Naprosto cokoliv

plkání vážné i nevážné

Moderátor: bery

Odpovědět
Uživatelský avatar
FleetingGlimpse
piper
Příspěvky: 489
Registrován: 21.08.2005 21:59:10
Bydliště: Trutnov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od FleetingGlimpse »

ROFL :-))))
The sun is the same in a relative way but you're older,
shorter of breath and one day closer to death

Uživatelský avatar
Devilian
martyr
Příspěvky: 51
Registrován: 12.01.2008 13:14:06

Příspěvek od Devilian »

Dneska jsem se vyjimecme z nudy divala na Cerne Ovce...
A v jedny reportazi posloucham...a ono jim tam v pozadi hralo Obscured by Clouds :lol:

fernetti
piper
Příspěvky: 3326
Registrován: 19.08.2005 11:16:01
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od fernetti »

včera jsem náhodou na trefil na zkrácený záznam z nového koncertního dvd progres 2 (natočeno na podzim v brně, tuším ,že v semilassu). převelice moc doporučuju těm, kteří mají tuhle kapelu rádi - vynikající hudba, skvělé muzikantské výkony a bezva nálada v publiku - prostě radost pohledět a poslouchat. kdo by chtěl, může se mrknou na online verzi záznamu tady: http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/2 ... 8-ct-live/

...btw. jestli jsem dobře viděl, tak mezi fandy stál kdesi uprostřed i "náš" harold?
there´s no dark side of the moon, really. matter of fact it´s all pink.

Uživatelský avatar
Harold
piper
Příspěvky: 289
Registrován: 19.04.2006 13:47:06
Bydliště: Brno

Příspěvek od Harold »

fernetti píše:...btw. jestli jsem dobře viděl, tak mezi fandy stál kdesi uprostřed i "náš" harold?
Viděl jsi dobře. :D Jinak to DVD je super, ale má jen 1 hod 35 min, přičemž koncert trval snad 2 hod 15 min. Vyšlo to i jako 2CD a tam je koncert prakticky kompletní (až asi na dvě skladby).

Byl to průřezový koncert ke 40. výročí kapely, účastnili se ho skoro všichni hudebníci, kteří skupinou prošli (včetně Emanuela Sideridise, který od první poloviny 70. let žije v Řecku, a Jana Sochora, který naopak bydlí v Berlíně). Bohužel se neúčastnil Karel "Daniel Forró" Horký žijící až v dalekém Japonsku a taky Ivan Manolov a Peter Peteraj.

fernetti
piper
Příspěvky: 3326
Registrován: 19.08.2005 11:16:01
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od fernetti »

těší mě, že alespoň někoho muzika progresů nadchla. mě moc. je fakt geniální. jo a taky se mi, čím jsem starší, víc a víc líbí texty, které na svých (pro mě) třech nejlepších deskách mají. dohromady je to fakt maso. pro mě osobně hravě snesou srovnání se sedmdesátkovými floydy a to jak po hudební tak i po obsahové (textové) stránce.
no ale koho to zajímá, žejo. muziky je všude plno, stačí si jen vybrat a je úplně jasné, že co baví jednoho, nemusí sedět druhému. tak to prostě chodí...

a když už jsou ty vánoce, tak přeju nám všem, vše dobré, štěstí na dobré lidi kolem, sílu na to, abychom dokázali unést své nezdary a k tomu spoustu hudby, která nás obohacuje, posiluje, obohacuje, povznáší etc.
mějte se fajn :)


a vám, syde a ricku, pozdravení za odvrácenou stranu měsíce.
there´s no dark side of the moon, really. matter of fact it´s all pink.

Uživatelský avatar
Harold
piper
Příspěvky: 289
Registrován: 19.04.2006 13:47:06
Bydliště: Brno

Příspěvek od Harold »

fernetti píše:...
No jo, Progres, to je parádní muzika. =D>

I když už je možná trošku pozdě, tak taky přeji všem zdejším krásné Vánoce, plno dárečků (já si zakoupil Broken China, Pros and Cons, K.A.O.S. a Amused to Death :D ) a hodně štěstí, zdraví a také dobré hudby do roku 2009.

Uživatelský avatar
Devilian
martyr
Příspěvky: 51
Registrován: 12.01.2008 13:14:06

Příspěvek od Devilian »

Téda, já se pod stromečkem žádných flojdů nedočkala...ale zato jsem dostala kytaru. Uvidíme, jestli se něco budu schopná naučit :D

Uživatelský avatar
skypekai
piper
Příspěvky: 368
Registrován: 13.11.2006 9:36:38
Bydliště: Kunovice

Příspěvek od skypekai »

Devilian píše:Téda, já se pod stromečkem žádných flojdů nedočkala...ale zato jsem dostala kytaru. Uvidíme, jestli se něco budu schopná naučit :D
=D> jakou?

