this is not a drill

in the flesh

Moderátor: bery

fernetti
piper
Příspěvky: 3322
Registrován: 19.08.2005 11:16:01
Kontaktovat uživatele:

this is not a drill

Příspěvek od fernetti »

This Is Not A Drill is a ground breaking new rock an roll/cinematic extravaganza, performed in the round, it is a stunning indictment of the corporate dystopia in which we all struggle to survive, and a call to action to LOVE, PROTECT and SHARE our precious and precarious planet home. The show includes a dozen great songs from PINK FLOYD’S GOLDEN ERA along side several new ones, words and music, same writer, same heart, same soul, same man. Could be his last hurrah. Wow! My first farewell tour! Don’t miss it.
Love R.

www.rogerwaters.com
there´s no dark side of the moon, really. matter of fact it´s all pink.

fernetti
piper
Příspěvky: 3322
Registrován: 19.08.2005 11:16:01
Kontaktovat uživatele:

Re: this is not a drill

Příspěvek od fernetti »

první koncerty už jsou tu!
https://www.youtube.com/watch?v=fQD9ciDP0a0
there´s no dark side of the moon, really. matter of fact it´s all pink.

Uživatelský avatar
proti
piper
Příspěvky: 1975
Registrován: 22.12.2006 11:59:49
Bydliště: Tady někde
Kontaktovat uživatele:

Re: this is not a drill

Příspěvek od proti »

Líbí moc.

Ad clip k Powers that Be – je to děsivé, co všechno se děje ve světě. Ještě že v naší Evropské Unii je vše v pořádku...
Tolik slz. Chladná. Miluji tě i nenávidím.
Nadřazenost i svoboda. Turistika i drancování.
Deutschland nad námi všemi! Je to štěstí nebo prokletí?
Deutschland! Jste zapomnění nebo je to požehnání?
(Rammstein, Deutschland, Radio Tapok – cover)

fernetti
piper
Příspěvky: 3322
Registrován: 19.08.2005 11:16:01
Kontaktovat uživatele:

Re: this is not a drill

Příspěvek od fernetti »

dost jsem zvědavý na záběry z dálky ze sedaček - podle mě toho divák uvidí dost málo, protože přes ty obrovské promítací plochy, kdy je kapely rozdělena do čtyř sekcí, toho moc vidět asi nebude. ale možná se pletu, kdoví...
jinak ta obrovitánská sestava promítacích obrazovek váži dohromady 225 tisíc liber a prý nikdy nic těžšího se v torontské scotia bank na konstrukci střechy nevěšelo. dost tomu věřím.
there´s no dark side of the moon, really. matter of fact it´s all pink.

Uživatelský avatar
Jend
piper
Příspěvky: 1716
Registrován: 19.08.2005 14:34:41
Bydliště: Brno

Re: this is not a drill

Příspěvek od Jend »

Pro ty, co promeškali lupeny na jeden z Rogerových koncertů v Praze (patřím mezi vás #-o ), je tady možnost zhlédnout koncert z 25. 5. v kinech v přímém přenosu 🙂

https://www.thisisnotadrillfilm.com/

Silně o této variantě uvažuji a zároveň je to skvělá příležitost pro vytvoření proshot bootlegu 😝 (samozřejmě to nemyslím vážně- dokážu si celkem slušně představit, co by pak mohlo následovat :mrgreen: )

Tak jako tak to bude první případ, kdy se bude Rogerův koncert v Praze natáčet, a třeba se něco z toho použije i na případném koncertním nosiči 🙂
What do you mean interesting?

fernetti
piper
Příspěvky: 3322
Registrován: 19.08.2005 11:16:01
Kontaktovat uživatele:

Re: this is not a drill

Příspěvek od fernetti »

představil si někdo před pár lety, že si bude moci vybrat, zda uvidí waterse naživo v o2 aréně anebo bude mít onlajn přenos do pohodlného křesla v kině???
jasně, oba způsoby zážitku jsou diametrálně odlišné, já mám nejraději kotel pod podiem, ale v tomto případě, bo jsem waterse viděl takto už několikrát, zvolím kino. mimojiné i proto, že ušetřím dva dny a (zhruba) nejmíň 3 tisíce, které bych dal za lupen a jízdenku (útratu u pinkasů nepočítaje...) :)
there´s no dark side of the moon, really. matter of fact it´s all pink.

Uživatelský avatar
Jend
piper
Příspěvky: 1716
Registrován: 19.08.2005 14:34:41
Bydliště: Brno

Re: this is not a drill

Příspěvek od Jend »

fernetti píše:
18.04.2023 19:34:28
(útratu u pinkasů nepočítaje...) :)
Víš co dnes stojí popcorn a cola v kině? :mrgreen:
What do you mean interesting?

fernetti
piper
Příspěvky: 3322
Registrován: 19.08.2005 11:16:01
Kontaktovat uživatele:

Re: this is not a drill

Příspěvek od fernetti »

Jend píše:
18.04.2023 22:07:58
fernetti píše:
18.04.2023 19:34:28
(útratu u pinkasů nepočítaje...) :)
Víš co dnes stojí popcorn a cola v kině? :mrgreen:
nevím: když už jsem jednou za uherský rok v kině, cucám pivko :)
there´s no dark side of the moon, really. matter of fact it´s all pink.

