Stránka 1 z 1

Cimrmani

Napsal: 05.09.2019 20:09:27
od Roman
Peoč se ten sekáč nezakecá jinde, např. u Jakeše, sejme ho auto a má jen odřenej frňák... nebo u Štrougala... :(

https://www.novinky.cz/kultura/clanek/z ... a-40295472