tom mrkani myslel svoje - ale osobne tak trochu pochybuji - jak se na sebe usmivali v "realu" a co je jen prace rezie a strihu...

... a zda David rozneznel? Asi byl dost nezny od mlada - 8 deti mluvi za vse...
No, řekl bych, že kokrétně tato situace v reálu byla možná to má i hlubší podtext......
Remember when you were young, you shone like the sun
Shine on you crazy diamond

Uživatelský avatar
Jend
piper
Příspěvky: 1716
Registrován: 19.08.2005 14:34:41
Bydliště: Brno

Příspěvek od Jend »

Po jednom koncertu z r. 1994 dal Rick Davidovi pusu. Nejsem si jistý, ale myslím, že je to na CD Pulse.
Jinak všem přeju krásného Valentýna :wink:
What do you mean interesting?

fernetti
piper
Příspěvky: 3322
Registrován: 19.08.2005 11:16:01
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od fernetti »

Jend píše:Po jednom koncertu z r. 1994 dal Rick Davidovi pusu. Nejsem si jistý, ale myslím, že je to na CD Pulse.
Jinak všem přeju krásného Valentýna :wink:
a jak jsi to na tom cd poznal? já žádný mlaskanec neslyšel :D
there´s no dark side of the moon, really. matter of fact it´s all pink.

Uživatelský avatar
Jend
piper
Příspěvky: 1716
Registrován: 19.08.2005 14:34:41
Bydliště: Brno

Příspěvek od Jend »

fernetti píše:
Jend píše:Po jednom koncertu z r. 1994 dal Rick Davidovi pusu. Nejsem si jistý, ale myslím, že je to na CD Pulse.
Jinak všem přeju krásného Valentýna :wink:
a jak jsi to na tom cd poznal? já žádný mlaskanec neslyšel :D
Tak já nevím no, třeba mu jen něco šeptal do ouška :D
What do you mean interesting?

Joe
raver
Příspěvky: 85
Registrován: 15.12.2006 11:48:32
Bydliště: Praha

Příspěvek od Joe »

md8590forever píše:Mimochodem často na sebe mrkají i na P.U.L.S.E., zejména pak při Time, ale nejhezčí asi je, když zpívají Eclipse, Rick se na něj směje a David má pak v záběru potíže, aby vůbec udržel koutky když zpívá: And everyone you fight.

Opravdu krásný okamžik, vždycky mě to rozesměje....
:D
Jo, taky jsem nad tím přemýšlel. Na začátku Great gig in the sky taky David hodí po Rickovi úsměv.

Ale asi kdybych hrál na koncertě ve věku cca 50 let a poslouchalo mě 70 000 lidí, taky bych se na kolegu ve skupině usmíval ať si myslí každý co chce. Zřejmě bych byl vysmátej :)

Uživatelský avatar
md8590forever
piper
Příspěvky: 319
Registrován: 16.12.2006 16:42:59
Bydliště: Chomutov

Příspěvek od md8590forever »

fernetti píše:ještě pro pořádek repostuju oficiální verzi fotky polly samson - foceno 11.-12.8:2006 v benátkách:

Obrázek
No prostě kámoši, jako Pat s Matem, sluší jim to spolu :D :D :D

Teď vážne, co já vím tak Roger zase považoval za největšího kamaráda Nicka Masona, David asi pravděpodobně Richarda, vždyt to tak i vypadá. Důkazem nám jsou loňské šňůry: David + Richard, Roger +občas Nick
Remember when you were young, you shone like the sun
Shine on you crazy diamond

Odpovědět