Uživatelský avatar
Devilian
martyr
Příspěvky: 51
Registrován: 12.01.2008 13:14:06

Příspěvek od Devilian »

skypekai píše:
Devilian píše:Téda, já se pod stromečkem žádných flojdů nedočkala...ale zato jsem dostala kytaru. Uvidíme, jestli se něco budu schopná naučit :D
=D> jakou?
zatím jen černou westernovku Ashton D25. :D (žádnej Fender strat se zatim nekoná :lol: to možná tak za pár let ) :lol:

Uživatelský avatar
skypekai
piper
Příspěvky: 368
Registrován: 13.11.2006 9:36:38
Bydliště: Kunovice

Příspěvek od skypekai »

Devilian píše:
skypekai píše:
Devilian píše:Téda, já se pod stromečkem žádných flojdů nedočkala...ale zato jsem dostala kytaru. Uvidíme, jestli se něco budu schopná naučit :D
=D> jakou?
zatím jen černou westernovku Ashton D25. :D (žádnej Fender strat se zatim nekoná :lol: to možná tak za pár let ) :lol:
tak začínat na španělce je aj lepší, nenaučíš se hned všechny nešvary elektriky = maskuje špatné hraní při zkreslení :wink:

volka.z
piper
Příspěvky: 262
Registrován: 20.06.2006 18:15:47

Příspěvek od volka.z »

[quote="fernetti"]těší mě, že alespoň někoho muzika progresů nadchla. mě moc. je fakt geniální. jo a taky se mi, čím jsem starší, víc a víc líbí texty, které na svých (pro mě) třech nejlepších deskách mají.
Dá se s Tebou jen souhlasit, naposledy jsem Progres slyšel v listopadu na Beatfestu v Lucerně,snad je jen dali na závěr 6-tihodinového maratounu,což prožitku ublížilo.Shodou okolností jsem si před pár dny opatřil jejich 2.vydání LP Třetí knihy džunglí...a přidal k těm dalším \:D/
a co paměť dovolí, pak jejich koncert v původní sestavě Dialog s vesmírem v 80.letech byl opravdu zážitek..........[/b]

Uživatelský avatar
markéta
martyr
Příspěvky: 53
Registrován: 19.01.2008 20:19:10
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od markéta »

já se musím pochlubit... dneska mi přišel dopis z Anglie :D od Nicka :D už jsem v to ani nedoufala, o podpis jsem si psala víc než před rokem... a tohle mě opravdu šokovalo. ale musím říct, že takovou radost už jsem dloho neměla :D

fernetti
piper
Příspěvky: 3326
Registrován: 19.08.2005 11:16:01
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od fernetti »

markéta píše:já se musím pochlubit... dneska mi přišel dopis z Anglie :D od Nicka :D už jsem v to ani nedoufala, o podpis jsem si psala víc než před rokem... a tohle mě opravdu šokovalo. ale musím říct, že takovou radost už jsem dloho neměla :D
gratuluju! a šupni sem fotku, ať z toho taky něco máme... :)
there´s no dark side of the moon, really. matter of fact it´s all pink.

Uživatelský avatar
bery
piper
Příspěvky: 1941
Registrován: 28.04.2006 14:36:43
Bydliště: Zlín, Velké Karlovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od bery »

Wow, taky se primlouvam za fotku!
...and after all we're only ordinary men Obrázek

Uživatelský avatar
proti
piper
Příspěvky: 1980
Registrován: 22.12.2006 11:59:49
Bydliště: Tady někde
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od proti »

markéta píše:já se musím pochlubit... dneska mi přišel dopis z Anglie :D od Nicka :D už jsem v to ani nedoufala, o podpis jsem si psala víc než před rokem... a tohle mě opravdu šokovalo. ale musím říct, že takovou radost už jsem dloho neměla :D
Ty jo !!!!
Gratuluji !!!! =D> \:D/

Mohl bych malou prosbicku?

Skus mu priste napsat, zda by nemohl vydat nejaky album. :D
Snad by ti (a nam vsem) jeste jednou mohl udelat radost.
Jak se rika, za otazku nic nedas... :D
Tolik slz. Chladná. Miluji tě i nenávidím.
Nadřazenost i svoboda. Turistika i drancování.
Deutschland nad námi všemi! Je to štěstí nebo prokletí?
Deutschland! Jste zapomnění nebo je to požehnání?
(Rammstein, Deutschland, Radio Tapok – cover)

Odpovědět