Uživatelský avatar
Jiří Engliš
legend
Příspěvky: 217
Registrován: 19.03.2007 1:44:11

Re: this is not a drill

Příspěvek od Jiří Engliš »

Nevím jestli bude seznam kin ještě rozšířen, ale zatím je to tragické. Ani Ostrava natož Krnov nebo Opava!!!
Týká se to live přenosu z Watersova pražského koncertu.

Uživatelský avatar
Jend
piper
Příspěvky: 1716
Registrován: 19.08.2005 14:34:41
Bydliště: Brno

Re: this is not a drill

Příspěvek od Jend »

Panečku, tak nám uplynuly dva dny od dvojkoncertu Rogera v Praze včetně jednoho přímého přenosu v kinech a tady na na fóru už skoro měsíc pořád nikdo nic? To vážně?

https://m.youtube.com/watch?v=bj0dDjdICB0
What do you mean interesting?

fernetti
piper
Příspěvky: 3322
Registrován: 19.08.2005 11:16:01
Kontaktovat uživatele:

Re: this is not a drill

Příspěvek od fernetti »

jende, moc rád bych šel, ale povinnosti mě přinutily zůstat doma. takže jsem neviděl ani online stream v kině...
za ten link moc díky, určitě si ho moc rád pustím.
there´s no dark side of the moon, really. matter of fact it´s all pink.

Uživatelský avatar
Richard
piper
Příspěvky: 1844
Registrován: 17.01.2006 17:11:32

Re: this is not a drill

Příspěvek od Richard »

Jend píše:
27.05.2023 9:19:49
Panečku, tak nám uplynuly dva dny od dvojkoncertu Rogera v Praze včetně jednoho přímého přenosu v kinech a tady na na fóru už skoro měsíc pořád nikdo nic? To vážně?

https://m.youtube.com/watch?v=bj0dDjdICB0
Tak já se hlásím po předlouhé pauze, kdy jsem se mohl věnovat jen bleskovému přečtení příspěvků (díky Vám za všechny!) a občasné údržbě fóra.

Navštívil jsem s Romanem první termín Rogerova koncertu. Klasicky se jednalo o dobrodružnou akci. U jednoho z předchozích koncertů jsem (jako
jediný ze všech návštěvníků) nemohl načíst u turniketu originál vstupenku (s hologramem). Tentokrát se nezdařilo turniketem projít Romanovi.
Sekuriťák stručně oznámil, že je vstupenka blbě vytištěná a odmítl Romana vpustit. Až za 20 minut jsme přesvědčili jiného, že jsme bráchové,
máme vstupenku vedle sebe a já už jsem za turniketem. Uf!

Koncert byl opět grandiózní a originálně pojatý, jak se na perfekcionistu Rogera sluší a patří. Užil jsem si ho s plným vědomím, že takto vidím Rogera naposled. Kromě skladeb ze sólové tvorby byl dostatek původní floydovské klasiky a tak ani nebylo mnoho prostoru k přemítání o Rogerovu
politickém odkazu a smýšlení. Tento koncert jsem vnímal spíše jako "druhý díl" ke koncertu předchozímu - Us+Them. V závěru koncertu pak Roger
zahrál skladbu jako vzpomínku na odchod svého bratra.

Jedinou připomínku bych měl stran hlasitosti koncertu. Hutnější pasáže (a že jich je...) byly na hranici snesitelnosti, snad i za hranicí. Nedokáži
posoudit, zda se na ozvučení podepsal prostor 02 arény, nebo komplikované jeviště uprostřed arény.

Díky za odkaz na pražský koncert!
Welcome my son, welcome to the machine

Roman
piper
Příspěvky: 445
Registrován: 23.01.2009 0:36:12
Bydliště: České Budějovice

Re: this is not a drill

Příspěvek od Roman »

Až na ten horor se vstupenkou, krásný - vidět Rogera s jeho vitalitou v jeho věku...klobouk dolu. Pokud jde o zvuk O2, nejsou tam nej podmínky, ale borci jako Roger, KISS nebo Rammstein to prostě umí. A hlasitost aspoň za mně v pohodě a kdo nebyl na Manowar - nejhlasitější kapele světa skvěle nazvučená... byl jsem na nich před pár lety v Plzni a byl to pěknej rachot. Potěšilo mně setkání se Zbyňkem ač velmi krátký. Teď ještě Nick :D :D :D
Dear Boy, Have A cigar & Welcome To The Machine

Roman
piper
Příspěvky: 445
Registrován: 23.01.2009 0:36:12
Bydliště: České Budějovice

Re: this is not a drill

Příspěvek od Roman »

Trochu zvláštní článek, pro mně je Roger - stejně jako David - nesmrtelná ikona

https://news.headliner.cz/novinky/naziv ... -internetu
Dear Boy, Have A cigar & Welcome To The Machine

Uživatelský avatar
Jend
piper
Příspěvky: 1716
Registrován: 19.08.2005 14:34:41
Bydliště: Brno

Re: this is not a drill

Příspěvek od Jend »

Roman píše:
30.05.2023 20:27:24
Trochu zvláštní článek, pro mně je Roger - stejně jako David - nesmrtelná ikona

https://news.headliner.cz/novinky/naziv ... -internetu
V tom případě jsem asi taky zvláštní, protože to vnímám velmi podobně jako autor článku 😉
What do you mean interesting?

Odpovědět