David Gilmour Live - Červenec 2006

fat old sun

Moderátor: bery

Odpovědět
Uživatelský avatar
Jana
piper
Příspěvky: 332
Registrován: 19.08.2005 10:11:39
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jana »

JaninkaW píše:No .. ehm Davdi taky vyvracel, že bude dělat novou desku a za půl roku jsme tady měli OAI .. Brain damage není ofic. stránka .. ale každopádně, byl jsi tam, tedy mohl sis všimnout, že tam bylo přes 30britsky hovořících kameramanů a lidí od kamer... nějak mi to nesedí .. nechme se překvapit
Že by David vyvracel, že vydá novou desku??? Nevím, pokud mě paměť nešálí, o chystané desce David dlouho mluvil, jen ten čas nějak běžel...
Nedotáhl to sice tak daleko jak roger, ale fakt nevím, že by to někde dementoval...
Pravidelně akorát dementuje (bohužel) akce a desky pink Floyd :?
Finally I understand the feelings of the few
Ashes and diamonds, foe and friend
- We were all equal in the end...

JaninkaW
boy child
Příspěvky: 21
Registrován: 06.08.2006 11:04:48
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od JaninkaW »

Co já si pamatuju, tak to od vystoupení v Meldtown čile vyvracel a jen se usmíval :) ale to je fuk, prostě to buď výjde nebo ne, každopádně já i ostatních minimálně 10tis lidí jsme tam viděli a slyšeli britsky mluvící kameramany a informace ohl. toho , že to bude režírovat Mallet je známá .. tak i tak pochybuju, že by to točili angličani pro TVP 1 :-D či že by si poláci hráli na brity :) já tam byla pro ten zážitek, ne proto, abych byla na DVD ;) ale budu jen ráda, když to výjde, byl to výjimečný koncert ...
Thank you verry much indeed

Uživatelský avatar
paulie
piper
Příspěvky: 252
Registrován: 21.08.2005 11:28:49
Bydliště: Příbor/Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od paulie »

Gdansk jako oficiální release na DVD? Já o tom trochu pochybuju... Jednak oficiální živáky se aspoň u Pink Floyd vyznačují výbornou kvalitou nejen po technické, ale i po muzikantské stránce, a přiznejme si, těch výraznějších chyb bylo v Gdansku poměrně dost.

Nejsem si tedy jistý, jestli by Gilmour vydal záznam například s tou unikátní verzí Time. :) Leda že by těch pár kritických míst vystřihl -- dokážu si představit, že by DVD začínalo Castellorizonem, na druhou stranu co by to byl za záznam koncertu, kdyby z něj bylo několik písniček vystřiženo?

Kamarád však pojal zajímavou myšlenku, že by něco z natočených záběrů mohlo posloužit jako bonusový materiál k DVD z On An Island Tour (např. The Great Day For Freedom se přímo nabízí), což se mi zdá celkem pravděpodobné. :)

Uživatelský avatar
Jana
piper
Příspěvky: 332
Registrován: 19.08.2005 10:11:39
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jana »

souhlas s paulie... ta verze, že něco z Polska skončí jako bonus materiál, je docela pravděpodobná...

Ale, bylo by to hezký - pamatuju si na jedno DVD od Springsteena, taky tam zapomněl text - a bylo to fakt moc kouzelný, jak se mu ho dav snažil napovědět... Ale to byl Springsteen - tohle je Gilmour... Tak uvidíme...
Finally I understand the feelings of the few
Ashes and diamonds, foe and friend
- We were all equal in the end...

JaninkaW
boy child
Příspěvky: 21
Registrován: 06.08.2006 11:04:48
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od JaninkaW »

také souhlasím, myslím, že když už tam ti britští kameramané byli, bude to mít význam .. tedy teď už můžeme jen čekat ;) nechme se překvapit ..
Thank you verry much indeed

fernetti
piper
Příspěvky: 3322
Registrován: 19.08.2005 11:16:01
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od fernetti »

skutečně excelentní :!: fotky z gdaňsku jsou ke shlédnutí tady: http://www.tgf.pl/galeria/categories.php?cat_id=232
there´s no dark side of the moon, really. matter of fact it´s all pink.

