R. Plant
Napsal: 29.11.2018 0:51:47
To je lahůdka, jak se R. Plant převtělil do Elvise.
Tady bych ho skoro nepoznal
https://www.radiobeat.cz/cs/1/15930/kdy ... va-elvise/
https://www.radiobeat.cz/cs/1/15930/kdy ... va-elvise/
let's roll another one
https://pinkfloydforum.cz/domains/pinkfloydforum.cz/
https://pinkfloydforum.cz/domains/pinkfloydforum.cz/viewtopic.php?f=15&t=1250