Uživatelský avatar
paulie
piper
Příspěvky: 252
Registrován: 21.08.2005 11:28:49
Bydliště: Příbor/Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od paulie »

fernetti píše:skutečně excelentní :!: fotky z gdaňsku jsou ke shlédnutí tady: http://www.tgf.pl/galeria/categories.php?cat_id=232
Mňam, to jsou asi nejlepší fotky, co jsem zatím z Davidova turné viděl! Paráda!

Uživatelský avatar
bery
piper
Příspěvky: 1941
Registrován: 28.04.2006 14:36:43
Bydliště: Zlín, Velké Karlovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od bery »

fakt skvělé fotky
...and after all we're only ordinary men Obrázek

Uživatelský avatar
Richard
piper
Příspěvky: 1844
Registrován: 17.01.2006 17:11:32

Příspěvek od Richard »

David ( http://www.davidgilmour.com/galleries/gallerylatest.htm ) má opět rozšířenou galerii fotek, např.: :shock:


Obrázek

Uživatelský avatar
paulie
piper
Příspěvky: 252
Registrován: 21.08.2005 11:28:49
Bydliště: Příbor/Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od paulie »

Jéžiš. Co to má na puse? :)

Uživatelský avatar
Richard
piper
Příspěvky: 1844
Registrován: 17.01.2006 17:11:32

Příspěvek od Richard »

paulie píše:Jéžiš. Co to má na puse? :)
To má od Polly, jak ho načapala s R.Wrightem v posteli.

fernetti
piper
Příspěvky: 3322
Registrován: 19.08.2005 11:16:01
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od fernetti »

:D :D :D
there´s no dark side of the moon, really. matter of fact it´s all pink.

Uživatelský avatar
Richard
piper
Příspěvky: 1844
Registrován: 17.01.2006 17:11:32

Příspěvek od Richard »

Vysmátý David:

Obrázek

Koukám do jeho kalendáře a nikde tam nevidím žádný další koncertík ... :(

Uživatelský avatar
Richard
piper
Příspěvky: 1844
Registrován: 17.01.2006 17:11:32

Příspěvek od Richard »

Přečteno včera na http://www.davidgilmour.com/news.htm

Bowing to a certain amount of pressure to make David's live sessions available on DVD, we have agreed with EMI in Europe, and SonyBMG in the rest of the world, that they can make available a special package of the On An Island CD plus a bonus DVD of the live songs filmed for the 'AOL Sessions' in New York. We have also added Astronomy Domine, filmed at Abbey Road in August, as a preview of the 'Live At Abbey Road' TV show.

The package will be available from November 20th (Europe) and November 21st (North America) at all participating retail outlets for a limited time.

If you want to see the New York sessions free, they are still available at AOL Sessions. Check the 'Sessions Archive' section. If you have already purchased On An Island and want just the live DVD, we have arranged to make a limited quantity available via this Web site from the day of release ? more details soon. Songs performed at the AOL Sessions were On An Island, This Heaven, Smile, Take A Breath, High Hopes, and Comfortably Numb.

fernetti
piper
Příspěvky: 3322
Registrován: 19.08.2005 11:16:01
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od fernetti »

no to mě pěkně nakrkli, páč kvůli těmto pár videjkům si další cd s bonusem kupovat nehodlám. to vystoupení v rámci aol sessions bylo fajn, ale asi mi bude stačit to, co mám natahané ze streamu (který šel na stránkách aol music zdarma!).

naděje, že se právě tahle věc objeví v bonusech z chystaného dvd tímto padá a tak jen zůstává otázkou, co se v očekávaných bonusech nakonec doopravdy objeví. kdyby to byla bbc session, bylo by to super!

obávám se jen, že pod stromečkem davidovo dvd ještě mít nebudeme (když teď vychází bonusové dvd k cd on an island). ale rád bych se mýlil, žejo...
there´s no dark side of the moon, really. matter of fact it´s all pink.

Odpovědět